معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی هیولای درونتو بیدار کن

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی هیولای درونتو بیدار کن
قیمت:
9800 تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی هیولای درونتو بیدار کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی هیولای درونتو بیدار کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی هیولای درونتو بیدار کن

در کتاب صوتی هیولای درونتو بیدار کن (میکرو کتاب)، نوشته آنتونی رابینز، می‌آموزید که چگونه با تسلط روی خود، می‌توانید کنترل سرنوشت‌تان را به دست بگیرید، آن را به سمتی و سویی که می‌خواهید، هدایت کنید و به آرزوها و خواسته‌های درونی خود برسید.

با کتاب صوتی هیولای درونتو بیدار کن (Awaken the Giant Within) درمی‌یابید که تمام موفقیت‌هایی که از زندگی می‌خواهید در درون شماست، فقط باید آن‌ها را به واقعیت تبدیل کنید. از خواب بیدار شوید و کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید! اگر از شرایط امروزتان خسته شده‌اید و فکر می‌کنید که زندگی آنچه لیاقت شماست را به شما نداده، باید بدانید که همه چیز در دست شماست. هر فردی با به کار بردن برخی از اصول تسلط نفس، می‌تواند کنترل زندگی‌اش را در دست بگیرد و نیروهایی را که به سرنوشتش شکل می‌دهند را تحت فرمان خود داشته باشد. کنترل خود، نکته‌ کلیدی برای رسیدن به یک زندگی با کیفیت است. به ویژه پرورش و توسعه یک سیستم باور قدرتمند، اهمیت زیادی برای رسیدن به این هدف، دارد. هنگامی که یک سیستم باور عالی ایجاد و به طور مداوم قدرتمند شد، زندگی فرد باید در جهت این سیستم باور حرکت کند و به هدف نهایی آن برسد. شما می‌توانید با توسعه اصول اساسی مناسب در سیستم اعتقادی، هر چیزی را که می‌خواهید در زندگی داشته باشید را به دست آورید و سرنوشت مطلوب خودتان را خلق کنید و با استفاده از آن سیستم قادر خواهید بود روی افکار، اعمال و حرف‌هایتان تاثیر بگذارید.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) مشهورترین، موفق‌ترین و پرطرفدارترین نویسنده و سخنران انگیزشی در دنیاست. او توانسته در مدت زمان کوتاهی به بیشترین آرزوها و رویاهای جوانی خود برسد و درآمد سالیانه خود را از 38 هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار افزایش دهد. او بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز است که به منظور کمک به افراد برای رسیدن به موفقیت‌های فردی و حرفه‌ای تأسیس شده‌ است.

کتاب‌های قدرت نامحدود، رهاسازی قدرت درون، 365 گام تا موفقیت و به سوی کامیابی از نوشته‌های رابینز هستند. از کتاب‌های دیگر آنتونی رابینز می‌توان به مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود اشاره کرد. شهرت عمده او به خاطر سلسله کتاب‌هایش در زمینه موفقیت است. آنتونی رابینز بیش از نیمی از عمر خود را صرف کمک به دیگران کرده، تا عظمت وجود خود را کشف نموده و آن را بهتر سازند.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

جملات برگزیده میکرو کتاب هیولای درونتو بیدار کن:

- تخیل مهم‌تر از دانش است.
- چیزها تغییر نمی‌کنند، این ما هستیم که تغییر می‌کنیم.
- یک عادت یا بهترین خدمتکارتان است، یا بدترین رئیس‌تان.
- همه‌ کشف‌هایی که درباره‌ واقعیت صورت گرفته‌اند، نتیجه‌ یک قیاس بوده‌اند.
- ابتدا ما عادت‌هایمان را می‌سازیم و سپس این عادت‌ها هستند که ما را می‌سازند.
- هیچ چیزی مانند رویا نمی‌تواند آینده را بسازد. رویای امروز واقعیت فردا را شکل می‌دهد.
- داشتن یک ذهن خوب برای موفق شدن در زندگی کافی نیست، نکته‌ اصلی این است که از آن به خوبی استفاده کنید.
- خیر و شر، پاداش و مجازات تنها محرک‌های یک موجود معقول هستند. این‌ها چیزهایی هستند که انسان را به کار وادار و هدایتش می‌کنند.
- هیچ چیز فوق‌العاده‌ای در جهان اتفاق نیفتاده‌ است مگر زمانی که فردی به این باور رسیده باشد که چیزی درونش وجود دارد که از شرایطی که در آن قرار دارد برتر است.

در بخشی از میکرو کتاب صوتی هیولای درونتو بیدار کن می‌شنویم:

این تصمیمات شما است که سرنوشت‌تان را تعیین می‌کند، نه شرایطی که در آن قرار دارید. قدرت تصمیم‌گیری به زندگی‌تان شکل می‌دهد. در اینجا چیزی که اهمیت دارد این است که خود را به انجام چه کارهایی متعهد کرده‌اید نه اینکه چه دانشی دارید.

برای اینکه جهت حرکت زندگی‌تان را تحت سلطه خود بگیرید، باید کنترل تصمیماتی را که به صورت روزانه می‌گیرید را در اختیار داشته باشید. تصمیم‌گیری بنیان رفتار است و درنتیجه برای اینکه به نتایج مورد نظرتان دست پیدا کنید، باید مراقب تصمیماتی که در زندگی می‌گیرید باشید. شرایط خارجی تاثیر اندکی بر وضعیت نهایی زندگی افراد یا موفقیت‌های شغلی‌شان می‌گذارد.

