معرفی و دانلود کتاب اندیشه میلیون دلاری

عکس جلد کتاب اندیشه میلیون دلاری
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب اندیشه میلیون دلاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اندیشه میلیون دلاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اندیشه میلیون دلاری

جیمز آرتور ری در کتاب اندیشه میلیون دلاری، راهکارهایی ارائه می‌دهد که نیروهای درونی‌تان را تحت کنترل درآورید، تا زندگی‌ای که لایقش هستید را ایجاد نمایید.

چند نفر را می‌شناسید که پول بسیاری درمی‌آورند، ولی مدام بیمار هستند؟ یا امکان دارد که ثروتمند باشند، ولی در رابطه‌هایشان موفق نیستند یا زندگی معنوی آن‌ها از هم جدا شده است. این پیروزی واقعی نیست. شما هنگامی که اندیشه میلیونی را به دست بیاورید، مالک اندیشه‌ای خواهید شد که به غیر از درآمد مادی، درآمدی مهم‌تر و به گونه‌ای دیگر که «درآمد روحی» نامیده می‌شود کسب کنید.

جیمز آرتور ری (James Arthur Ray) یکی از مشهورترین، با اعتبارترین و پیروزترین مربیان رشد فردی و کارآفرین و اداره کننده‌ای موفق است. او نیز تاسیس کننده و اداره کننده شرکت جهانی جیمز ری است که این شرکت چند میلیون دلاری سازمانی است که به افراد چگونگی ثروتمند شدن در مراحل متفاوت زندگی را آموزش می‌دهد. آموخته‌ها و نظریات ری بر این پایه استوار است که ابعاد گوناگون زندگی هر شخص که عبارتند از: مالی، رابطه‌ای، ذهنی، جسمی و معنویات باید با هم به رشد برسند در غیر این صورت با یکی نبودن آن‌ها امکان خوشبختی و موفقیت وجود نخواهد داشت. در اواخر، جایزه‌ی جهانی «ارتباط و رهبری» به جیمز ری تعلق گرفته و رسانه‌ها به او نام‌هایی چون «ستاره دوست داشتنی تحول فردی» و «رهبر اندیشه دنیا» داده‌اند.

او در گذشته مدیر فروش در شرکت AT&T به مدت پنج سال، متخصص رشد کاری و فردی در مدرسه‌ی بازرگانی AT&T و همکاری با استیون کاوی هر کدام چهار سال و نیز سیزده سال کار آفرین و متخصص رشد کسب و کار بوده است. او نتیجه 20 سال مطالعه و تدریس را در آثار، کتاب‌ها و همایش‌های خود به اجرا درمی‌آورد و هر سال بیشتر از 300 روز به تعلیم و سخنرانی در باب پیروزی می‌پردازد.

او نیز از جمله اساتیدی است که قانون کشش را در فیلم راز آموزش داده و به سبب موفق شدن این فیلم، او به برنامه‌های تلویزیونی مانند «تودی شو»، «لری کینگ لایو» و «اپراوینفری شو» دعوت شده و دانسته‌های خود را برای تماشاگران قرار داده است.

جملات برگزیده کتاب اندیشه میلیون دلاری (Million dollar mindset):

- اگر به طور مستقیم در پی کنترل باشید، هیچ گاه به آن نخواهید رسید. کنترل، حاصل شگفت‌آور آزاد کردن است.
- تمام نتیجه‌ها، هر اندازه هم که با عظمت باشند، در برابر امکانات آینده به حساب نمی‌آیند.
- اندازه‌ی رشد کسب و کار شما، درست برابر با اندازه رشد شما خواهد بود.
-‌ پیروزی شما به چگونگی انجام کار است نه به این که چه کاری می‌کنید.
- انسان‌های پیروز با پیروزه‌ها همنشینی می‌کنند.
- شخصی که انتخاب می‌کند تا (بر آینده‌ی) خود چیره شود، هیچ‌گاه به مقدار برطرف کردن انجام وظیفه کوشش نمی‌کند، میان‌بر نمی‌زند و تلاش نمی‌کند که بر سر نظام موجود کلاه بگذارد. او که چیره شدن را برمی‌گزیند، همه زندگی را به این پرسش که "چگونه این توانایی را پیدا کنم که بیشتر انجام بدهم، بیشتر عطا کنم، با شم و نیز دسترسی به آینده‌ام را سرعت بخشم؟"

در بخشی از کتاب اندیشه میلیون دلاری می‌خوانید:

آگاه باشید، واقعیت را واقعیت ببینید. متوجه باشید که هر چیزی را که برای پیروزی و ثروتمند بودن نیاز دارید، در کنترل‌تان است. با قانون‌های جهانی هم هدف شوید. اصولی را که موجب قانونمند شدن زندگی شما می‌گردد و شانس را از معادله‌ی پیروزی‌تان پاک می‌کند به کار بگیرید. با ویژگی اندیشه، صورتی از پیروزی‌تان پدید آورید. فردایتان را از چشم خودتان ببینید. وظیفه قبول کنید. بر روی زندگی سراسر یادگیری و رشد مداوم سرمایه‌گذاری کنید. آن اندازه عالی باشید که همیشه بهتر شوید. نتیجه‌ها را به جای نمره‌ها بگذارید. حواس‌تان را بر آن فردی که هستید بگذارید. نه بر توانایی‌هایی که حسرت آن را دارید. عمل را انجام بدهید و نتیجه‌ی آن را درو کنید. دارای یک سرمایه پر بها بشوید. بگذارید شخصیت شما؛ کارهایتان را مشخص کند. استعداد در خود شماست.

