معرفی و دانلود کتاب روانشناسی موفقیت (1 و 2)

عکس جلد کتاب روانشناسی موفقیت (1 و 2)
قیمت:
12000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب روانشناسی موفقیت (1 و 2) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب روانشناسی موفقیت (1 و 2) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب روانشناسی موفقیت (1 و 2)

کتاب روانشناسی موفقیت (1 و 2) نوشته‌ی فرهام، می‌تواند ذهن و روان شما را متحول سازد، انگیزه، امید و اشتیاق به زندگی را افزایش دهد و موجب بهبود و تقویت قوای ذهنی و روانی شما شود.

خواندن کتاب و کسب علم و دانش و معرفت، نخستین قدم برای پیمودن راه دشوار زندگی است. کتاب خوب راهنما و راهگشاست و می‌تواند زندگی شما را دگرگون سازد. اما خواندن کتاب به تنهایی کافی نیست؛ بلکه عملکرد درست و به موقع است که اوضاع زندگی انسان را تغییر داده و او را به اهدافش نزدیک‌تر می‌کند.

روانشناسی موفقیت کتابی خودیار و الهام بخش است و فلسفه‌ی نهفته در آن شما را به سوی حقیقت راهنمایی می‌کند. این اثر از جمله مفیدترین و تأثیرگذارترین کتاب‌های خودیاری است که تاکنون به چاپ رسیده و متناسب با فرهنگ و اندیشه‌ی ایران می‌باشد.

توجه داشته باشید که موفقیت تنها به دست آوردن ثروت و شهرت بسیار نیست؛ بلکه داشتن روابط خانوادگی و اجتماعی مطلوب، ارتباط با انسان‌های شایسته و انتخاب کار و حرفه‌ای سازنده و کسب درآمد حلال، موفقیتی است که با هیچ ثروتی قابل مقایسه نیست و از آن مهم‌تر، داشتن ذهن، جسم و روان سالم برای انسان و همچنین، داشتن نشاط، آرامش خاطر و امنیت اجتماعی نعمتی است که نمی‌توان جایگزینی برای آن تصور کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب روانشناسی موفقیت (1 و 2)

- در وجود هر کس امیالی است که او رابه طرف استعدادهای نهفته‌اش می‌کشاند.
- اندیشه‌ی مثبت، همراه با تجربه‌ی شکست، به پیروزی می‌انجامد.
- تأثیر افکار بر زندگی فرآیندی منظم و بلند مدت است، نه معجزه‌ای که در عرض یک شب رخ داده شود.
- یک چیز در دنیا کهنه نمی‌شود، از قدیم تا به امروز، از جوانی تا پیری و آن اشتیاق مردم به چیزهای تازه است.
-هر کاری که با اشتیاق فراوان انجام گیرد، تأثیرگذارتر و ماندگارتر از هر کار دیگری خواهد بود. راز موفقیت این است؛ به کار خود علاقه‌مند باشید، دیگران نیز به کار شما علاقه‌مند خواهند شد.
- اولین قدم در پیمودن راه سعادت خودکاوی است؛ دومین قدم خودشناسی است؛ سومین قدم خودسازی است.

در بخشی از کتاب روانشناسی موفقیت (1 و 2) می‌خوانیم:

شاید از آن دسته از افراد هستید که تاکنون تلاش کرده‌اید و موفق نشده‌اید. شاید هیچ نشانه‌ای از رشد و پیشرفت در زندگی‌تان دیده نمی‌شود که شما را به موفقیت برساند. حتماً آینده برای شما کابوسی وحشتناک و دردآوری است؛ سرنوشت خود را در دست ندارید و نمی‌دانید چه باید بکنید. گویی کسی نیست که شما را هدایت کند، راه را برای‌تان روشن و هموار سازد تا امیدی داشته باشید و به پیش روید.

اگر تاکنون مأیوس بوده و احساس حقارت کرده‌اید یا خود را شکست خورده پنداشته‌اید، جای نگرانی و ناامیدی نیست؛ خود را بشناسید و از اسرار، واقعیت‌ها و شگفتی‌های دنیای درون خویش آگاهی یابید. بر این باور نباشید که استعداد و توانایی ندارید و برای هیچ کاری ساخته نشده‌اید. خود را انسان شایسته و توانمندی تصور کنید و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. از همین جایی که هستید شروع کنید و بدانید که امکانات و شرایط لازم را برای رسیدن به اهداف و خواسته‌های خود در اختیار دارید.

