معرفی و دانلود PDF کتاب ماجراهای دورا در سرزمین پریان

عکس جلد کتاب ماجراهای دورا در سرزمین پریان
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب ماجراهای دورا در سرزمین پریان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ماجراهای دورا در سرزمین پریان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ماجراهای دورا در سرزمین پریان

کتاب ماجراهای دورا در سرزمین پریان نوشته‌ی کریستین ریچی از مجموعه‌ی ماجراهای دورا، به تلاش‌های این دختر برای نجات دوستش از طلسم جادوگری بدجنس در سرزمین پریان می‌پردازد.

موضوع کتاب ماجراهای دورا در سرزمین پریان:

دورا و دوست همیشگی‌اش بوتس در زمین پریان مشغول بازی هستند که ناگهان جادوگری بدذات بوتس را جادو می‌کند و او به خوابی عمیق فرومی‌رود. اکنون دورا باید دوستش را نجات دهد و راهی ماجراهای بسیاری می‌شود که شرح آن را کریستین ریچی (Christine Ricci) در کتاب ماجراهای دورا در سرزمین پریان (Dora's fairy tale adventure) نوشته است.

دورا شخصیتی تخیلی است و سال‌هاست که انیمیشنی با این شخصیت کارتونی در سراسر دنیا پخش می‌شود و کتاب و انیمیشن دورا در میان کودکان از محبوبیت بالایی برخوردار است.

کتاب ماجراهای دورا در سرزمین پریان برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقمند به ماجراهای این شخصیت محبوب هستند، آموزنده و دلنشین خواهد بود.

در بخشی از کتاب ماجراهای دورا در سرزمین پریان می‌خوانیم:

کوتوله ها به دورا گفتند که اگر می‌خواهد یک شاهزاده خانم واقعی شود، باید در چهار امتحان قبول شود. اول باید حلقه‌ی قرمز را پیدا کند. بعد باید به سنگ‌های غول پیکر یاد بدهد که آواز بخوانند. بعد باید زمستان را به بهار تبدیل کند و در آخر باید ماه را برای ملکه و پادشاه بیاورد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ماجراهای دورا در سرزمین پریان
نویسنده
مترجممهدی رضایی
ناشر چاپیانتشارات آسمان کبود
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات26
زبانفارسی
شابک978-600-99780-9-0
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب ماجراهای دورا در سرزمین پریان

برای دریافت کتاب ماجراهای دورا در سرزمین پریان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.