بیشتر افراد چنان سرشان شلوغ است که هیچ وقت زمانی را به مشخص کردن حداقل استانداردهایی که می‌خواهند در زندگی‌شان وجود داشته باشد، اختصاص نمی‌دهند. یک اصل جالب و هیجان‌انگیز این است که هر فردی می‌تواند به هر چیزی که در زندگی می‌خواهد دست پیدا کند، به شرط اینکه از همین لحظه خود را به فعالیت‌هایی که برای رسیدن به اهدافش لازم است متعهد کند.

تصمیم‌گیری نوعی رویاپردازی بی‌برنامه نیست، بلکه به معنای رها کردن همه‌ راه‌های ممکن دیگر و تمرکز کردن روی خروجی مورد نظر است. به این دلیل است که انتخاب درست و هوشمندانه‌ چیزی که می‌خواهید روی آن تمرکز کنید، اهمیت بسیار زیادی دارد. چرا که حتی اگر آشکارا اظهار نکنید، به چیزی که در زندگی روی آن تمرکز کرده‌اید تبدیل خواهید شد و درست در لحظه‌ای که تصمیمات مهم زندگی‌تان را می‌گیرید، سرنوشت‌تان رقم زده می‌شود.

بنجامین دزرائیل می‌گوید: «انسان مخلوق شرایطش نیست، بلکه این شرایط هستند که توسط انسان خلق می‌شوند. هیچ چیز نمی‌تواند در برابر اراده‌ انسانی که حاضر است برای رسیدن به هدفش حتی جانش را فدا کند، مقاومت کند.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
3 دقیقه
میکروکتاب چیست؟
1 دقیقه
درباره کتاب
2 دقیقه
درباره نویسنده
2 دقیقه
مقدمه
34 دقیقه
فصل اول: آزاد کردن قدرت
16 دقیقه
فصل دوم: تحت کنترل گرفتن سیستم اصلی
8 دقیقه
فصل سوم: درسی درباره‌ی سرنوشت
2 دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی هیولای درونتو بیدار کن
نویسنده
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
9800 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی هیولای درونتو بیدار کن

پرویز زیدی
۱۴۰۰/۲/۲۰
اگه واقعا قصد دارید که از همین الان تغییری در خودتون ایجاد کنید با شنیدن این مینی کتاب شروع کنید.
خیلی مفید هست و می‌تونه بهتون کمک کنه تا خودتون رو بیشتر بشناسید و تغییر کنید.
تغییر کن و به بهترین ورژن خودت تبدیل شو.
برای عوض کردن زندگیمان، برای تغییردادن خودمان هیچگاه دیر نیست. هر چند سال و
که داشته باشیم، هر گونه که زندگی کرده باشیم، هر اتفاقی که از سر گذرانده باشیم، باز هم نو شدن ممکن است. حتی اگر یک روزمان درست مثل روز قبلش باشد، باید افسوس بخوریم. باید در هر لحظه در هر نفسی نو شد. برای رسیدن به زندگی نو باید پیش از مرگ مُرد.
افشین ایرانپور
۱۳۹۸/۳/۱۲
کتاب بسیار پرمحتوا و پر ارزش یه اگه مطالبش فهمیده ودرک بشه و دقیقا به گفته هاش عمل بشه
ممنون از توجهتون واز کتابراه
kasra zahedi
۱۴۰۰/۱/۷
چکیده از کتاب‌های موضوع خودشه برای مرور انچه از قبل خوندی خوبه اما اگر به عنوان اولین کتاب موفقیت بخوای از این کتاب شروع کنی زیادی مختصر و مفیده
حسنیه اخروی
۱۳۹۹/۱/۲۲
بسیار کتاب عالی و راهگشایی بود. ممنونم که این امکان را برای ما فراهم میکنید که از وقتمون استفاده مفید بکنیم. بسیار کتاب خوبی بود
افشین عظیم پور
۱۴۰۰/۹/۱۱
بایدبارها گوش کنی هربار گوش میکنی اشکال کارت وزندگیت رو متوجه میشی
اراده انسان واقعاً هیولاییه بیدارش کن به همه چیز میرسونتت
پریسا شایق
۱۴۰۰/۹/۲۲
به نظر من باید این مدل کتاب‌ها پر مثال باشه نه همش نکته اینجوری واقعا تو ذهن نمی‌مونه ولی در کل خوبه
Sama S
۱۳۹۸/۲/۲۱
به آدم انگیزه میده بیشتر تلاش کنه' ممنون از کتابراه
امیررضا پوررسول
۱۴۰۰/۳/۱۳
نسخه صوتی یکم با موضوع کتاب هماهنگ نیست و اگه خود شخص بخونه خیلی بهتره تا گوش بده
behzad shahabi
۱۳۹۸/۵/۲۴
تونی رابینز یه هیولاست پر از انرژی ولی چرا گوینده انرژی نداره
وحید صوفی محمودی
۱۳۹۸/۷/۶
کتابهای انتونی رابینز وبرایان ترسی عالیند
دانیال ملک پور
۱۳۹۸/۲/۲۵
سلام به نظرم نسبت به زمانش خیلی مفیده.
آریا سعادت
۱۴۰۱/۹/۱۲
کتابی آموزنده و مفید که باید بارها مطالعه شود
Somayeh Binaeifar
۱۴۰۰/۵/۴
من همه کتابهای آنتونی و دارم، خوندنش آدم و قدرتمند میکنه
SoBhAn Rezaei
۱۴۰۰/۲/۱۶
کتابه که به تصمیم گیری کمک میکنه با شجاعت تصمیم بگیر
sheyda mohamadi
۱۳۹۹/۶/۲۵
رسین هدف‌ها وارزش‌های موفقیت👍
مشاهده همه نظرات 21

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی هیولای درونتو بیدار کن

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی هیولای درونتو بیدار کن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.