معرفی و دانلود کتاب نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت

عکس جلد کتاب نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت
قیمت:
۲۵۹۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت

در کتاب نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت اثر ناپلئون هیل، رازهای موفقیت، سرمایه‌گذاران مهم و ناخدایان صنعت را در می‌یابید. این‌ها تندیس‌های شاخصی هستند که نام آنان در تاریخ زنده است؛ نه در بدنامی.

برخلاف عنوان‌سازان امروز، این‌ها نابغه هستند نه جنایتکار؛ برنده‌اند نه شاکی. چیزی که داشتند فراتر از قدرت بود: آن‌ها شأن اجتماعی داشتند. اگرچه از مقدسان نبودند، بی‌شک عظیم‌تر از زندگی بودند و اغلب کارهایی را انجام می‌دادند که دیگران می‌گفتند انجام‌ شدنی نیستند. در زمان فیدر پایین‌ها، هنگامی‌که در دفاتر دست برده می‌شود و سهامداران رسوا می‌شوند، ما بیشتر از همیشه به تعلیمات غول‌های آمریکایی نیاز داریم.

قانون موفقیت، همان‌طور که از طریق هفده عامل موفقیت خلاصه شده در این کتاب توضیح داده شد، کلیه‌ی شیوه‌های معروف تحریک ذهن را ارائه می‌دهد که بلند همتی را به فرد القا و شهامت لازم را برای دستیابی به هدف تأمین می‌کند. کافی نیست بگویم اگر شخص، مسؤولیت بیشتری بپذیرد، بیشتر موفق خواهد شد. هدف نویسنده این است که یک محرک ذهنی مفید، یا منبع الهامی در اختیار افراد قرار دهد که بتوان از آن برای ایجاد بلند همتی بیشتر و ایجاد انگیزه برای اجرای آن بلند همتی سود جست.

نود و پنج درصد انرژی انسان در طول زندگی دست‌ نخورده باقی می‌ماند. هدف عمده‌ی این فلسفه‌ی موفقیت ایجاد انگیزه‌هایی است که این نودوپنج درصد خفته‌ی انرژی ذهن را بیدار کند و به‌کار گیرد. چگونه؟ با قرار دادن انگیزه‌ای قوی در ذهن که به عمل منجر شود؛ با تشدید کردن ذهن، از طریق تماس با ذهن‌های دیگر، و واداشتن آن به ارتعاش در سطحی بالاتر.

یکی از بررسی‌های روز آمریکا از رهبران دنیای تجارت به نام بیندیشید و ثروتمند شوید معروف است، که امروز که بیش از چهل سال از چاپ آن می‌گذرد، به‌عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های تجارت الهامی و یکی از پنج کتاب مؤثر در حوزهٔ خود شناخته شده است. همان اطلاعات جادویی موجود در آن کتاب را می‌توان در این کتاب یافت، که فقط فاجعهٔ مالی که بقیهٔ آمریکا را به زانو درآورد می‌توانست آن را به‌کلی متوقف کند.

کتاب نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت (Your magic power to be rich) در شروع بحران اقتصادی بزرگ چاپ شد؛ هفت سال پیش از بیندیشید و ثروتمند شوید. بنابراین، اقتصاد آمریکا احتمال موفقیت آن را شست و با خود برد. لیکن تفکرات موجود در این کتاب ثابت کردند که بزرگ هستند، و بذر این کتاب بسیار معروف را افشاندند تا ادامه یابد. در نردبان جادویی، هفده قانون موفقیت معروف هیل آزمایش شدند و ثابت شد که معجزه می‌کنند.

ناپلئون هیل (Napoleon Hill) در این کتاب تعلیمات را مستقیم از ذهن‌های بزرگ‌ترین نام‌ها در تاریخ تجارت آمریکا بیرون می‌کشد و در کنار نتایج پانصد مصاحبه با غول‌های تجارت زمان خویش قرار می‌دهد. ناپلئون هیل در سال 1883، در کلبه‌ای یک‌اتاقه در تپه‌های شهرستان وایز ویرجینیا، به دنیا آمد. این بچهٔ سرکش و تفنگ‌به‌دست وحشی، در سیزده‌سالگی حرفهٔ نویسندگی خود را به‌عنوان «خبرنگار کوهستانی» برای روزنامه‌های شهرستانی شروع کرد، و هرگز اشتیاق خود را برای کسب اطلاعات درست دربارهٔ افرادی که بر مشکلات غلبه کردند، از دست نداد. همین شغل دوران کودکی بود که به او یاد داد چگونه با پانصد فردی مصاحبه کند که فلسفه‌های موفقیت‌شان در تعلیمات منسجم این کتاب خلاصه شده است.

داستان او یکی از آن داستان‌هایی است که به‌نظر می‌رسید بد است، ولی خوب از کار در آمد. خیلی کوچک بود که مادرش از دنیا رفت، ولی خانم تحصیل‌کرده و متهوری که بعدها پدرش با او ازدواج کرد، تحمل فقر را نداشت؛ همان‌طور که بعداً گفت. نامادری‌اش مسؤولیت مغازه و مزرعهٔ خانوادگی را پذیرفت، پدرش را در چهل‌سالگی به دانشکدهٔ دندان‌پزشکی فرستاد، و آن جرأتی را به ناپلئون بخشید که برای دل کندن از کوهستان ویرجینیا لازم داشت. او اندیشه‌ای در ذهن ناپلئون قرار داد که به‌خاطرش خیلی معروف شد: «او می‌تواند هر آنچه ذهن انسان بتواند درک و باور کند، به‌دست آورد».

