معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک
قیمت:
۴۸۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک

در کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک (میکرو کتاب)، نوشته اشلی ونس می‌شنویم که چگونه ایلان ماسک از چهار بار ورشکستگی و یک خطر مرگ نجات پیدا کرد و چطور هم‌زمان مدیر عامل دو شرکت پیشرو در تکنولوژی است.

ایلان ماسک (Elon Musk) را می‌توان یکی از باهوش‌ترین، شگفت‌انگیزترین و حتی یک ابر قهرمان در دنیای امروز دانست. بعضی او را دیوانه و برخی نابغه می‌خوانند، اما تقریبا همه باور دارند که در عصر تکنولوژی انقلاب ایجاد کرده است. ایلان ماسک همان فردی است که کارهای غیر ممکن را با غیر باورترین بودجه، امکان‌پذیر می‌کند و میکروکتاب سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک از او و زندگی‌اش صحبت می‌کند.

در میکروکتاب سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک، یاد می‌گیریم که به خودمان و رویاهایمان باور داشته باشیم و همیشه راهی برای ساختن آن‌ها پیدا کنیم. ایلان ماسک فردی است که نه تنها رویای خودش، که رویای یک جهان را تبدیل به واقعیت می‌کند.

اشلی ونس (Ashlee Vance) نویسنده کتاب در ابتدا نام این کتاب را سلام دنیا گذاشت و مجموعه مقالاتی از آن را در روزنامه‌های معتبر و با همین نام منتشر کرد. زندگی‌نامه ایلان ماسک پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز در بخش بین‌الملل است.

اشلی ونس، یکی از نویسندگان بزرگ و حرفه‌ای و یکی از نویسندگان اصلی مجلات بزرگی چون نیویورک تایمز و بلومبرگ طی سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۳ است. او علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارد و برای شرکت‌های بزرگی از جمله IBM ،DELL و HP کار کرده است.

اشلی علاوه بر فعالیت در نویسندگی، یک برنامه‌نویس ماهر و فعال در حوزه رباتیک است و در سال ۲۰۰۳ یک کتاب به نام گیک دره سیلیکون نوشت که بسیار معروف و پرفروش شد. در سال ۲۰۱۵ هم کتابی به نام سلام دنیا که درباره زندگی‌نامه ایلان ماسک بود نوشت. این کتاب به واسطه صحبت‌های مستقیم ماسک و داستان تمام کسب‌وکارهای او به شدت معروف شد و بسیاری نشریه‌های معتبر دنیا در مورد آن مطالب مختلفی منتشر کردند.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۷ دقیقه
فصل اول
۱۰ دقیقه
فصل دوم
۸ دقیقه
فصل سوم
۱۰ دقیقه
فصل چهارم
۷ دقیقه
فصل پنجم
۹ دقیقه
فصل ششم
۱۱ دقیقه
فصل هفتم
۱۰ دقیقه
فصل هشتم
۹ دقیقه
فصل نهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک
نویسنده
گویندهمجتبی نظری
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۲۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، خلاصه کتاب صوتی شعر، ادبیات و زندگینامه
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک

