معرفی و دانلود کتاب داوطلبان مرگ 3

عکس جلد کتاب داوطلبان مرگ 3
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب داوطلبان مرگ 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب داوطلبان مرگ 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب داوطلبان مرگ 3

کتاب داوطلبان مرگ 3 نوشته‌ی محمدعلی قجه، سومین جلد از این مجموعه حیرت‌انگیز است. این بار علاوه بر یک زوج پلیس به نام‌های دانلد و رابرت افراد دیگری هم با جنایت‌های گروه ECS درگیر می‌شوند.

درباره‌ی کتاب داوطلبان مرگ 3:

اکنون وسعت جنایت‌های گروه مرموز ECS بیشتر شده و از یک شهر و کشور فراتر رفته است. مسیر سختی در برابر پلیس‌های مربوط به این پرونده جنایی قرار دارد... مسیری که فقط با استقبال از مرگ می‌توان آن را طی کرد.

خواندن کتاب داوطلبان مرگ 3 به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به داستان‌های ترسناک و جنایی و معمایی علاقه‌مند هستید، این کتاب را از دست ندهید. خواندن این اثر به افراد زیر شانزده سال توصیه نمی‌شود.

در بخشی از کتاب داوطلبان مرگ 3 می‌خوانیم:

کتابخانه بزرگ نیویورک در سکوت کامل بود.

حوالی عصر بود و هوا رو به تاریکی می‌رفت. نور ملایم سالن فضایی رمانتیک و شاعرانه ساخته بود.

گوشه کتابخانه روی میزی که از همه آن‌ها دورتر بود دیوید نشسته و مشغول بررسی کتاب‌های متعددی بود که اجازه مطالعه‌شان را به او داده بودند. کتاب‌هایی که قدمت طولانی‌ای داشتند و هر یک حاوی اطلاعاتی بود که هیچ‌کدام در اینترنت قابل‌دستیابی نبود.

او با ترس و وحشت صفحات کهنه و فرسوده کتاب افق تاریکی را ورق زد و با کنجکاوی علامت‌های شیطان‌پرستی را یک‌به‌یک نگاه کرد. تعدد گروه‌های شیطان‌پرستی برایش عجیب و غیرقابل‌باور بود.

و سرانجام به علامت موردنظرش رسید. سر بز... بز مندس. درست همان شکل و شمایلی که در سایت ECS دیده بود. با دیدن این نشان هولناک قلبش به تپش افتاد و چندثانیه‌ای شوکه شد.

به سراغ نوشته‌ها رفت و خط به خط خواند. این سمبل معنایی نداشت جز بی‌قیدی و گمراهی کامل.

نوشته‌شده بود این گروه به هیچ‌چیز جز خدایان ذهنی‌شان اعتقاد ندارند. خدایانی که همه از شیطان نشات گرفته و به هر کاری برخلاف قوانین و ساختارهای جامعه دست می‌زنند. هدفشان تنها دستیابی به کامیابی جسمی و لذت روانی است. خواه این لذت خوب باشد و یا بد.

کمی پایین‌تر رفت و به جزییات اعتقادی آن‌ها دقیق شد.

یکی از شیوه‌های ارضاء خدایان این فرقه قربانی کردن بود. قربانیانی که ترجیح داده می‌شد دختران باکره و جوان باشند. چراکه معتقد بودند چنین موجوداتی پاکی لازم برای فداکاری در راه خدایان را دارند. خدایانی که چیزی جز خون قربانیان سیرابشان نمی‌کرد. این مراسم هرسال یا هر زمان که رئیس گروه تشخیص می‌داد انجام می‌شد. آن هنگام که خدایان خشمگین می‌شدند. روش‌های مختلفی برای این کار مرسوم بود. سربریدن، سوزاندن با آتش، پوست کندن و یا تجاوز جنسی.

صفحه که ورق خورد تصاویری از این خدایان که به آن‌ها الهه نیز اطلاق می‌شد کشیده شده بود. نقاشی‌هایی که با مداد یا زغال کشیده شده و به‌مرور زمان کهنه و کمرنگ شده بودند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب داوطلبان مرگ 3
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات زرین اندیشمند
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۵۵
زبانفارسی
شابک978-622-759156-9
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب داوطلبان مرگ 3

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب داوطلبان مرگ 3

برای دریافت کتاب داوطلبان مرگ 3 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.