معرفی و دانلود کتاب بدهکاری که میلیونر شد

عکس جلد کتاب بدهکاری که میلیونر شد
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بدهکاری که میلیونر شد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بدهکاری که میلیونر شد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بدهکاری که میلیونر شد

عباس علاف صالحی در کتاب بدهکاری که میلیونر شد، به شرح زندگی و چگونگی به موفقیت رسیدن بابک بختیاری، ابداع کننده و صاحب امتیاز بستنی آیس پک و از کارآفرینان برجسته‌ی کشور می‌پردازد و در ادامه مهارت‌هایی برای برندسازی شخصی و ایده‌هایی برای شروع کسب و کار را مطرح می‌کند.

درباره‌ی کتاب بدهکاری که میلیونر شد:

می‌توان گفت ایجاد یک نام تجاری (Brand) و تلاش برای حفظ و ارتقای آن در دنیای پر رقابت امروز بارزترین مهارت حرفه‌ای بازاریابان محسوب می‌شود. اساس و بنیان بازاریابی که سبب شناسایی فروشنده یا سازنده‌ می‌شود، نام تجاری آن است.

نام تجاری می‌تواند یک نام، علامت تجاری، نشان یا سمبل باشد که یک تعهد دائمی برای فروشنده ایجاد می‌کند تا مجموعه‌ای از مزایا، خدمات خاص و ویژگی‌های مطلوب را ارائه دهد که ضامن کیفیت نیز باشند. ارزش نام تجاری زمانی مشخص می‌شود که صاحب امتیاز یا مدیر از آن برند به عنوان یک ابزار مفید برای تعیین عملکرد و موفقیت تجاری استفاده کند. ایجاد وفاداری از سوی مشتری هدف نهایی یک کسب و کار با برند ویژه‌ی خود است؛ وفاداری مشتری به این معناست که در میان انبوهی از نام‌های تجاری مختلفی که در بازار وجود دارد، همیشه برند خاصی را برای خرید انتخاب کند، این وفاداری از سوی مشتری، به توسعه‌ی تجارت و افزایش سود منجر می‌شود.

امروزه مدیران بازرایابی به دلیل عدم برنامه‌ریزی مناسب و شناخت کافی نداشتن از ویژگی‌های نام تجاری و روش درست رقابت در بازار، با مشکلاتی برای ایجاد و توسعه‌ی برند مواجه می‌شوند. با آگاهی از علم مدیریت برند، مدیران می‌توانند برنامه‌ریزی خوبی برای دست یافتن به اهداف تجاری خود کنند و بدون هدر دادن منابع و هزینه، به سود و اهداف بیشینه‌ی خود نزدیک شوند. بنابراین می‌توان گفت یک برند یا نام تجاری در حالتی به موفقیت دست می‌یابد که درک درستی از ویژگی‌های آن داشته باشید.

این کتاب با شرح زندگینامه بابک بختیاری شروع می‌شود؛ فردی که در اوج ورشکستی مالی به موفقیتی بزرگ دست پیدا کرد و در سال 1387 به عنوان کارآفرین برتر بخش خدمات در جشنواره ملی کارآفرینان برتر انتخاب شد. او شکست خورده در حالی که انواع مختلفی از مشاغل مانند مسافرکشی، گرداندن بوفه‌ی مدرسه و... را امتحان کرده بود و با وجود اینکه با بدهی 300 میلیونی مواجه بود و حتی به خاطر آن به زندان هم افتاد، با یک ایده‌ی ساده اما درخشان به موفقیت و ثروت دست پیدا کرد. بختیاری دست به ریسک زد و اولین شعبه‌ی آیس پک در نیاوران را افتتاح کرد که با استقبال فراوانی مواجه شد. آیس پک مخلوطی از بستنی آب شده، موز و اسماتیز است که اکنون شعب آن علاوه بر ایران در امارات، هند، کویت، دبی و مالزی نیز دایر شده‌اند.

کتاب بدهکاری که میلیونر شد در ادامه با مباحثی مانند اینکه چگونه می‌توانید برند شخصی ایجاد کنید، مهارت‌ها و استراتژی‌های آن و جزییات توسعه و گسترش آن را نیز شرح می‌دهد و با راهنمایی‌های خود شما را گام‌به‌گام تا رسیدن به موفقیت در دنیای تجارت و کارآفرینی یاری می‌کند.

کتاب بدهکاری که میلیونر شد به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به زندگینامه‌ی افراد با اراده و ریسک‌پذیری که از فقر به ثروت و موفقیت دست پیدا می‌کنند علاقه‌مندید، در خواندن این اثر تعلل نکنید که با نکاتی جذاب شما را غافلگیر خواهد کرد. همچنین این کتاب یک راهنمای مناسب برای ورود به دنیای کسب و کار و پیش رفتن در مسیر موفقیت است.