شبنم محمدی
۱۳۹۹/۴/۳۱
ایلان ماسک واقعا انسان فوق العاده ایه. در واقع بهتره بگم یه ابر انسانه. اینکه بتونی بارها و بارها از مرز ورشکستگی واقعی زندگیت رو از نو بسازی، دنیا رو تغییر بدی و روی میلیون‌ها انسان تاثیر بذاری. اینکه عاااااشق علم و پیشرفت باشی و باورهات رو در الویت زندگی قرار بدی. غیر ممکنی برای ماسک وجود نداره!! بخونیدش و لذت ببرید
M hsyny
۱۴۰۱/۱/۱۹
تو عید رفته بودم سراغ مسنتدش ولی کوتاه بود جمع بندیش کم بود این پادکست هم با این که میکرو هستش ولی بازم نکات خوب و جالبی داره مخصوصا اینکه در مورد برادرش هیچ مطلبی آورده نشده بود باورم نمیشه الان توی اینترنت خیلی چیزهایی که داریم ازشون استفاده می‌کنیم و به عنوان راهنما میدونیم ایده ماسک هست و خوشحالم که این نابغه توی عصر ماست
ممنون کتابراه ❤️🌈
moradi morteza
۱۴۰۰/۱۱/۵
این کتاب بیانگرن
داشتن دید بلند مدت و میزان سنجیدن محیط و قابلیت‌های بکار گیری امکانات و افراد برای رسیدن به ااهدافدر ایلان را بازگو میکند قطعا آنچه که توانسته ایلان ماسک رو به اینجا برسونه جدایی از سخت کوشی و تلاش بی وقفه خودش قرار گرفتن در محیط خوب یعنی کشور آمریکا است که نقش به سزای در موفقیت رسیدن اون داشته.
آرمان گودرزی
۱۳۹۷/۷/۱۸
جدا از بیوگرافی آقای ماسک نکته‌ی اصلی‌ای که در کتاب بدان تاکید شده این است که مداومت در راه رسیدن به هدف تنها راه موفقیت و دستیابی به هدف است.
firooz bahmani
۱۴۰۰/۸/۹
اراده جدی وسماجت درکار، استفاده از نطرجمعی، ایده‌های متعدد ونو، انگیزه بالای جنب ایلان ماسک، شهامت وشجاعت وریسک پذیری زیاد وتغییرات پی در پی تکنولوژی وباور وایمان داشتن به توانائیها، برنامه ریزی واستفاده از زمان از نکات خوب وارزشمند این کتاب وخصایص جناب ماسک می‌باشد
soroosh hejazi
۱۳۹۹/۱۱/۲۴
بسیار خوب بود. ‌ این مرد اسطوره و الگوی زندگی منه. کی فکرش رو میکرد یک مهاجر معمولی تبدیل بشه به ثروتمند‌ترین آدم دنیا!؟ نشون میده که تسلیم شدن رابطه مستقیم با موفقیت داره. همواره با شوق و ذوق منتظر ماموریت‌های جدید اسپیس ایکس هستم
Mahdi Shafiei
۱۴۰۰/۱۱/۱۲
این کتاب به ما یاد می‌ده
به کارهایی که می‌خواهیم انجام بدیم هرچند غیرممکن به نظر برسد ولی باور داشته باشیم و تمرکز روی کار را برجسته می‌کند و اینکه هیچوقت تسلیم نشویم و بدانیم که همچین نابغه‌ای هم اشتباهاتی داشته است.
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۷/۱/۲۸
این کتاب زندگینامه ایلان ماسک مدیرعامل و مدیرفنی در اسپیس اکس و مدیرعامل و طراح محصول در تسلا موتورز است. زندگی کاری خود را به تکنولوژی‌های فضایی و انرژی‌های جایگزین اختصاص داده‌است.
علیرضا رضائیان
۱۴۰۰/۴/۱
ایلان خودش عشق کتابش عشقتر
البته پدر ارز دیجیتال بازها درآورده
با یک توییت تمام بازار بالا و پایین میکنه
بالاخره اگه تسلا نتونست حقش از دنیا بگیره ولی نوه‌اش تونست جفتشون انسانهای برگزیده هستن
مجید بابایی
۱۳۹۸/۱۰/۵
موسیقی متن بسیار نامناسب! بیش از حد خلاصه شده... یه تعداد تاریخ و واقعه رو پشت سرهم می‌گه میره! به نظر زندگی‌نامه چنین اسطوره‌ای حرف‌های بهتری برای گفتن باید داشته باشه!!!
بیرانوند بیرانوند
۱۳۹۸/۹/۱
مجتبی نظری عالیه: تن صدا، لحن بیان فوق العاده ست به نحوی که مطالب روایت شده کاملاً تو ذهن میشینن آقای نظری لطفا ادامه بده و کتابای بیشتری رو روایت کن
خیلی خیلی ممنون
- Sepide -
۱۳۹۹/۱۲/۳
یه کتاب خیلی مفید و انگیزشی. اطلاعات دقیق و مختصر همره با گویندگی خوب. من که لذت بردم و با شخصیت و فعالیت‌های ایلان ماسک خیلی بیشتر آشنا شدم👌🏻🌐
ali hedari
۱۳۹۹/۱۰/۵
من زندگینامه اکثر افراد بزرگو خوندم ولی ایلان ماسک یه چیز دیگس با همه فرق میکنه. مطمئنم اگه اتفاق خاصی نیوفته در اینده تروتمندترین ادم دنیا میشه
reza safa
۱۳۹۸/۱۰/۱۶
سلام. شاید شرح زندگی بزرگان بعنوان یک بیوگرافی از او باشد. ولی اینجا از بیوگرافی ماسک به درسهای مهمی در مسیر زندگی میرسی. کلا ممنون کتابراه عزیز
علیرضا قائمی
۱۳۹۸/۱/۱۲
این کتاب نشانگر این است که زندگی و کسب وکار عوض شده است. یک جوان اهل آفریقای جنوبی میتواند دنیا را متحول کند. چرا من نتوانم
مشاهده همه نظرات ۸۱

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.