معرفی و دانلود کتاب رستگاری در تاریکی

عکس جلد کتاب رستگاری در تاریکی
قیمت:
۹۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب رستگاری در تاریکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رستگاری در تاریکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رستگاری در تاریکی

کتاب رستگاری در تاریکی اثر جول اوستین، به بررسی زندگی افراد در مواقعی که اوقات واقعا دشواری را پشت سر می‌گذرانند پرداخته و دید آن‌ها در این زمان‌ها را به چالش می‌کشد.

به عقیده جول اوستین (Joel Osteen) هر انسانی که دستاوردی عظیم داشته از نقاط تاریک زندگی خود به سلامت گذشته است. کتاب رستگاری در تاریکی (Blesse In The Darkness) بیان می‌کند که شاید از این نکته غافل باشید، ‌اما به واقع در همین نقاط سردرگم زندگی است که می‌‌توان رشد کرد. در همین مرحله است که شخصیت واقعی شما شکل خواهد گرفت و اعتماد به خداوند و استقامت‌ورزی را آموزش می‌بینید.

زمانی که شرکت محل کارتان به تعدیل نیرو دست می‌زند و شما از کار بیکار می‌شوید، زمانی که در رابطه‌ی عاطفی خود شکست می‌خورید و باید از نو شروع کنید، چه برکت‌هایی در این اوقات در جریان هست که به آن توجه نمی‌کنید؟

در زندگی همه، لحظاتی هست که از میان نقاط تاریک حیات‌‌شان عبور می‌کنند. این نقاط تاریک می‌تواند طلاق، از دست دادن یک عزیز و یا شکستن قلب‌شان باشد. در این مواقع دلسردی، دور شدن از رویاهایی که در سر داشتند و‌ اندیشیدن به پایان راحت‌ترین کار است.

دانه‌ای را در ذهن خود مجسم کنید. این دانه تا زمانی که در نور است جوانه نزده و هرگز آن گیاهی که باید از آن پدید نمی‌آید. بلکه در خاک، در جایی تاریک، تا آن قوه درونی‌اش صورت واقعی به خود می‌گیرد. بنابراین، در وجود انسان‌ها نیز دانه‌های تعالی در قالب رویاها، اهداف، استعدادها و توان بالقوه‌شان به‌ امانت گذاشته شده که تنها در مکانی تاریک مجال بروز آن است.

به بیان نویسنده انسان‌ها خود تصمیم می‌گیرند که بیش‌تر به خیر خداوند و زندگی عمیق متوسل شوند نه به گناه. او تلاش می‌کند تا اصول کتاب مقدس را به شیوه‌ای ساده آموزش دهد، با تاکید بر قدرت عشق و نگرش مثبت.

در بخشی از متن کتاب رستگاری در تاریکی می‌خوانیم:

هنگامی‌که قرار بر به صلیب کشیدن حضرت مسیح شد، او به مردم گفت، "شما می‌توانید این مقبره را ویران کنید، اما من سه روز بعد برخواهم خواست". آن‌ها گمان کردند منظور مسیح آن مقبره است، اما او داشت در مورد خویشتن حرف می‌زد. او این اصل را می‌دانست که پایان کارش تثبیت شده است. صحنه نهایی زندگی او را فیلمبرداری کرده بودند. صحنه نهایی زندگی‌اش خیانت و بدرفتاری دیدن، آویخته شدن روی صلیب با درد بسیار یا دفن شدن در مقبره‌ای که کفن پیچیده شده بود؛ نیست. او می‌دانست در صحنه نهایی زندگی در کنار خداوند خواهد نشست، با دارا بودن تمام قدرت، و کلیدهای مرگ و جهنم. به همین دلیل است که می‌گویند، "به خاطر خداوند که در مقابل او قرار داشت سبب می‌شد تا او صلیب را تاب بیاورد و شرم را تحمل کند". در اوقات صعب، برای اینکه شادی خود را حفظ کنید باید چشم به آینده داشته باشید و بدانید پایان از قبل مشخص شده است، شما پایانی شکوفا خواهید داشت، خداوند همواره سبب‌ساز کامیابی شماست.

می‌گویند بدن مسیح در گوری امانتی گذاشته شده بود. او حتی جایی نداشت که او را در آن دفن کنند. یکی از حواریونش آمد و جسد را در گوری گذارد که متعلق به خودش بود. مسیح، پیش از مصلوب شدن، از آن حواری درخواست کرد که آیا می‌تواند گور او را به صورت امانی در اختیار داشته باشد. او می‌گفت، "من نیازی به خرید این گور ندارم. زیرا پایان زندگی من اینگونه نیست. من شکست نمی‌خورم. آنچه برایم روی می‌دهد موقتی است. ظرف چند روز آینده اینجا خواهم بود. من پایانی مشخص دارم که خداوند برایم تعیین کرده است و هیچ دشمنی قادر به تغییر دادن آن نیست. آنان می‌توانند من را در خاک قرار دهند، اما نمی‌توانند مرا زیر خاک نگاه دارند. من پایانی از پیش معینی دارم".