عملی که صحیح‌تر از همه انجام می‌دهید را بیابید و آن را بیشتر انجام بدهید. اجرش را خواهید گرفت. بر سایرین اثرگذار باشید و شجاعت این را داشته باشید که راهنمایی‌شان کنید تا از موقعیت‌ها و خدمات پربها، استفاده برند. با عزمی نیرومند و شوقی که سایرین را رو به جلو ببرد، نظرها، محصولات یا خدمات خود را بفروشید. توانمندی‌تان برای اثر گذاشتن را بهتر کنید و توانایی‌های‌تان را به کار بگیرید تا ساهر شوید. اشخاصی که تشویق‌شان می‌کنید را جلب کنید. اطراف خود را با نیروی کسانی پر کنید که با آن‌ها مقصود همسانی دارید. با پدید آوردن و رقابت نکردن، همراهی به وجود آورید.

فهرست مطالب کتاب

آشنایی با نویسنده
سخنانی از جیمز آرتورِی
1- عامل شناخت
فرهنگنامه‌ی وبستر
افراد ثروتمند، درآمدشان از جاهای مختلف به دست می‌آید
م د م (منبع درآمدزایی مالی)
بخش بندی م د م‌های امکان پذیر شما
نمونه‌ای معنوی برای من
2- پیروزی یک دانش است
پیروزی هیچ ارتباطی به سرنوشت و اقبال ندارد
مجسم کردن
چه چیز را برای زندگی خود بر می‌گزینیم
درست کردن کارت مقصودتان
3- قبول وظیفه
رویکرد «از درون به بیرون»
فرآیند خلاقانه
محرک‌های درونی
بیم
شوق داشتن یا لذت
راه کمترین مقاومت
رشد شخصی
کمبود دانایی
اعمال خودانگیخته
خوشی آنی
4- بها بدهید
اصل بومرنگ
زندگی خصوصی عزیزان من
زندگی حرفه‌ای من
هشت سطح ذکاوت
سطوح استعدادهای من
5- اثرگذاری راهبردی
صحبت بر سر توانایی نیست
عوامل اثرگذاری
همسانی
اصل همسانی
تلافی
اصل تلافی
اعتماد
اصل اعتماد
دوست داشتن
اصل دوست داشتن
تأیید جامعه
اصل تأیید جامعه
کمیابی
اصل کمیابی
6- تشکیل یک گروه
برنده‌ها با برنده‌ها هم نشینی می‌کنند
مغز اندیشمند
تیم مغز اندیشمند من
تیم آرمانی من
چکیدهای از اندیشه‌ی میلیونی
ضمیمه
پنج سطح ثروت متوازن
دوام بخشیدن به راه پر پیچ و خم بالارو
آثار آشکارساز بی‌دقتی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اندیشه میلیون دلاری
نویسنده
مترجمحسام الدین حسینی
ناشر چاپیانتشارات آئینه بهار
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۲
زبانفارسی
شابک978-600-6477-41-1
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اندیشه میلیون دلاری

Elnaz Takalloo
۱۳۹۷/۱۱/۱
در مجموع کتاب خوبی بود و من از خوندنش لذت بردم.
نکته‌ای که به ذهنم میرسه اینه ک بیشتر حالت تلنگر داره و محرک خوبیه ولی اگه انتظار ارائه‌ی راهکار و راه حل رو داشته باشید، انتظارتونو برآورده نمیکنه.
Eli Zarei
۱۴۰۰/۱۱/۲۸
من به کتابهای موفقیت علاقه زیادی دارم و این کتاب خیلی معرفی شده بود
احمدرضا بیگی
۱۳۹۸/۶/۲۰
بیشتر برای افرادی مناسب هست که شغل و درامد دارند...
hamid rezaie
۱۳۹۸/۷/۳۰
کتاب مناسبی جهت بالا بردن اطلاعات مالی هست
طاها محمودی
۱۳۹۷/۱۱/۹
جالب و خواندنی بود. ممنون ازکتابراه
مسعود دانایی
۱۳۹۷/۱۰/۳۰
ممنون فوق العاده بود
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب اندیشه میلیون دلاری

برای دریافت کتاب اندیشه میلیون دلاری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.