معرفی و دانلود PDF کتاب بازاریابی در صادرات با نگرش عملیاتی: چگونه واحدهای تولیدی و تجاری را صادراتی کنیم

عکس جلد کتاب بازاریابی در صادرات با نگرش عملیاتی: چگونه واحدهای تولیدی و تجاری را صادراتی کنیم
قیمت:
۲۰۵۰۰ تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی در صادرات با نگرش عملیاتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی در صادرات با نگرش عملیاتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بازاریابی در صادرات با نگرش عملیاتی: چگونه واحدهای تولیدی و تجاری را صادراتی کنیم

ایرج زینال‌زاده در کتاب بازاریابی در صادرات با نگرش عملیاتی راهنمایی‌تان می‌کند که چگونه محصولات تولیدی و تجاری خود را به کشورهای دیگر صادر کنید و نحوه بازاریابی صادرات و واردات را گام به گام به شما می‌آموزد.

درباره کتاب بازاریابی در صادرات با نگرش عملیاتی:

اقتصاد درون‌زا قطعاً راه به جایی نمی‌برد و تمامی سیستم‌های اجتماعی می‌بایست جهت موفقیت خود در عرصه کسب و کار با دنیای اقتصادی خود در ارتباط موثر باشند. گام اول جهت مراوده اقتصادی شناخت نیازها، بازارها و اولویت‌های مصرف در جوامع دیگر است، در سال‌های اخیر توسعه شاخه‌ای علوم بازاریابی چنان وسیع بوده که در تمامی حوزه‌های مصرف در سطح ملی و بین‌المللی ورود جدی پیدا کرده است.

صادرات بدون هدف و برنامه، جز زیان و خسارت چیزی در پی نخواهد داشت. بازاریابی صادرات دانشی است که صادرکنندگان را به علم و مهارت چگونگی یافتن بازارهای متناسب با کالاهای خود را یاری می‌کند. این دانش علاوه بر منافع زیادی که برای صادرکنندگان دارد، محاسنی همچون کاهش قیمت تمام شده، رشد تراز بازرگانی ملی، رشد ارزآوری و غیره را در سطح ملی به همراه دارد.

فصل اول کتاب بازاریابی در صادرات با نگرش عملیاتی (Export marketing with practical approach)، چگونگی تدوین استراتژی، برنامه‌ریزی تجاری و صادراتی و شیوه‌های صادرات را بیان می‌کند. فصل دوم روش‌های بازاریابی در صادرات را می‌آموزد. در فصل سوم با محیط و فضای بازاریابی بین‌الملل بیشتر آشنا می‌شوید. فصل چهارم به فرایند بازاریابی می‌پردازد. فصل پنجم بخش‌بندی بازار را شرح می‌دهد و در فصل ششم بازار افغانستان از نظر Marketing MIX و Market Similarity مورد بررسی قرار می‌گیرد.

کتاب بازاریابی در صادرات با نگرش عملیاتی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب می‌تواند مورد استفاده واحدهای تولیدی و تجاری، دانشجویان رشته‌های اقتصاد، بازرگانی و صنایع قرار گیرد.

در بخشی از کتاب بازاریابی در صادرات با نگرش عملیاتی می‌خوانیم:

در افغانستان بانکداری نیز مانند عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی در اثر جنگ‌های دراز مدت این کشور نزدیک به ربع قرن آسیب‌های فراوانی دیده است، کودتاهای پی در پی هم باعث سلب اعتماد افغان‌ها از بانک شده و کمتر کسی در این کشور حاضر است پول خود را به بانک بسپارد و در نتیجه امروزه در افغانستان از بانک تنها یک نام باقی مانده است. اکثر مردم فقط در زمان پرداخت‌های دولتی به بانک مراجعه می‌کنند.

صرافی‌های شخصی هم برای پر کردن خلاء بانکداری ایجاد شده‌اند. مرسوم‌ترین دادوستد میان کشورها در دنیای مدرن اعتبار اسنادی و گشایش در بانک‌های کشورهای مقصد صادرات است.

ضعف خدمات بانکی، تحریم‌ها، تجار ایرانی فعال در افغانستان را با مشکلات زیادی مواجه ساخته است.

خدماتی که بانکها میتوانند به صادرکننده‌ها ارائه دهند شامل 5 بخش اعطای تسهیلات، تنزیل اسناد تجاری، گشایش اعتبار اسنادی، فروش ارز و صدور ضمانت‌نامه ارزی می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: تدوین استراتژی، برنامه تجاری و صادراتی و روش‌های صادرات
فصل دوم: روش‌های بازاریابی در صادرات
فصل سوم: محیط بازاریابی بین‌الملل
فصل چهارم: فرایند بازاریابی
فصل پنجم: بخش‌بندی بازار
فصل ششم: بررسی بازار افغانستان از نظر Marketing MIX و Market Similarity
منابع و مراجع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بازاریابی در صادرات با نگرش عملیاتی: چگونه واحدهای تولیدی و تجاری را صادراتی کنیم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۷۴
زبانفارسی
شابک978-964-468-507-1
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش، کتاب‌های دانشگاهی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۵۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب بازاریابی در صادرات با نگرش عملیاتی

برای دریافت کتاب بازاریابی در صادرات با نگرش عملیاتی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.