معرفی و دانلود PDF کتاب زندگینامه تصویری والت دیزنی

عکس جلد کتاب زندگینامه تصویری والت دیزنی
قیمت:
۳۹۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب زندگینامه تصویری والت دیزنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زندگینامه تصویری والت دیزنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زندگینامه تصویری والت دیزنی

کتاب زندگینامه تصویری والت دیزنی از مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، برای آشنایی با بزرگان جهان است که توسط انتشارات آموزشی Saddleback تهیه و تولید شده و سبک محتوای این کتاب کمیک است.

والت دیزنی (Walt Disney) اولین شهربازی بزرگ جهان را تأسیس کرد. او بنیان‌گذار شرکت مشهور سرگرمی است که در کنار پرداختن به صنعت انیمیشن و فیلم، توجه ویژه‌ای نیز به سرگرمی‌ها و بازی‌های جذاب دارد.

والت دیزنی و تیمی که در آن با او همکار بودند، خالق چندین شخصیت ماندگار شدند که از میان آن‌ها می‌توان به «دونالد داک»، «میکی ماوس»، «گوفی»، «سیندرلا»، «پری کوچک دریا» و «پیتر پن» اشاره کرد.

اما برخلاف همیشه این بار قصد داریم از جنبه‌ای دیگر به زندگی والت دیزنی نگاهی بیندازیم. به بررسی اینکه زندگی او چگونه بود؟ برخورد او با دیگران چطور بود؟ و سایر اطلاعات ارزشمند دیگری که در مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان خواهید خواند.

از ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به آهنگ حرکات تند و سریع و خواندن و درک سریع مطلب اشاره نمود، همچنین به علاقه‌مندان و خاصه دانش‌آموزان، ویژگی‌ها و اتفاق‌های تاریخی را آموزش می‌دهد. کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، ما را به مرزهای جدید هدایت می‌کنند، اکتشاف‌های دانشمندان را دنبال می‌کنند، با بی‌عدالتی و پیش‌داوری‌ها می‌جنگند و مرزهای هنر و خلاقیت را در هم می‌شکند. کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، همچنین آموزش مهارت‌های استنتاجی، توسعه شخصیت‌ها، دیالوگ، انتقال مفاهیم و نتیجه‌گیری را آموزش دهد. بیوگرافی تصویری بزرگان اگر در کلاس درس توسط معلمان فهمیم استفاده شود، یک هدف مداخله‌گر با موفقیت بی‌چون‌ و چرا برای خواننده کوشا را فراهم می‌کنند.

از دیگر ویژگی‌های برجسته این کتاب می‌توان به طراحی تصاویر با کیفیت بالا و شکل‌های کاملاً رنگی در کل کتاب اشاره نمود. همچنین گفتگوها و متون غیر تخیلی و واقعی با آهنگ حرکات سریع و آشنایی با شخصیت‌های نام‌آور و مشهور جهان را در تمامی صفحات می‌تواند شاهد بود. مطمئناً مطالعه این مجموعه همگان و مخصوصاً دانش آموزان را به علم و زندگی بزرگان علاقه‌مند خواهد کرد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زندگینامه تصویری والت دیزنی
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۲
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های کمیک و رمان‌های مصور
قیمت نسخه الکترونیک
۳۹۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زندگینامه تصویری والت دیزنی

Mina Ziya
۱۳۹۸/۱۱/۱۷
خیلی جالبه کتاب تصویری بعنوان کسی که خالق میکی موس هست ایده‌ی خوبیه. زندگینامه افراد موفقی مثل دیزنی لند قطعا به ادم انگیزه و اشتیاق میده. خیلی اثر گذاره
Mohammad Mahdi HAZRATI
۱۴۰۰/۳/۱۲
داستانو خوب پیش میبره ولی اشکالش اینکه اولا خیلی کوتاهه، به ذکر بعضی نکات مهم نمی‌پردازه و پرش‌هایی داره که باعث پاره شدن زنجیره سیر داستان میشه.
Hb Bn
۱۳۹۸/۶/۲
به نظرم لذت بخشه و مفید برای سنین مختلف
Shima Anjidani
۱۴۰۱/۷/۲۰
خوب روایت شده بود زندگی نامه و از تصویر سازیش انتظار زیادی نداشته باشید.
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب زندگینامه تصویری والت دیزنی

برای دریافت کتاب زندگینامه تصویری والت دیزنی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.