معرفی و دانلود کتاب شگردهای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

عکس جلد کتاب شگردهای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب شگردهای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شگردهای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شگردهای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

کتاب شگردهای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات گردآوری و ترجمه‌ای از مجموعه مقالات مختلف کیم کیوساکی و رابرت کیوساکی است. این اثر با ارائه راهنمایی‌ها و نکاتی کلیدی شما را هدایت می‌کند تا آینده روشنی برای سرمایه گذاری‌های خود رقم بزنید.

درباره کتاب شگردهای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات:

چرا سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات علاقه زیادی دارند؟ چرا بهترین ملک‌ها را باید در نزدیکی محل زندگی‌مان جستجو کنیم؟ چگونه از پول دیگران در املاک و مستغلات استفاده کنیم؟ آیا برای ورود به دنیای املاک و مستغلات اصول معینی وجود دارد؟ سود بی‌نهایت در سرمایه‌گذاری املاک چیست؟ در سال جدید، دنیای املاک چه سرنوشتی در پیش رو دارد؟ چرا بعضی از مردم در عرصه سرمایه‌گذاری املاک موفق نیستند؟

پاسخ تمامی این سوالات که بسیار طلایی و سرنوشت‌ساز نیز هستند توسط دو سرمایه‌گذار خبره املاک و مستغلات در این کتاب آمده است. املاک و مستغلات، مانند بسیاری از صنایع دیگر، پویا هستند و مانند یک موجود زنده و جاندار می‌مانند. هنگامی که درک بهتری از پیچیدگی‌های سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات بدست آورید، در این صورت آگاهی از تغییرات جدید بسیار ساده‌تر خواهد شد. رابرت و کیم کیوساکی قاطعانه اعتقاد دارند که سرمایه‌گذاران املاک و مستغلات که قادر به سازگاری هستند، رشد خواهند کرد و همچنین شما را بسیار بالاتر از رقابت قرار می‌دهد.

نکته‌ای در مورد سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات وجود دارد "ارزش سرمایه‌گذاری" است. ارزش واقعی ملک چیست؟ این ارزش هم شامل جریان نقدی (درآمد غیرفعالی است که هر ماه از مستأجران به دست می‌آورید) و هم سود سرمایه‌ای (زمانی که برای سود بیشتر می‌فروشید). یک سرمایه‌گذار موفق هم بر اساس ارزش کلی آن در امروز و هم در آینده ملکی را خریداری می‌کند.

کتاب شگردهای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید ثروتمند شوید و روش‌های مدیریت مالی را در زمینه املاک یاد بگیرید، این کتاب برای شما مناسب است.

با رابرت کیوساکی بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده، سرمایه‌گذار، کارآفرین و مربی مالی ژاپنی - آمریکایی در هاوایی به دنیا آمد و همانجا نیز بزرگ شد. کیوساکی حاصل تجربیات خود را در زمینه مالی و درآمدزایی، در کتاب‌هایش با مخاطبانش به اشتراک گذاشته است.

مشهورترین و پرفروش‌ترین کتاب او «پدر فقیر، پدر پولدار است» که در دو سال متوالی به عنوان پرفروش‌ترین کتاب یو‌اس‌ای تودی در زمینه پول نامگذاری شد، بیش از 27 میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسید.

رابرت کیوساکی (Robert T. Kiyosaki) در سال 2005 به عنوان یکی از 25 نویسنده برتر فروش کتاب در آمازون معرفی شد. او همچنین در سال 2006 با همکاری دونالد ترامپ کتاب «چرا ما می‌خواهیم شما ثروتمند شوید» را نوشت که در صدر لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار گرفت.
از آثار دیگر این نویسنده می‌تون به «کسب ثروت به روش پدر پولدار»، «دسیسه ثروتمندان»، «هوش مالی خود را افزایش دهید!»، «رهایی از کارمندی!»، «راهنمایی‌های پدر پولدار برای سرمایه‌گذاری»، «تجارت قرن بیست و یکم» و «دانشکده کسب و کار» اشاره کرد.

