معرفی و دانلود رایگان کتاب راهنمای فروش موفق

عکس جلد کتاب راهنمای فروش موفق
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای فروش موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای فروش موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راهنمای فروش موفق

لیندا ریچاردسون در کتاب راهنمای فروش موفق، تکنیک‌ها و راهکارهایی را به شما می‌آموزد که می‌توانید به کمک آن میزان فروشتان را افزایش دهید و با مشتری روابط پایدار برقرار کنید.

درباره‌ی کتاب راهنمای فروش موفق:

تفاوتی ندارد که شما فروشنده‌ی چه محصولی هستید، تنها باید به چیزی که می‌فروشید باور و اعتقاد داشته باشید. فروشندگی بسیار سخت است و افرادی که در این حوزه فعالیت دارند بسیار سخت‌کوش و پرتلاشند. به همین دلیل از هر 5 نفر تنها یک نفر قادر است در این جایگاه دوام آورده و موفق شود.

افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند روشی دارند که هر روز به صورت آگاهانه یا ناآگاهانه از آن استفاده می‌کنند. آیا آنقدر انتقادپذیر هستید که از نزدیک شیوه‌ی گفتگوی فروش خود را بررسی کنید؟ اگر این ویژگی را درون خود دارید پس نکات کتاب راهنمای فروش موفق (The sales success handbook) را مطالعه کنید. درس‌های کتاب حاضر به شما کمک می‌کند تا نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسید و شیوه‌ی گفتگوی فروشتان را تغییر دهید، دانش خود را افزایش دهید و با ایجاد گفتگوهای تأثیرگذار با مشتری، فروش بیشتری داشته باشید.

این روزها در تمامی حوزه‌ها تغییر و تحولات بزرگی رخ می‌دهد؛ پس برای موفق شدن در حوزه‌ی فروش باید در شیوه‌ و اصول خود نیز تغییر ایجاد کنید تا پا به پای مشتریان، رقبا، بازار و سازمان‌های گوناگون پیش بروید. همانطور که گفته شد امروزه فروش فعالیت سختی است و جزو کسب‌وکارهای چالش‌برانگیز محسوب می‌شود، به همین علت فروشندگان بایستی مهارت بیشتری در این زمینه کسب نمایند. لیندا ریچاردسون (Linda Richardson) با بیش از دو دهه کار با ده‌ها هزار فروشنده نشان می‌دهد که تنها 30 درصد از فروشندگان تبحر در شغل خود دارند و مابقی از شیوه‌های سنتی گذشته بهره می‌برند.

حرف آخر اینکه همه چیز در حال تغییر است و جز فرمول‌های قدیمی فروش چیز دیگری سد راه فروشندگان نیست تا آن‌ها را با شکست مواجه سازد. بنابراین ضروری‌ست تا درس‌های کتاب حاضر را مطالعه کنید و به موفقیت برسید.

کتاب راهنمای فروش موفق برای چه کسانی مناسب است؟

خواندن این کتاب به صاحبان شرکت‌ها، کسب‌وکار، مدیران فروش و تمام کسانی که می‌خواهند در فروشندگی موفق شوند، توصیه می‌شود زیرا پس از مطالعه‌ی آن با تمام تکنیک‌های فروشندگی و مشتری‌مداری آشنا می‌شوند.

با لیندا ریچاردسون بیشتر آشنا شویم:

لیندا ریچاردسون اولین فردی‌ست که مفاهیم فروش مشاوره‌ای و برنامه‌های آموزشی تلفیقی و سفارش شده در صنعت توسعه و تعلیم را مطرح نمود. او تا به الان هشت کتاب به نگارش درآورده که جدیدترین آن‌ها فروش تلفنی، گفتن بس است، شروع به فروش کنید و مربی‌گری فروش جهش بزرگ از مدیر فروش به مربی فروش نام دارند.

جملات برگزیده‌ی کتاب راهنمای فروش موفق:

- برای اینکه فروش بهتری داشته باشید، گفتگوی فروشتان را بهبود بخشید.
- در آماده‌سازی، موارد را به ترتیب اولویت قرار دهید. با هدفتان شروع کنید.
- سه قانون برای یک مقدمه‌چینی خوب وجود دارد: ارتباط دوستانه، ارتباط دوستانه و ارتباط دوستانه.
- علامت سؤال مهم‌ترین علامت نشانه‌گذاری در دستور زبان فروش است.

