معرفی و دانلود کتاب تظاهرات حرف‌های اضافه

عکس جلد کتاب تظاهرات حرف‌های اضافه
قیمت:
۴۵۵۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تظاهرات حرف‌های اضافه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تظاهرات حرف‌های اضافه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تظاهرات حرف‌های اضافه

کتاب تظاهرات حرف‌های اضافه سروده‌ی حمیدرضا شکارسری، مجموعه‌ای از 99 شعر کوتاه در قالب سپید، با مضامینی عاشقانه، اجتماعی، مذهبی و سیاسی است.

از ویژگی‌های خوب این کتاب می‌توان به عینی بودن اشعار اشاره کرد؛ به گونه‌ای که معلوم است شکارسری آنچه را که دیده، به خوبی به صورت شعر درآورده و مضامینی زیبا خلق کرده و تصویرسازی‌های خوب او که با شاعرانگی‌اش درآمیخته است، درک شعرها را برای شما آسان می‌کند.

امروزه که پیام‌ها و نوشته‌ها هر چه بیشتر به سمت کوتاه‌تر شدن و کوتاه‌گویی پیش می‌روند، شاعران نیز به تبعیت از آن به سمت اشعار ساده و کوتاه روی آورده‌اند تا ارتباط با مخاطب برایشان راحت‌تر باشد. در این کتاب از اتفاقات و نشانه‌های روزمره در کلان‌شهرها مانند ترافیک، شلوغی اتوبوس‌ها و مترو، ادارات و ... سخن گفته شده، به طوری که برای افرادی که در این شهرها زندگی می‌کنند، بسیار قابل لمس و جذاب است.

حمیدرضا شکارسری شاعر و منتقد ادبی که در سال 1345 متولد شده، پیش از این کتاب‌های دیگری نیز به چاپ رسانده که از جمله آن‌ها می‌توان به تلنگر باران، شکل مرگ، رد پا بر لبه تیغ، عاشقانه‌های تاریک روشن و دیروز زیبا اشاره کرد. اولین کتاب او با نام باز جمعه گذشت در سال 1375 انتشار یافت.

در بخشی از کتاب تظاهرات حرف‌های اضافه می‌خوانیم:

کمی ذره‌بین لازم بود
تا بزرگ شوم
بی‌آنکه پشت لب‌هایم سبز شود
و دختر همسایه را طور دیگری نگاه کنم...
پدر فارغ‌التحصیلی‌ام را
در دومین سال دبستان باور کرد
و مادر لقمه‌ای نان و گریه و بوسه
در جیبم گذاشت و
راهی شدم
تا گوشۀ پیاده‌رو پشت بساطم بنشینم
با ذره‌بینی میان خرت‌وپرت‌ها
که بزرگم می‌کرد

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تظاهرات حرف‌های اضافه
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سوره مهر
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۰۸
زبانفارسی
شابک978-600-03-0313-6
موضوع کتابکتاب‌های شعر پارسی
قیمت نسخه الکترونیک
۴۵۵۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تظاهرات حرف‌های اضافه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب تظاهرات حرف‌های اضافه

برای دریافت کتاب تظاهرات حرف‌های اضافه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.