کیم کیوساکی را بیشتر بشناسیم:

او یک تاجر و سرمایه‌گذار آمریکایی‌ست که به همراه همسر خود رابرت کیوساکی چندین شرکت را تاسیس کردند. کیم کیوساکی (Kim Kiyosaki) فعالیت تجاری خود در فضای تبلیغات آغاز کرد و کم کم به سوی کارآفرینی رو آورد.

او اولین کار خود را در سال 1984 راه‌اندازی کرد و سپس به همراه شوهرش رابرت، چندین شرکت تجاری را تاسیس کردند. پس از آن، کیم تجربیات مختلفی را پشت سر گذراند و تلاش بیشتری برای سرمایه گذاری و استقلال مالی خود کرد. حتی در این بین کتاب‌های مختلفی را نوشت تا تجربیات خود را به دیگران منتقل کند. آثاری نظیر «زمان رشد فرا رسیده است دختر» که با استقبال فراوانی نیز روبه‌رو شد.

جملات برگزیده کتاب شگردهای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات:

- با انجام بازی گردش مالی، مهارت‌هایی را یاد می‌گیرید که بچه‌ها در مدرسه نمی‌آموزند.
- تنبل نباش برای جمع‌آوری سرمایه برای سرمایه‌گذاری بعدی خود، به ورای کیف پول خود نگاه کنید.
- سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات کنترل بیشتری بر پول، نسبت به سایر کلاس‌های دارایی را به شما می‌دهد - به شرطی که ابتدا برای ایجاد یک بنیاد مستحکم وقت بگذارید.
- علاوه بر جریان نقدی، املاک و مستغلات می‌توانند از طریق درآمد فانتومی ثروت شما را بالا ببرند، کاری که سرمایه‌گذاری در سهام نمی‌تواند انجام دهد.

در بخشی از کتاب شگردهای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می‌خوانیم:

هنگام سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات، دو چیز وجود دارد که می‌توانید برای آن‌ها سرمایه‌گذاری کنید: گردش نقدی و سود سرمایه‌ای.

روش ترجیحی من برای سرمایه‌گذاری جریان گردش نقدی است. وقتی برای گردش نقدی سرمایه‌گذاری می‌کنید، در املاکی سرمایه‌گذاری می‌کنید که هر ماه یک جریان ثابت درآمد برای شما فراهم می‌کند و می‌توانید آن را به جیب بزنید.

از طرف دیگر، سرمایه‌گذاری برای سود سرمایه‌ای شامل خرید یک ملک و سپس فروش آن برای یک بار پرداخت است.

هنگام انجام یک سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات، این انتخاب برای شماست. برای چه سرمایه‌گذاری می‌کنید؟ آیا می‌خواهید یک سرمایه‌گذاری طولانی مدت انجام دهید و از جریان ثابت پول نقد هر ماه سود ببرید؟ یا می‌خواهید سریع ملک را آب کنید و برای یک بار هزینه سرمایه‌گذاری کنید؟

هر دو استراتژی اگر به درستی اجرا شوند می‌توانند سودآور باشند؛ و نکته مهم این است که شما کنترل مستقیم بر نحوه دریافت بازده خود دارید.
بسیاری از وسایل نقلیه سرمایه‌گذاری به شما چگونگی سودآوری را نمی‌دهند. یا اگر چنین شود، قوانین زیادی تعیین می‌کند که چه زمانی و چگونه بازده خود را دریافت خواهید کرد.

