معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی موسیقی فقط برای شنیدن نیست

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی موسیقی فقط برای شنیدن نیست
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی موسیقی فقط برای شنیدن نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی موسیقی فقط برای شنیدن نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی موسیقی فقط برای شنیدن نیست

الیزابت هلموث مارگولیس در خلاصه کتاب صوتی موسیقی فقط برای شنیدن نیست نشان می‌دهد که هنر موسیقی پیوندی عمیق با ناخودآگاه فرهنگی، باورهای اجتماعی و هنجارهای شخصیتی ما دارد. گفتنی‌ست که اثر حاضر ذیل مجموعه سخنرانی‌های تدتاک به انتشار می‌رسد.

درباره خلاصه کتاب صوتی موسیقی فقط برای شنیدن نیست:

آثار هنری در نزد عموم مردم، بیش از آن‌که بر مبنای هنجارهای زیبایی‌شناسانه مورد داوری قرار گیرند، بر پایه‌ی تأثرات و باورهای شخصی قضاوت می‌شوند. این لبّ کلام الیزابت هلموث مارگولیس در خلاصه کتاب صوتی موسیقی فقط برای شنیدن نیست (Why we love repetition in music) است. او در این اثر کوتاه، با بررسی نحوه‌ی ساخته شدن سلیقه‌ی موسیقاییِ افراد و جوامع، نشان می‌دهد که هنر موسیقی پیوستگی‌ای ذاتی با مسائل اجتماعی، و فراتر از آن، با زندگی روزمره و عادات شخصی تک‌تک ما دارد.

شنیدن این خلاصه کتاب، علاوه بر اینکه به کار متخصصان حوزه‌ی موسیقی می‌آید، می‌تواند در مواجهه‌ی مخاطبین عادی با آثار هنری نیز دگرگونی‌هایی پدید آورد. خلاصه‌ی کلام اینکه کتاب موسیقی فقط برای شنیدن نیست علی‌رغم حجم اندکش، از محتوایی غنی و تأمل‌برانگیز برخوردار است.

خلاصه کتاب صوتی موسیقی فقط برای شنیدن نیست مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به موسیقی مخاطبین اصلی این خلاصه کتاب‌ آموزنده‌اند.

با الیزابت هلموث مارگولیس بیشتر آشنا شویم:

الیزابت هلموث مارگولیس (Elizabeth Hellmuth Margulis) موسیقی‌شناس برجسته و از استادان دانشگاه آرکانساس است. نتیجه‌ی تحقیقات او در باب موسیقی در کتابی با عنوان «فلسفه‌ی موسیقی» منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی موسیقی فقط برای شنیدن نیست می‌شنویم:

جاش وابل نوازنده‌ی برجسته‌ی ویولنه که در کنسرت‌های جهانی و بزرگ اجرا می‌کنه. به طور معمول مردم برای خرید بلیط و تماشای اجراش، بیش از صد دلار پرداخت می‌کنن. تمام چینش و تنظیمات یک کنسرت معمولی، مثل فضاهای بزرگ با سقف‌های بلند، سکوت هزاران تماشاگر، و ارتفاع خود صحنه، نشون می‌ده که تا چه حد موسیقی برای شنونده مهمه.

تو سال 2007 خبرگزاری از واشنگتن پست، این ایده رو برای آزمایش اجتماعی مطرح می‌کنه: چه اتفاقی می‌افته اگه این نوازنده‌ی ویولن مشهور، به طور ناشناس، توی متروی شهر اجرا کنه؟ قاعدتاً بی‌همتایی نوازنده، رهگذران صبح رو از روزمرگی هرروزه بیرون می‌کشه و تجربه‌ای پرشور از موسیقی رو به اون‌ها می‌ده...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
قسمت یک
۷ دقیقه
قسمت دو
۶ دقیقه
قسمت سه
۸ دقیقه
قسمت چهار
۸ دقیقه
قسمت پنج
۶ دقیقه
قسمت شش

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی موسیقی فقط برای شنیدن نیست
نویسنده
مترجمبهتاب بلمکی
گویندهسمیه احمدی
ناشر صوتی شرکت توسعه محتوای لحن دیگر
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی علمی و آموزشی
قیمت نسخه صوتی
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی موسیقی فقط برای شنیدن نیست

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی موسیقی فقط برای شنیدن نیست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.