اگر خود را به دقت ارزیابی کنید و از نقاط قوت و ضعف خود آگاهی یابید، متوجه می‌شوید که انسان بی‌ارزش و ناتوانی نیستید، بلکه در بعضی زمینه‌ها نیازمند رشد و پیشرفت بهتری هستید.

شاید در مراحل اولیه‌ی شناخت، به گونه‌ای خود را انکار کنید و حقایق را نپذیرید. به این دلیل که با شناخت درست از خود، نقاط ضعف بسیاری را کشف خواهید کرد که پذیرش آن برای‌تان سخت و باور نکردنی خواهد بود. اما نگران نباشید؛ زیرا با تلاش و پشتکار، همراه با آموزش و یادگیری صحیح مهارت‌های زندگی، می‌توانید به مرور زمان، عیوب خود را بر طرف کنید و به انسان موفق و شایسته تغییر یابید.

توجه داشته باشید، اگر نقاط ضعف خود را نشناسید و آن‌ها را برطرف نکنید، به موفقیتی نخواهید رسید؛ زیرا این نقاط ضعف بر ذهنیت، شخصیت و عملکرد شما تأثیر منفی گذاشته و شما را از رسیدن به زندگی خوب، با نشاط و موفق باز می‌دارد. باید توجه داشت که انسان با شناخت و اصلاح وجود خویش، خود را در برابر بسیاری از شکست‌ها، رنج‌ها و محدودیت‌ها بیمه خواهد کرد؛ زیرا ملاک اصلی سعادت مندی و رسیدن به موفقیت‌های بزرگ در گرو داشتن شخصیت رشد یافته و سالم است.

فهرست مطالب کتاب

جلد اول
مقدمه
فصل اول: میل و اشتیاق
فصل دوم: رؤیاها و آرزوها
فصل سوم: انگیزه
فصل چهارم: ایمان
فصل پنجم: ناکامی و شکست
فصل ششم: تلقین به خود
فصل هفتم: ضمیرناخودآگاه
فصل هشتم: پشتکار و مداومت
فصل نهم: همکاری
فصل دهم: مشورت
فصل یازدهم: تصمیم‌گیری
جلد دوم
مقدمه
فصل اول: تمرکز حواس
فصل دوم: لذت کار
فصل سوم: خودشناسی
فصل چهارم: لیاقت و شایستگی
فصل پنجم: ترس و اضطراب
فصل ششم: اعتماد به نفس
فهرست منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب روانشناسی موفقیت (1 و 2)
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات بوستان مهر
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات128
زبانفارسی
شابک978-600-98022-0-3
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
12000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب روانشناسی موفقیت (1 و 2)

مهرداد م
۱۴۰۰/۳/۱۲
اینم مثل همون کتاب روان شناسی تبلیغات عالیه. کتابای این نشر جزو بهترین ایران هس. تمام مفاهیم اصلی و کاربردی موفقیت و خودشناسی را در کمترین حجم و به طور موثر و کامل بیان کرده. مخصوصا فصل ترس و اضطراب و مقدمه جلد دوم که کلی مفاهیم فلسفه را گفته اونم تو سه صفحه 😍🙋♂️🙋‌♂️افرین به نویسندش بهتر از نمونه‌های ترجمه هس و این کتاب گردآوری و کپی نیست بلکه بیشتر از ۸۰ درصدش از مولف است.
م.
۱۴۰۰/۷/۱۶
یه کتاب تاثیر گذار که تمام عوامل موفقیت را در موردش توضیح داده واقعا انگیزه میده و فضای ذهن را تغییر میده مقدمه جلد دومش که عالی و مباحث فلسفی و روان شناسی را خیلی ظریف و کاربردی توضیح داده. توصیه می‌کنم به دوستان معرفی کنید.
H.m N
۱۳۹۹/۲/۲۳
عالی واقعا تاثیر گذار و بهتر از نمونه‌های ترجمه خیلی بهتر. یک راست حرف اصلی زده شده و از اضافه گویی نکرده. و خواندنش لذت بخشه
موفق
۱۴۰۱/۱۰/۱
نکات مثبتی داشت اما نسخه اصلی روانشناسی موفقیت کتابی غیر از این به زبان خارجه هست،
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب روانشناسی موفقیت (1 و 2)

برای دریافت کتاب روانشناسی موفقیت (1 و 2) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.