اما با داشتن املاک و مستغلات، انعطاف‌پذیری بیشتری برای به دست آوردن سود زمانی دارید. شما می‌توانید اجاره را تعیین کرده و در صورت تمایل ملک خود را خریداری و بفروشید، بدون اینکه کسی نحوه سود شما را تعیین کند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل 1- 6 نکته موفقیت‌آمیز در زمینه سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات
فصل 2- 5 دلیل برای نزدیک بودن ملک
فصل 3- رازهای یک خبره در املاک و مستغلات
فصل 4- چهارراه سودآوری در املاک و مستغلات
فصل 5- چگونه می‌توان با بازدهی بی‌نهایت در املاک و مستغلات ثروتمند شد؟
فصل 6- شش دلیل که در املاک و مستغلات موفق نیستید
فصل 7- چرا املاک و مستغلات؟ کنترل!
فصل 8- پیش‌بینی‌های بازار املاک و مستغلات در سال 1400
فصل 9- مسئولیتی به نام مدیریت املاک
فصل 10- الفبای املاک و مستغلات
فصل 11- چگونه با استفاده از پول دیگران سرمایه گذاری کنیم؟
فصل 12- بازی گردش مالی را به بازی‌های خانوادگی خود اضافه کنید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شگردهای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات
نویسنده،
مترجمابوالفضل طاهریان ریزی
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۲۸
زبانفارسی
شابک978-622-284-152-3
موضوع کتابکتاب‌های آموزش سرمایه گذاری، بورس و فارکس
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شگردهای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

مهدی هادیان
۱۴۰۰/۶/۲۶
به نظر من اسمش رو نمیشه کتاب گذاشت و همونطور که اول کتاب هم میگه گرد آوری چند تا مقاله هست
که خب چون سیر داستانی و یکنواختی نداره خوب نیس
در کل برای کسایی ک میخوان‌ی سری نکته یاد بگیرن بد نیست بخونن
Lida Yazdanpanah
۱۴۰۱/۱۰/۴
به اندازه اسم کتابش خوب نبود. فقط می‌گفت خونه خرید و فروش کنید هیچ راهکاری نداد. انگار واسه روزنامه یا مجله یک متنی نوشته، جمع آوری شده و کتاب شده و اینقدر قیمت روش گذاشتن. بعدشم ترجمش اصلا خوب نبود.
شمس الدین بینات
۱۴۰۱/۷/۲۳
ترجمه بسیار بد حتمالا با گوگل ترنسلیت
من هیچ شگردی ندیدم بیشتر میگفت برید یاد بگیرید بعد سرمایه گذاری کنید برای ایران کاربردی نداره
مجید قره داغی
۱۴۰۰/۱۲/۹
کتاب خوبیه و درخصوص سرمایه گذاری در املاک رهنمودهای کاربردیه داره. فقط مشکلی که داره اینکه بعضی موضوعات رو در فصلهای مختلف تکرار می‌کنه.
بهزاد آقاخانی
۱۴۰۱/۱۰/۲۴
کتاب فوق العاده‌ای بود، مگه رابرت کیوساکی کتاب بد هم داره، راهکارهای عملی زیادی داشت برای سرمایه گذاری املاک
amin jannatkhah
۱۴۰۱/۹/۵
این کتاب برای کسایی که به کار خرید و فروش ملک و کار املاک علاقه دارن خوبه
محمد اسلامی
۱۴۰۱/۳/۲۶
بهترین کتابی که میتونه برای سرمایه گذاری روی املاک راهنمایت کنه 😍
سیاوش ضابطی
۱۴۰۱/۲/۱۴
این کتاب روان برای املاک و علاقمندان به املاک نوشته شده در اوج شیوایی
لیدا محمدی
۱۴۰۱/۲/۱
بد نبود
ولی نسبت به خود کتاب اصلی خیلی از مطالب حذف شده بود…
محمد حسن رحیمی
۱۴۰۰/۱۱/۶
کتاب خوبی است ولی کلی گویی است و کاربرد زیادی در ایران ندارد
امید عمرزاده
۱۴۰۰/۱۱/۵
مقایسه مزایای بازار املاک با سایر بازارها نقطه قوت کتاب هستش
e sh
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
خیلی بی محتوا و مطالب پراکنده و بی خود
فاطمه صفار
۱۴۰۰/۸/۴
نکات مفید و قابل فهم 👏👏
مشاهده همه نظرات ۱۳

راهنمای مطالعه کتاب شگردهای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

برای دریافت کتاب شگردهای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.