همین امروز نام ناپلئون هیل را در سایتی وارد کنید تا ببینید که با حدود هجده هزار مرجع روبه‌رو خواهید شد. چرا؟ چون همواره از این غول انگیزشی درجهٔ یک کشور، در کتاب‌هایی با موضوع‌های گوناگون نقل قول می‌شود؛ موضوع‌هایی همچون رژیم‌غذایی، ورزشکاران، ارتباطات، فراوانی ساده، تجارت آنلاین، فنگ‌شویی، رهبری، دستگیری راهزنان و موضوع‌های بی‌شمار دیگر. وی موفق شد نام خود را مثل نام‌های افرادی که با آن‌ها مصاحبه کرد معروف کند. ناپلئون هیل با هیچ شروع کرد، رازها را از افراد موفق فرا گرفت، چند همسر و ثروت‌هایی به‌دست آورد و از دست داد، و در نوامبر سال 1970، در هشتادوهفت سالگی از دنیا رفت. روی سنگ قبرش، از ناپلئون معروف دیگر به‌خوبی نقل قول شده است:  «شرایط به جهنم. من خودم شرایط ایجاد می‌کنم.»

در بخشی از کتاب نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت می‌خوانید:

هر شخصی که درباره‌ی وضعیت پیشرفت ذهن انسان اظهار نظرهایی کرده باشد، با در نظرگیری ذهن خودش، نمی‌تواند چیزی غیر از این گفته باشد که آنچه ما افکار می‌نامیم به دو دسته‌ی متمایز تقسیم می‌شوند: افکاری که در درون خود از طریق تأمل و عمل اندیشیدن تولید می‌کنیم، و افکاری که خودبه‌خود وارد ذهن می‌شوند. من همواره این را یک قانون قرار داده‌ام تا با این مهمانان بی‌دعوت بانزاکت برخورد کنم و تا جایی که می‌توانم با دقت بررسی کنم و ببینم آیا لیاقت پذیرایی دارند؛ و تقریبا کل دانشی را که دارم از آن‌ها کسب کرده‌ام. درباره‌ی دانشی که هر شخصی از تحصیل در مدرسه فرا می‌گیرد، فقط مثل سرمایه‌ای کوچک عمل می‌کند تا او را در راهی قرار دهد که پس از آن خودش به یادگیری بپردازد. هر شخصی که دانش یادگیری داشته باشد عاقبت معلم خودش می‌شود، زیرا اصولی را که بنا بر شرایط از ویژگی متمایز برخور دارند، نمی‌توان به حافظه تفهیم کرد؛ محل اقامت ذهنی آن‌ها درک است، و هرگز به‌اندازه‌ی زمانی که با تصور شروع می‌شوند، بادوام نیستند.

فهرست مطالب کتاب

پیش‌گفتار
گذشته‌ی جالب ناپلئون هیل
ابتدا این قسمت و آن‌گاه کتاب را بخوانید
هفده اصل قانون موفقیت
درس 1: عقل کل
درس 2: اهمیت داشتن هدفی مشخص
درس 3: اعتماد‌به‌نفس
درس 4: عادت پس‌انداز کردن
درس 5: ابتکار عمل را به‌دست بگیرید و رهبری کنید
درس 6: تخیل
درس 7: اشتیاق
درس 8: خویشتن‌داری
درس 9: کار بیشتر از مزد دریافتی
درس 10: شخصیتی دلپذیر
درس 11: تفکر دقیق
درس 12: تمرکز
درس 13: همکاری
درس 14: درس گرفتن از شکست
درس 15: بردباری
درس 16: به‌کارگیری قانون طلایی برای جلب همکاری
درس 17: ترویج عادت نیک بهداشت

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت
نویسنده
مترجممهین خالصی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۸۳
زبانفارسی
شابک978-964-236-539-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۹۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت

سمیه ساجدی
۱۳۹۸/۵/۲۳
من فقط نسخه نمونه رو مطالعه کردم که خیلی پربار بود اما متاسفانه اصلا از ترجمه راضی نیستم و نمیخوام بقیه کتاب و دانلود کنم. ممنون میشم به این نکته حتما توجه کنید
Donald Anthony
۱۴۰۱/۱/۲۸
یکی از بهترین کتابهای خودیاری و موفقیته که تا بحال خوندم حتما بخونید
حامد رستمیان
۱۳۹۸/۴/۸
این کتاب فوق العادست پیشنهاد میکنم حتما حتما چندبار بخوریدش
Mahan Zarif
۱۳۹۸/۱۱/۲۰
نام دیگر کتاب جاده موفقیت از همین انتشارات هستش
Firoz Shouri
۱۳۹۶/۱۱/۱
کتاب بسیار خوبی بود ممنون از کتابراه
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت

برای دریافت کتاب نردبان جادویی برای رسیدن به موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.