معرفی و دانلود PDF کتاب حیوانات قطبی

عکس جلد کتاب حیوانات قطبی
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب حیوانات قطبی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب حیوانات قطبی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حیوانات قطبی

کتاب حیوانات قطبی نوشته استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، درباره قطب جنوب و حیواناتی که در آن زندگی می‌کنند سخن می‌گوید.

موضوع کتاب حیوانات قطبی (Les animaux de la banquise) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در اثر خود، از حیواناتی می‌گوید که می‌توانند در قطب جنوب زندگی کنند و به این نکته اشاره می‌کند که به جز چند دانشمند هیچ انسانی نتوانسته پایش را در قطب جنوب بگذارد. او اطلاعاتی را درباره حیواناتی مثل پنگوئن، فک‌های خرطوم‌دار، نهنگ آبی، مرغ دریایی، خرس قطبی، روباه قطبی و ... ارائه می‌دهد.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب حیوانات قطبی برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال بسیار آموزنده و سرگرم‌کننده است و اطلاعات خوبی به آنان درباره قطب جنوب و حیوانات قطبی می‌دهد.

در بخشی از کتاب حیوانات قطبی می‌خوانیم:

اینجا امپراتوری پنگوئن‌هاست. پنگوئن‌ها، پرندگان بسیار بزرگی هستند، حتی بزرگ‌تر از شما بچه‌ها؛ اما نمی‌توانند پرواز کنند.

در ماه مارس، زمستان در قطب جنوب آغاز می‌شود. پنگوئن‌ها به صورت گروهی روی یخ‌های شناور دور هم جمع می‌شوند. پنگوئن‌های ماده روی یخ و به شکل جداگانه تخم می‌گذارند.

وقتی بادهای شدیدی در قطب جنوب می‌وزد، دمای هوای آن جا تا 60- درجه سانتی‌گراد پایین می‌آید. در این صورت، پنگوئن‌ها در کنار هم و به صورت فشرده می‌ایستند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب حیوانات قطبی
نویسنده
مترجمزهرا غریب دوست
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-7839-97-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب حیوانات قطبی

راز زارع
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
سلام
.. این مجموعه کتاب خیلی خوبند...
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب حیوانات قطبی

برای دریافت کتاب حیوانات قطبی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.