ما نیز بایستی هنگام روبرو شدن با سختی و مشکلات، همانند عیسی چنین دیدگاهی در پیش بگیریم و بگوییم، قرار نیست که من همواره اینجا باشم. اینجا منزلی است موقت. نیازی نیست مقبره‌ای برای خود بخرم. اعتیاد پایان کار من نیست. این بدهی، این بیماری یا این فقدان صرفا یک صحنه از زندگی‌ام است. می‌دانم صحنه دیگری در راه است – صحنه‌ای از پیروزی، صحنه‌ای از ارتقا، صحنه‌ای از راهگشایی، صحنه‌ای از احیا.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: متبرک شده در دل تاریکی
فصل دوم: فصل‌های تاریک
فصل سوم: رنجش‌های نهان
فصل چهارم: اعتماد بی‌قید و شرط
فصل پنجم: درد خود را هدر ندهید
فصل ششم: سعادتمندی بدست دشمنان خود
فصل هفتم: همه چیز خیر و برکت است
فصل هشتم: هیچ چیز هدر نمی‌رود
فصل نهم: مشکلات وسیله حمل و نقل شما هستند
فصل دهم: از قلم افتادن به معنای فراموش شدن نیست
فصل یازدهم: توازن حساب‌ها
فصل دوازدهم: ایمانی فراتر از میانه راه
فصل سیزدهم: لنگر‌انداختن در ساحل امید
فصل چهاردهم: خداوند شما را به سمت هدفتان رهنمود می‌کند
فصل پانزدهم: قدم به ناشناخته بگذارید
فصل شانزدهم: من همچنان ایستاده‌ام
فصل هفدهم: رویای خود را به یاد بیاورید
فصل هجدهم: پایان مورد انتظار

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رستگاری در تاریکی
نویسنده
مترجمهنگامه خدابنده
ناشر چاپی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۶۵
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۹۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رستگاری در تاریکی

احد امانی
۱۳۹۹/۱/۳
باسلام و ممنون از کتابراه کتاب خیلی عالیه، در واقع همه کتابهای جول استین عالیه ولی یه سوال داشتم اگه پاسخ بفرمایین خیلی ممنون میشم و با خیال راحت از کتابراه استفاده می‌کنم، واقعا کتابراه کتابهای عالی با قیمت خیلی مناسب عرضه می‌کنه، سوالم اینه ایا در اینها حق کپی رایت مراعات میشه یعنی منظورم اینه که من که از کتاب جول استین استفاده می‌کنم ایا خبر داره و رضایت داره، از لطفتون بی‌نهایت ممنونم
Elhaam Tavallaa
۱۴۰۱/۸/۲۵
به دوستانی که این فایل رو تهیه کردن پیشنهاد میکنم حداقل سه بار به حرفهای جول گوش بدید در زمانهایی که نیاز به هدایت و نشانه‌ای از سمت خدا دارید،،،، در لابلای حرفهایی که میزنه می‌بینید که به مساله و مشکل شما هم اشاره میکنه و دعوتتون میکنه به ایمان و صبوری و میگه مشکل حل خواهد شما،، دقیقا چیزی که نیاز هست بشنوید رو در لابلای حرفاش خدا بگوشتون میرسونه
Z
۱۴۰۱/۸/۱۵
کتاب‌های زیادی راجع به این موضوعات نوشته شده و تنها نویسنده‌ای که به نظر من نوشته هاش با باوراش یکیه جول هست چون تمام کتاب‌ها و سخنرانی هاش با انرژی بالایی هست و کاملا به دله آدم میشینهه و میشه گفت تمامیه نوشته هاش و با پوست و گوشتتش لمس کرده و شاید تو زندگی بیشتر ما اتفاق افتاده و باور پذیریش زیاده.
الهام سرای سرور
۱۳۹۸/۷/۱۰
ترجمه‌ی این کتاب با متن واقعی کتاب در خیلی جاها یکی نیست و این خودش جای کلی بحث داره و نقطه ضعف بزرگی برای آن به شمار میاد. به نظر من مترجم نباید دخل و تصرفی توی متن اصلی کتاب داشته باشه...
Mahan Zarif
۱۳۹۸/۶/۳۰
نام دیگر کتاب الطاف خداوند در تاریکیهای زندگیست با ترجمه خانم سمیرا انصاریان که بمراتب ترجمه بهتری نسبت به این کتاب داره و من آن کتاب را پیشنهاد میکنم و در کتابراه موجود است.
سید محمد رضا برقعی
۱۴۰۱/۲/۱۴
کتاب‌های آقای جول اوستین عالی هست. مخصوصا این کتاب به طرز ماهرانه‌ای تمام مسائل و مشکلات را از دیدگاه الهی و روانشناسی بیان می‌کند
ساجده شاحیدر
۱۳۹۸/۳/۵
این کتاب به خوبی راه عبور از سختی‌های زندگی را برای رسیدن به شکوفایی آموزش می‌دهد
علی شاه محمدی
۱۳۹۸/۲/۱۸
جوئل اوستین همیشه فوق العاده است. کتابهایش راهنمایی بزرگ برای رهایی از موقعیتهای دردناک است که من تجربه کردم.
سحر صمیمیان
۱۴۰۱/۳/۱۹
این کتاب عالی بود من رو در بحرانی‌ترین شرایط زندگی اروم کرد و تونستم با شرایطم کنار بیایم
shahpour rezaei
۱۳۹۸/۳/۶
کتاب بسیار خوبیه...
کتاب مقدس قرآن رو بخونید مثل این میمونه که تمام کتاب‌ها‌ی انگیزیشی رو خوندین.
مریم مریم
۱۳۹۸/۲/۲۸
خیلی فوق العاده بود کتابی پر از آرامش و خیلی کاربردی مثل همه‌ی کتاب‌های جول اوستین خوندنشو به شدت توصیه میکنم
محمد ایرانی
۱۳۹۸/۲/۱۷
جول اوستین عالیه
منتظر صوتی‌اش هستم
با تشکر صمیمانه از کتابراه عزیز
کیانا سرحدی
۱۳۹۸/۹/۲۸
جوئل جزء بهتریناست
Amir .
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
کتاب خیلی خوبی بود👌👌👌
sajad bashi
۱۳۹۸/۳/۳۱
بسیار عالی بود کتاب
مشاهده همه نظرات ۱۶

راهنمای مطالعه کتاب رستگاری در تاریکی

برای دریافت کتاب رستگاری در تاریکی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.