معرفی و دانلود کتاب مسئولیت ضامن در اسناد تجاری

عکس جلد کتاب مسئولیت ضامن در اسناد تجاری
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب مسئولیت ضامن در اسناد تجاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مسئولیت ضامن در اسناد تجاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مسئولیت ضامن در اسناد تجاری

در کتاب مسئولیت ضامن در اسناد تجاری نوشتۀ حامد مرادی به تمام زوایای مبحث ضمان از جمله ضمان از دیدگاه قوانین داخلی، قوانین و مقررات بیگانه، ضمان از دیدگاه قوانین فقهی، تفکیک بین مسئولیت ضامن در برابر دارنده چک، برات و سفته و مسئولیت ضامن در برابر ضامنین دیگر پرداخته می‌شود.

در کتاب مسئولیت ضامن در اسناد تجاری سعی بر آن است که به بررسی و تجزیه و تحلیل مبحث ضمانت ضامن و همچنین مبحث ضمانت مستقل ذکر شده در لایحه جدید قانون تجارت و آثار رعایت شرایط شکلی اسناد تجاری بر این دو با توجه به قانون تجارت مصوب سال 1311 و سایر قوانین و مقررات لازم الاجرا داخلی در این خصوص پرداخته شود.

به صورت کلی در نظام حقوقی ایران در رابطه با مبحث مسئولیت ضامن در اسناد تجاری و به طور خاص در قانون تجارت مصوب سال 1311 موادی چند آن هم به صورت پراکنده برای مثال مواد 247 و 249 و غیره به مسئولیت ضامن در برابر دارنده برات و صادر کننده برات و سایر ضامنین و مسئولین سند اشاره داشته است در قانون جدید چک مصوب 1382 در رابطه با مسئولیت ضامن نسبت به دارنده و صادر کننده چک توضیحات بیشتری داده شده است.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: کلیات مفهومی بحث
فصل دوم: بررسی مسئولیت ضامن در اسناد تجاری
فصل سوم: نتیجه‌گیری و جمع‌بندی بحث
منابع و مآخذ

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مسئولیت ضامن در اسناد تجاری
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات قانون یار
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۰۴
زبانفارسی
شابک978-600-8077-38-1
موضوع کتابکتاب‌های حقوق بازرگانی
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مسئولیت ضامن در اسناد تجاری

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب مسئولیت ضامن در اسناد تجاری

برای دریافت کتاب مسئولیت ضامن در اسناد تجاری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.