معرفی و دانلود PDF کتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی

عکس جلد کتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی
قیمت:
۴۰۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی

کتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی اثر کاتلین پوت، داستانی مصور، زیبا و آموزنده با موضوع آموزش رعایت حقوق دیگران برای کودکان است.

خرس کوچولو، به همراه پدر و مادر در کلبه‌‌ای در جنگلی سبز زندگی می‌‌کرد. روزی، مامان خرس آشی پخت و به پیشنهاد بابا خرس تا سرد شدن آش، هر سه به پیاده‌‌روی رفتند. بعد از مدتی، دختر کوچکی به نام «موطلایی» وارد خانه‌ خرس‌‌ها شد. او ابتدا کمی از آش را خورد و سپس، برای استراحت بر روی صندلی خرس کوچولو نشست. صندلی خرس کوچولو اندازه‌‌اش نبود و به همین دلیل شکست. مو طلایی برای استراحت به طبقه بالا رفت و روی تخت خرس کوچولو به خواب رفت. وقتی بیدار شد، با دیدن قیافه عصبانی خرس‌‌ها پا به فرار گذاشت و تصمیم گرفت دیگر بدون اجازه به وسایل دیگران دست نزند.

در بخشی از کتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی (Goldilocks and the Three Bears) می‌خوانیم:

موطلایی دلش را به دریا زد و کلون در را کوبید. تَق تَق! اما خرس‌ها که رفته بودند گردش، پس کسی نبود در را برایش باز کند. کنجکاوی امانش را برید؛ بالاخره مجبور شد دزدکی از همان پنجره‌ای که مامان خرسی یادش رفته بود ببندد، بپرد توی کلبه.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی
نویسنده
مترجمزهرا محمدی
ناشر چاپیانتشارات منتشران اندیشه
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۶
زبانفارسی
شابک978-600-7485-54-5
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۴۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی

برای دریافت کتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.