معرفی و دانلود PDF کتاب زندگینامه تصویری توماس ادیسون

عکس جلد کتاب زندگینامه تصویری توماس ادیسون
قیمت:
۳۹۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب زندگینامه تصویری توماس ادیسون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زندگینامه تصویری توماس ادیسون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زندگینامه تصویری توماس ادیسون

کتاب زندگینامه تصویری توماس ادیسون از مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، برای آشنایی با بزرگان جهان است که توسط انتشارات آموزشی Saddleback تهیه و تولید شده و سبک محتوای این کتاب کمیک است.

توماس آلوا ادیسون (Thomas Alva Edison)، مخترع، کارآفرین و تاجر آمریکایی بود که به عقیده‌ی بسیاری از مورخان، لقب بزرگ‌ترین مخترع تاریخ آمریکا برازنده‌ی او است. او افتخار اختراع تجهیزات متعددی در زمینه‌های تولید برق، ارتباطات جمعی، ضبط صدا و تصاویر محرک را داشت. برخی اختراعات بزرگ او از جمله گرامافون، دوربین فیلم‌برداری و لامپ روشنایی، تأثیری بسیار گسترده در مسیر صنعتی‌سازی جهان داشته‌اند. اما برخلاف همیشه این بار قصد داریم از جنبه‌ای دیگر به ادیسون بنگریم. زندگی او! بررسی حقایقی درباره یکی از باهوش‌ترین نابغه‌های دنیا. زندگی او چگونه بود؟ برخورد او با دیگران چطور بود؟ و سایر اطلاعات ارزشمند دیگری که در مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان خواهید خواند.

از ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به آهنگ حرکات تند و سریع و خواندن و درک سریع مطلب اشاره نمود، همچنین به علاقه‌مندان و خاصه دانش‌آموزان، ویژگی‌ها و اتفاق‌های تاریخی را آموزش می‌دهد. کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، ما را به مرزهای جدید هدایت می‌کنند، اکتشاف‌های دانشمندان را دنبال می‌کنند، با بی‌عدالتی و پیش‌داوری‌ها می‌جنگند و مرزهای هنر و خلاقیت را در هم می‌شکند. کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، همچنین آموزش مهارت‌های استنتاجی، توسعه شخصیت‌ها، دیالوگ، انتقال مفاهیم و نتیجه‌گیری را آموزش دهد. بیوگرافی تصویری بزرگان اگر در کلاس درس توسط معلمان فهمیم استفاده شود، یک هدف مداخله‌گر با موفقیت بی‌چون‌ و چرا برای خواننده کوشا را فراهم می‌کنند.

از ویژگی‌های برجسته این کتاب می‌توان به طراحی تصاویر باکیفیت بالا و شکل‌های کاملاً رنگی در کل کتاب اشاره نمود. همچنین گفتگوها و متون غیر تخیلی و واقعی با آهنگ حرکات سریع و آشنایی با شخصیت‌های نام‌آور و مشهور جهان را در تمامی صفحات می‌تواند شاهد بود. مطمئناً مطالعه این مجموعه همگان و مخصوصاً دانش آموزان را به علم و زندگی بزرگان علاقه‌مند خواهد کرد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زندگینامه تصویری توماس ادیسون
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۲
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های کمیک و رمان‌های مصور
قیمت نسخه الکترونیک
۳۹۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زندگینامه تصویری توماس ادیسون

فاطمه فروغی
۱۳۹۸/۵/۲۲
هر کسی سلیقه‌ای داره که قابل احترام هست، این کتاب با سلیقه من جور نیست، شاید بقیه دوسش داشته باشن
صادق شیخی زاده
۱۴۰۱/۸/۲۰
وااااای من عاشق بیوگرافی تصویری و داستانی اینجور انسانهای بزرگ هستم
سید محمد مصلحیان
۱۴۰۱/۵/۱۴
در بیان نظریات فنی ازبسیاری از نوبسندگان در گذشته بییان شیواتری داشت
علیرضا زمانی
۱۴۰۰/۳/۳
خیلی عالی بود ممنونم کتابراه اگه میشه کتاب‌های جدید هم اضافه کنید
esmaeil hashemi
۱۳۹۸/۱/۲
خیلی زیباست پیشنهاد می‌کنم حتمااین کتاب رابخوانید
سید سعید قائمی زاده
۱۴۰۰/۲/۲
قهرمان بچگیم بود
علی اصغر حسینلر
۱۳۹۸/۲/۳
عالی خیلی عالی است
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب زندگینامه تصویری توماس ادیسون

برای دریافت کتاب زندگینامه تصویری توماس ادیسون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.