معرفی و دانلود PDF کتاب خودشیفته کوچولو

عکس جلد کتاب خودشیفته کوچولو
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب خودشیفته کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب خودشیفته کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خودشیفته کوچولو

کتاب خودشیفته کوچولو نوشته کانیکا جی از مجموعه داستان‌های تانیا، درباره دختر کوچکی است که به تازگی به دیدن فیلم و عکس‌های خود در تبلت مادرش بسیار علاقه‌مند شده و او را از این بابت نگران کرده است.

موضوع کتاب خودشیفته کوچولو چیست؟

مادر تانیا به تازگی یک تبلت خریده است و از آن برای برقراری تماس‌های تصویری با خانواده و فامیلش که دور از آن‌ها زندگی می‌کنند، استفاده می‌کند. با این روش فامیل می‌توانند تانیا و بزرگ شدنش را هم ببینند. تانیا از این اتفاق خوشحال است. او از مادرش درخواست می‌کند که چند ویدیو از او بگیرد. تانیا عاشق ویدیوهایی می‌شود که مادر از او گرفته و دائم از مادرش می‌خواهد که فیلم و عکس‌های بیشتری از او بگیرد. مادر که می‌بیند تانیا به هیچ کاری جز دیدن فیلم و عکس‌های خودش علاقه‌ای ندارد، نگران می‌شود که نکند تانیا خودشیفته شده باشد. به همین جهت تلاش می‌کند تا با روش‌های مختلف حواس تانیا را از این قضیه پرت کند و او را به سمت انجام کارهای مفیدتر راهنمایی کند. خودشیفته کوچولو (The Little Narcissist) نهمین کتاب از مجموعه داستان‌های تانیا است که در سال 2014 منتشر شد.

درباره مجموعه داستان‌های تانیا:

این مجموعه جذاب دوست داشتنی با استفاده از داستان‌هایی کوتاه، هم کودکان را سرگرم می‌کند و بین آن‌ها و شخصیت اصلی کتاب یعنی تانیا، ارتباط خوبی برقرار می‌کند و هم جنبه آموزشی دارد. پس از این جهت به یکی از دغدغه‌های والدین که فراهم کردن کتاب‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده برای کودکشان است، پاسخ می‌دهد.

شخصیت اصلی کتاب‌های این مجموعه تانیا نام دارد که الهام گرفته از فرزند نخست نویسنده آن یعنی کانیکا جی است. پِل فرزند کانیکا جی از کودکی به نوشتن علاقه‌ داشت و خانم جی، مادرش در این راه کمک بسیاری به او کرد. کانیکا با استفاده از بعضی داستان‌های نوشته شده توسط دخترش و تغییر آن‌ها توانست مجموعه داستان‌های تانیا (The Tania Series) را خلق کند. هر یک از کتاب‌های این مجموعه به موضوع خاصی می‌پردازد و در قالب یک داستان بامزه آموزش‌هایی هم در آن زمینه می‌دهد. نخستین کتاب از این مجموعه در سال 2014 منتشر شد.

کتاب خودشیفته کوچولو مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای کودکان 7 تا 10 ساله که به داستان‌های کوتاه و در عین حال کمی آموزنده علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

با کانیکا جی (Kanika G) بیشتر آشنا شویم:

او همیشه عاشق نوشتن و علم بوده است؛ برای مدت 10 سال در رشته فیزیک به تحصیل و تحقیق پرداخت و در دانشگاه ایالتی واشنگتن در این رشته تحصیل کرد و بر روی نظریات مختلفی کار کرد. بعد از ازدواج و هنگامی که فرزندش، پِل دو ساله شد هم‌زمان با رشد او، شروع به نوشتن داستان‌های کودک و آموزنده کرد تا بتواند مفاهیم مختلفی را با زبان قصه و ساده به او آموزش دهد. سپس نام هنری کانیکا جی را برای خود برگزید و در طول سال‌ها فعالیتش در نویسندگی کتاب‌های داستان، کتاب‌های تصویری و مقالات تربیتی مختلفی را به رشته تحریر در آورد. او مقاله‌ها و نوشته‌هایی را که به عنوان کتاب منتشر نکرده در سایت شخصی‌اش بارگزاری نموده و در دسترس عموم قرار داده است.

در بخشی از کتاب خودشیفته کوچولو می‌خوانیم:

مامان گفت: تانیا چرا یکی از شعرهایی که توی مهدکودک یاد گرفتی رو نمی‌خونی. من فیلمت رو می‌گیرم. بعد می‌تونی ویدئو رو ببینی.

تانیا شعرش را خواند و در همین حین ژست‌های مناسبی را نیز با دستش ایجاد کرد.

سپس مامان ویدئو را پخش کرد و مامان و تانیا آن فیلم را با همدیگر تماشا کردند. مامان فکر کرد واقعا فیلم بامزه‌ای شده است و تانیا به به وجد آمده بود. او به مامان التماس کرد چند فیلم دیگر از او بگیرد. مامان اشتیاق او را دید و قبول کرد. او آن شب 4 فیلم از تانیا گرفت.

بعد از ظهر روز بعد تانیا پرسید: مامان می‌شه وقتی دارم نهار می‌خورم ازم فیلم بگیری؟ می‌خوام غذا خوردنم را ببینم.

مامان گفت: تانیا، این احمقانه است. چرا می‌خوای از غذا خوردنت فیلم بگیری و اون رو ببینی؟

تانیا گفت: لطفا مامان، من اون رو می‌خوام. خو. اهش می‌کنم، خواهش می‌کنم!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب خودشیفته کوچولو
نویسنده
مترجمطوبی مردانی
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۲
زبانفارسی
شابک978-622-641976-5
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب خودشیفته کوچولو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب خودشیفته کوچولو

برای دریافت کتاب خودشیفته کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.