در بخشی از کتاب بدهکاری که میلیونر شد می‌خوانیم:

وقتی تابستان فرا رسید و مدارس تعطیل شد بابک به فکره شغلی دیگر افتاد تا اینکه پدرش وسایل و لوازم کهنه‌ی محل کارش را به خانه آورد که سبب جرقه‌ای در ذهن بابک شد. او تصمیم گرفت وسایل و تجهیزات کهنه شده‌ی مربوط به اداره را تعمییر و رنگ کند و برای فروش آن‌ها را در روزنامه آگهی کند و موفق می‌شود با این روش تمام وسایل‌ها را بفروشد و سوده خوبی به دست آورد. این کار باعث شد متوجه‌ی توانایی‌های خود شود و به همین خاطر با چاپ آگهی شروع به خرید و فروش لوازم اداری دسته دوم کرد؛ و توانست چندین کارگاه تولید لوازم اداری راه‌اندازی کند. در ادامه زندگینامه بابک بختیاری میبینیم که او در ابتدا کار فروشش خوب پیش می‌رفت اما پس از مدتی متاسفانه به دلیل عدم حساب و کتاب مناسب ورشکست شد.

بابک بختیاری تمام سرمایه‌ی خود را از دست داد و سیصد میلیون تومان چک برگشتی داشت که راهی زندان شد. اما جالب است بدانید حتی زندان هم برای بابک بختیاری موقعیتی خوب بود برای آرامش تا با تمرکز بیشتر به آرزوهای خود فکر کند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
آیس‌پک؛ از تلخی ورشکستگی تا شیرینی بستنی
زندگینامه بابک بختیاری در دوران کودکی
آغاز فعالیت بابک بختیاری
شکل گیری ایده‌ی فروش تجهیزات اداری دسته دوم
آغاز شکل گیری ایده‌ی برند آیس پک
چگونگی تبلیغات و موفقیت برند آیس پک
دستاوردهای بزرگ بابک بختیاری
از افتخارات بابک بختیاری
سوال‌هایی که هر شخصی باید برای شروع کسب و کارش از بابک بختیاری بپرسد.
مراحل برندسازی شخصی چیست؟
ساخت یک برند شخصی قدرتمند در 3 گام
پیدا کردن نتایج جستجو در مورد خود
پاک کردن نتایج جستجوی نامناسب، پست‌های شبکه‌های اجتماعی
خود و برند شخصی خود را تعریف کنید
نمایش مهارت‌ها و دستاوردهای خود
بهینه سازی برند شخصی خود برای موتورهای جستجو
استراتژی‌های جایگاه سازی برند شخصی
پرسونال برندینگ یا برندسازی شخصی چیست؟
چرا برندسازی شخصی اهمیت دارد؟
پرسونال برندینگ چگونه ایجاد می‌شود؟
برندسازی شخصی و مقایسه آن با مفهوم شهرت
6 نگاه استراتژیک جهت رشد برندسازی شخصی تان
1- چگونه برای برند شخصی خود چشم‌انداز یا vision تعیین کنیم؟
2- متمایز باشید
3- از تحلیل نقاط قوت-ضعف، فرصت- تهدید (SWOT) در پرسونال برندینگ استفاده کنید.
نقاط قوت و ضعف در برندسازی شخصی
فرصت‌ها و تهدیدها در برندسازی شخصی
4- خودتان باشید
5- چگونه در پرسونال برندینگ مخاطبین خود را بیابیم؟
6- از برند شخصی خود محافظت کنید.
ویژگی برند شخصی یا پرسنال برند و دلایل اهمیت آن ها
برندِ شخصی زنده است، نفس می‌کشد و رشد می‌کند
نتیجه راهبردی
تکنیک تبدیل تهدید به فرصت
چگونه می‌توان تهدیدات را به فرصت تبدیل کرد؟
مهارت‌ها و توانمندی‌های مورد نیاز کارآفرینان جهت مقابله با تهدیدات
مهارت‌های فنی کسب و کار
کارآفرینان پیشرو دو رویکرد متفاوت نسبت به تهدیدات دارند.
چند نکته مهم
نتیجه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بدهکاری که میلیونر شد
نویسنده
ناشر چاپینشر عطران
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۸۶
زبانفارسی
شابک978-622-703799-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های کارآفرینی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بدهکاری که میلیونر شد

علی مستانی
۱۴۰۰/۱/۱۲
کتاب جذابی بود، به خصوص اینکه اشاره میکرد تو مسیر پیشرفت شکست‌های زیادی هست و یک نمونه عالی رو مثال زد
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب بدهکاری که میلیونر شد

برای دریافت کتاب بدهکاری که میلیونر شد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.