در بخشی از کتاب راهنمای فروش موفق می‌خوانیم:

مهارت‌های مهم پرسش، گوش دادن، تثبیت موقعیت و بررسی، مهارت‌های دانشی هستند. اما مهارت ایجاد ارتباط که شامل ارتباط دوستانه، تصدیق و همدلی می‌شود مهارت حسی است. ایجاد ارتباط دوستانه اغلب با مقدمه‌چینی مرتبط است. اما فرصت‌ها و راه‌های قدرتمند دیگری نیز برای ایجاد ارتباط در سرتاسر جلسه وجود دارد.

بسیاری از فروشندگان به این علت وارد عرصه فروش می‌شوند که «مردم را دوست دارند». ارتباط دوستانه با همه اهمیتی که دارد فقط بخشی از ایجاد ارتباط با مشتری است. ارتباط دوستانه «دوست داشتن مردم است»، بخش گپ زدن ایجاد ارتباط‌. بسیاری از فروشندگانی که در قسمت ارتباط موفق هستند، توانایی خود را در برقراری رابطه با مشتری به همین بخش از ارتباط محدود می‌کنند. این عده از فواید استفاده از تصدیق و همدلی در طول جلسه بهره‌مند نمی‌شوند.

در یک جلسه آموزشی، به گروهی از فروشندگان یک تمرین اعتراض داده شده بود که در آن یک مشتری سطح بالای خشمگین می‌گوید: «افراد شما دائماً یک مشت فرمول بلغور می‌کنند انگار، می‌دانیم با آن‌ها چه کنیم!» از این عده فروشنده خواسته شد با همدلی پاسخ دهند.

آن‌ها پاسخ‌هایی از این دست دادند: «چه چیزی را متوجه نمی‌شوید؟» و «فرایند را مجدداً برایتان توضیح می‌دهم» و غیره. هیچیک در بدو امر جمله‌ای که نشانی از همدلی داشته باشد ارائه نکرد. مدت زمانی به طول انجامید تا به این جملات برسند: «ما واقعاً چنین منظوری نداشتیم. متأسفم که واضح و روشن صحبت نکردیم. دقیقاً چه چیزی...؟»

تصدیق و همدلی مهارت‌های قدرتمندی هستند. درست است که می‌توان سؤالات را با لحن همدلانه مطرح کرد، اما سؤال پرسیدن جای همدلی یا تصدیق را نمی‌گیرد؛ مثلاً، اگر مشتری مشکلی را بیان کند، یک فروشنده خوب می‌تواند این سؤال را بپرسد: «چگونه با این مشکل برخورد کردید؟» فروشنده خارق‌العاده ممکن است این سؤال را با همدلی مطرح کند تا هم توجه خود را نشان دهد هم، از همه مهم‌تر، مشتری را تشویق کند که پاسخ کامل‌تری بدهد مثلاً، «متأسفم از اینکه می‌شنوم چنین اتفاقی افتاده است» و بعد از آن، همان سؤال را مطرح می‌کند. تصدیق و همدلی هر دو در یک گفتگوی فعال از اهمیت بالایی برخوردارند. همدلی در نشان دادن علاقه و توجه یک گام از تصدیق جلوتر است و اگر به نحو مؤثر به کار گرفته شود، به شکل‌گیری پیوندهای شخصی کمک می‌کند.

فهرست مطالب کتاب

بازار گرمی
گفتگو ایجاد کنید
همیشه در حال آماده‌سازی باشید
مهارت‌های مهم خود را تقویت کنید
با تمرکز بر مشتری شروع کنید
با مشتریان رابطه برقرار کنید
سین جیم کنید
استراتژی پرسش ایجاد کنید
به سؤال‌ها فکر کنید
گفتگوی عمیق‌تری درباره نیازها داشته باشید
بر مهارت خود در سؤال کردن تمرکز کنید
مؤثر گوش دهید
پیامتان را مطرح کنید
رقیبان خود را تجزیه و تحلیل کنید
از مخالفت‌ها برای پیشروی کردن استفاده کنید
بازخوردهای مشتری را بررسی و بازبینی کنید
خیلی زود به مذاکره ننشینید
پایان را چون فرایندی تلقی کنید
از نیروی همه منابع استفاده کنید
بدون عیب و نقص پیگیری کنید
به فرصت پیش آمده اعتبار بخشید
کاری کنید که اتفاق بیفتد
درباره‌ی نویسنده
مجموعه آموزش حرفه‌ای مک گراو هیل

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب راهنمای فروش موفق
نویسنده
مترجمبهاره قنادزاده یزدی
ناشر چاپی دید مثبت
سال انتشار۱۳۸۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات58
زبانفارسی
شابک978-600-6689-13-5
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب راهنمای فروش موفق

