معرفی و دانلود کتاب اسکارلت دهه‌ی شصت

عکس جلد کتاب اسکارلت دهه‌ی شصت
قیمت:
31500 تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب اسکارلت دهه‌ی شصت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اسکارلت دهه‌ی شصت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اسکارلت دهه‌ی شصت

کتاب اسکارلت دهه‌ی شصت شامل‌ شعرهای زیبا و لطیف نویسنده، کارگردان و بازیگر مشهور سجاد افشاریان است. او در این مجموعه شعر زیبا سعی دارد تا احساسات انسان را در دنیای مدرن به تصویر بکشید.

درباره کتاب اسکارلت دهه‌ی شصت:

سجاد افشاریان در این مجموعه شعر می‌کوشد تا به دور از دغدغه‌های دنیای امروز، هر آنچه که حرف دل است و از دل بر می‌آید را با شما در میان بگذارد. او در ابتدای این مجموعه بیان می‌کند که از مهم‌ترین کارکرد‌های شعر امنیت است و اشعار بزرگانی چون سعدی، حافظ، خیام، شاملو، و.. حافظان روح و جان ما هستند. افشاریان همچنین اعتقاد دارد هر انسانی که ریشه‌اش به این آب و خاک گره خورده است، درون خود اشعاری ناب دارد، همانطور که دیگر شاعران بزرگ این مرز و بوم داشته‌اند؛ سروده‌هایی که احساسات، افکار و عواطفشان را به تصویر می‌کشد.

در دنیای امروز همه انسان‌ها به بیان صادقانه‌ی احساساتشان بیشتر از آنچه که تصورش را بکنند نیازمندند؛ چرا که شما هرگز نخواهید دانست چه وقت از این جهان کوچ می‌کنید و کدام حرف‌هایتان ممکن است ناگفته باقی بماند. اما اسکارلت دهه‌ی شصت مجموعه شعری است از گفته‌های سجاد افشاریان که لباس شعر به تنشان پوشانده تا بیشتر در خاطرتان عزیز شوند.

اشعار این مجموعه از پنجاه و چهار شعر کوتاه تشکیل شده که همگی محتوایی آزاد دارند و سجاد افشاریان سعی نکرده تا ذهن شما را محدود یا اسیر عناوین مختلف کند. هر نوع برداشتی از این مجموعه شعر آزاد است و شما می‌توانید تفسیر مخصوص خودتان را از هر قطعه داشته باشید. البته بیشتر اشعار این کتاب درون‌مایه‌ای رمانتیک دارند و عواطف و احساسات عاشقانه را توصیف می‌کنند.

کتاب اسکارلت دهه‌ی شصت مناسب چه کسانی است؟

این کتاب به همه علاقمندان به شعر و ادبیات فارسی به خصوص اشعار سپید با دورن مایه‌های عاشقانه پیشنهاد می‌شود.

با سجاد افشاریان بیشتر آشنا شویم:

عموم مردم او را نویسنده و بازیگر تئاتر و تلویزیون می‌دانند اما سجاد افشاریان شاعری توانا است. اکثر شعرهای او سرشار از تصاویر ناب و تکرار نشدنی‌ای هستند که وقتی برای نخستین بار با آن‌ها روبه‌رو می‌شوید حس عشق مجددا در رگ‌هایتان جریان پیدا می‌کند. کلمات برای افشاریان معنای متفاوتی ورای عموم مردم دارند. او احساسات و عواطف مشترک میان انسان‌ها را با شعر درمی‌آمیزد و اثری را خلق می‌کند که سرشار از حس آرامش است.

در بخشی از کتاب اسکارلت دهه‌ی شصت می‌خوانیم:

کاغذ گران شده
پست هم که از مُد افتاده
من هم که هزارهزار صفحه عاشقت می‌شوم
کاش این شعر هم تحریم شود
تا تو عاشقانه‌تر بخوانی‌ام
مثل نان
مثل سرنگ سرطان
مثل همین روزها؛ آب اکسیژن هوا
مثل تقدیر که آن هم گران شده است
مثل جان‌به‌لب
لب
مثل چشم‌هات
مرطوب نفس‌هات
که بسیار مرا تحریم کرده‌اند

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اسکارلت دهه‌ی شصت
نویسنده
ناشر چاپینشر چشمه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات104
زبانفارسی
شابک978-600-229-825-6
موضوع کتابکتاب‌های شعر پارسی
قیمت نسخه الکترونیک
31500 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اسکارلت دهه‌ی شصت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب اسکارلت دهه‌ی شصت

برای دریافت کتاب اسکارلت دهه‌ی شصت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.