دانلود کمیک کارآگاه پوآرو: قتل در زمین گلف


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کمیک کارآگاه پوآرو: قتل در زمین گلف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۴۸ صفحه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کمیک کارآگاه پوآرو: قتل در زمین گلف

کتاب مصور کاراگاه پوآرو نوشته‌ی فرانسوا ریویر که اقتباسی است از کتابی با همین نام نوشته‌ی آگاتا کریستی ماجرای جذاب و عجیب رازگشایی از یک قتل توسط پوآرو را به تصویر کشیده است.

یک مرد ثروتمند از پوآرو درخواست می‌کند که برای کمک به او فوری به فرانسه بشتابد. پوآرو به همراه هستینگز به سرعت برای انجام این ماموریت به سفر می‌روند. اما وقتی می‌رسند، دیگر دیر شده٬ موسیو رنالد به قتل رسیده است. جسد او را یافته‌اند که چاقو خورده و در گودالی کنار زمین گلفِ نزدیک خانه‌اش پیدا شده. همسر مقتول ادعا می‌کند در اتاق شوهرش بوده که مردانی نقابدار وارد شدند و پس از طناب پیچ کردن او به صندلی، شوهرش را از آنجا بردند.
از طرفی خدمتکاران عمارت شاهد بودند که شب قبل از قتل زنی غریبه به دور از چشم همسر مقتول با او ملاقات داشته ...

راهنمای دانلود کمیک کارآگاه پوآرو: قتل در زمین گلف

برای دانلود کمیک کارآگاه پوآرو: قتل در زمین گلف و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کمیک کارآگاه پوآرو: قتل در زمین گلف
شیما فرشادی
۱۳۹۶/۱۰/۹
دانلود نکنید،بدجور ضرر کردید
آرین اشتیاقی
۱۳۹۶/۱۰/۱۰
باید کتابخوان و جنایی خان خوبی باشید تا منظور آن ها را بفهمید تازه این کمیک است شما بروید رمان های ایشان را بخوانید جوری نوشته اید که دیگر کسی سمت کتاب های خانم کریستی نرود ولی با این حال هر کس نظر خود را دارد
زهره علیوردی
۱۳۹۶/۱۱/۲۱
جالب بود هم داستانش هم تصویری بودنش
محمدصادق جابری فرد
۱۳۹۶/۱۱/۲۱
تشکر.
Shamim Abbaspour
۱۳۹۶/۱۰/۱۸
به نظر من عالی بود شاید به نظر کسل کننده باشه اما اگه حرف ها را درک کنیم خیلی جذاب خواهد بود البته به سلیقه هم بستگی دارد من خودم قلم آگاتا را روست دارم ولی کارکتر اصلی این یکی که پوآرو ست بیشتر به دلم مینشیند ♡ ~_~
محمدصادق جابری فرد
۱۳۹۶/۱۱/۱۰
خیلی ممنون.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)