میترا صابونچی
۱۴۰۲/۷/۵
کتاب خوبی بود ولی حقیقت اینه بیشتر این کتاب‌ها چون توسط نویسندگان خارجی نوشته شدند زیاد به درد کسب و کار تو ایران نمیخورند نه اینکه کل کتاب بعضی از شیوه‌ها من کتاب‌های زیادی در این مورد خوندم ولی بعضی روش‌ها تو ایران جواب نمیده به جاش باید شیوه‌ی فروش تو کشور و بدونیم چون شیوه‌ی فروش رابطه‌ی مستقیم با اقتصاد هر کشور داره نسبت قیمت ارز وضعیت بازار درخواست مردم محبوب بودن اون کالا در یک زمان خاص و واقعا باید با در نظر گرفتن همه‌ی اینها اقدام به فروش کرد بعضی وقتها مجبوریم حتی کمترین سود یا اصلا بدون سود کالایی رو بفروشیم چون قیمت ارتباط مستقیم با نرخ ارز داره و کشورهای دارای ثبات اقتصادی قطعا شیوه‌ی فروش متفاوتی با کشورهایی که ثبات اقتصادی ندارند داره درسته تو فروش باید سطح تقاضای افراد رو بالا ببریم ولی همیشه این امر میسر نیست
عباس پورخلیلی
۱۴۰۲/۴/۴
مطالعه این کتاب برای افرادی که می‌خواهند وارد بازار کسب و کار شوند مفید و مثمر ثمر خواهد بود و برای جذب و احترام به مشتری یک سری اصول اولیه را باید رعایت کرد که این اصول منحصر به مکان و زمان خاصی نمی‌باشد و جهان شمول می‌باشد. روانشناسی فروش، جلب اعتماد خریدار، احترام به مشتریان، فن بیان، و گفتگو با خریدار و پی بردن به نیاز‌های خریدار و صحبت کردن در مورد رفع نگرانی‌های او با خرید این محصول، البته کسب و کار و ارتباط با مشتری یک سری توانایی‌های را می‌خواهد که با مرور زمان و مطالعه کتاب‌ها در این زمینه می‌توان به موفقیت‌های دست یافت،
من از مطالب این کتاب برای فروش آنلاین و اینترنتی برخی از محصولات استفاده می‌کنم. با سپاس.
شهاب فارسی
۱۴۰۲/۱/۱۴
برای فروش موفق باید مطالعه انجام بشه
البته که فروش در کشورهای مختلف و شهرهای مختلف قطعا یکی نیست و هر فرهنگ سبک و سیستم خودش رو داره
ولی باید یک نکته رو در نظر گرفت فروش یک اصول اولیه داره که در تمام دنیا شبیه به همه این اصول تو این کتاب ذکر شده از جمله اعتماد سازی، ایجاد حس رضایت و... که از و
روان شناسی انسان روح و روان آدم‌ها شکل میگیره، این کتاب رو به همه صاحبان کسب و کار و فروشنده‌های عزیزی که درصدی کار میکنن پیشنهاد میکنم چون میتونه در فروش بیشتر و بهتر کمکتون کنه
موفق و پیروز باشید.
سروش شمس
۱۴۰۱/۵/۱۸
کتاب کوتاه و در عین حال نکته داری هست
البته پیشنهاد می‌کنم حداقل ۱۰۰ کتاب در سبک فروش مطالعه کنید
فروش یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها هست که اگر ندونیم ۴ تا ۵ مهارت مهم زندگی هم قطعا بلد نخواهیم بود
کتاب اینکه کوتاه بود خوب بود
ولی از تکنیک‌های کتاب‌های مهارتی و کاربردی بی بهره بود
نحوه فهرست بندی،
نداشتن جمع بندی انتهای مطالب ارائه شده
کیفیت کتاب را به شدت افت می‌داد در این حوزه کتاب‌های موثر تری هم مطالعه‌کرده بودم
مهساد
۱۴۰۱/۱۱/۲۰
این مدل کتابا فقط خوندنش کافی نیست، باید بارها و بارهاخونده بشه، روی موضوعاتش فکر بشه و بعد دائما برای تثبیت، توی زندگی واقعی به کار گرفته بشه تا کم کم به عادت تبدیل بشه، یکی ازمشکلاتی که این قبیل کتاب‌ها دارن اینه که طبق فرهنگ غربی هستن و شاید بعضی موارد با فرهنگ مردم ما سازگار نباشه، در کل توصیه میشه
میثم،گنجی
۱۴۰۲/۶/۲۴
من چون تولید کننده نیستم و فروشنده هستم و فروشگاه دارم، با یک جمع بندی و نکته برداری حداقل۸۰ درصد مطالب و توصیه‌ها، پیشنهادهای ابن کتاب واقعا مفید و کاربردی بود. به همکارانم توصیه خوندنش رو میکنم. واقعا اجرای این مراحل خیلی میتونه در این شرایط اقتصادی نابسامان، موثر باشه.
محبوب ص
۱۴۰۲/۱/۵
کتابی که بتونه در تجارت کمک کنه، راه‌های ارتباط با مشتری رو نشان بده، کسب و کار ما ارتقا ببخشه، چه کارهایی باید انجام بدیم، چه حرف‌ها، رفتارهایی که غلطه و مشتری رو از ما دور میکنه
به نظر من مفید بود، اگر کسب و کاری دارید از خواندنش غافل نشید.
وحید قنادی
۱۴۰۱/۱/۲۶
بیشتر به این مسائل در باره فروش می‌پردازد
١ نیاز مشتری شناسایی شود
٢ سوال پرسیده شود
٣ همدلی و تصدیق انجام شود
اینکه مثل کذشته از ابتدا کالا یا خدمت معرفی شود انجام نشود و ابتدا به این فکر کنیم که چه نیازی از مشتری رفع می‌کنیم
محمدرضا
۱۴۰۱/۱/۸
این کتاب میتواند که کسانی که کار تولیدی و با فروشندگی دارد کمک زیادی بکند. در این کتاب چند راهکار بسیار کاربردی و در عین حال ساده ذکر شده است همراه با توضیحات کافی تا خواننده بتواند با مشتری خود به خوبی برخورد کند و فروش خوبی داشته باشد.
Maedeh Ebrahimzadeh
۱۴۰۰/۱۲/۱۳
مطمئنم با خوندنش به چیزی که در نظر دارم میرسم💫 این کتاب کمک میکنه چه عملی و چه بیانی یک فروشنده خوب و موفق باشی، هرکی این کتاب رایگانو داشته باشه و مطالب رو بخونه و استفاده کنه موفق میشه تو فروشندگی👌
ارکین هورن
۱۴۰۲/۵/۱۶
اولش فکر میکردم چون این کتاب رایگان هست محتوای آموزنده و آنچنانی نداشته باشه ولی برخلاف تصورم این کتاب خیلی مفید هست ترفند‌های کاربردی ارائه میده و برای افزایش مهارت فروش بسیار عالی هست اگه فروشنده هم نیستید خوندنش میتونه مفید باشه
محمدرضارحمانی
۱۴۰۲/۴/۵
خیلی به درد نمیخورد ولی خب نکات مثبتی توش بود خیلی کوتاه بود و فقط چند تا نکته رو همش تکرار میکرد به کسایی که کسب و کار کوچیکی دارند و با مشتری به صورت حضوری برخورد دارند پیشنهاد میکنم بخونن اما برای کسب و کار‌های بزرگ بی فایدست
shahrooz bagheri
۱۴۰۱/۱۱/۳
کتاب خوبیه در زمینه اینکه چطور فروشنده خوبی باشیم و چگونه نگرشی باید در ذهن داشته باشیم تا بتوانیم بیشترین فروش رو داشته باشیم البته بهتر است این کتاب چند بار از اول تا آخر مطالعه بشه تا بهتر بتونیم از دستاوردهاش در زندگی بهرمند بشیم
ریحانه تاجیک
۱۴۰۱/۱۱/۱۱
تا حالا علاقه به خوندنش پیدا نکردم اما وقتی که به اون لول از سطح مطاله رسیدم که از خوندن یه پاراگراف هم غافل نمونم اون موقعه میخونم البته برای کسانی که تو این عرصه لازمه ولی کافی نیست این سه ستاره برای صفحات اول
ناشناس ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۰
سلام خسته نباشید
این کتاب کتابی هست که من به عنوان عالی‌ترین راهنما می‌شماسمش در واقع اگر بخوام کامل بگم این کتاب کتابی هست که واسه‌ی کسایی که فروشندگی میکنن عالی و راهنمای خوبی هست
ممنون از کتاب خوبتون
مشاهده همه نظرات 200

راهنمای مطالعه کتاب راهنمای فروش موفق

برای دریافت کتاب راهنمای فروش موفق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.