معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون دکتری جامعه شناسی ایران

عکس جلد کتاب آمادگی آزمون دکتری جامعه شناسی ایران
قیمت:
77000 تومان - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آمادگی آزمون دکتری جامعه شناسی ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آمادگی آزمون دکتری جامعه شناسی ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آمادگی آزمون دکتری جامعه شناسی ایران

کتاب آمادگی آزمون دکتری جامعه شناسی ایران دربردارنده‌ی تکنیک‌های برنامه‌ریزی، خلاصه و چکیده‌ی مباحث درسی و در نهایت تست‌های طبقه‌بندی شده است که دانشجویان و داوطلبان کنکور رشته‌ی علوم انسانی می‌توانند از این اثر کاربردی استفاده کنند.

درباره‌ی کتاب آمادگی آزمون دکتری جامعه شناسی ایران:

آیا می‌دانستید که رشته‌ی جامعه‌شناسی یکی از شیرین‌ترین رشته‌های علوم انسانی و زیر مجموعه علوم اجتماعی است؟ افرادی که از بررسی زندگی اجتماعی انسان‌ها و سروکار داشتن با نوع رفتار آن‌ها لذت می‌برند، این رشته را انتخاب می‌کنند.

رشته جامعه‌شناسی موضوعاتی مهم از زندگی شخصی، ملت و جهان را مورد بررسی قرار می‌دهد که دانشجویان آن می‌توانند روی کل ملل تأثیر بگذارند و علاوه بر حل مشکلات اجتماعی، فرهنگ جوامع را توسعه بخشند.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر:

امروزه به سبب حجم بالای داوطلبین و وجود رقابت تنگاتنگ میان ایشان، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه موسسه‌هایی جدید، با انبوهی از شعارهای غیرعملی سربرآورده و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح، در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی:

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه درس و نکات کلیدی می‌باشد و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی شده است. بنابراین کافی‌ست تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نماید.

کتاب آمادگی آزمون دکتری جامعه شناسی ایران برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب حاضر به داوطلبین کنکور رشته‌ی علوم انسانی که می‌خواهند در کنکور دکتری آمادگی لازم را داشته باشند، پیشنهاد می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: طرح مسائل اجتماعی در ایران
فصل دوم: مسائل اقتصادی
فصل سوم: مسائل روستایی و شهری
فصل چهارم: مسائل اجتماعی
فصل پنجم: مسائل فرهنگی
فصل ششم: مسائل سیاسی
فصل هفتم: آسیب‌های اجتماعی ایران
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آمادگی آزمون دکتری جامعه شناسی ایران
ناشر چاپیانتشارات سنجش امیرکبیر
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات92
زبانفارسی
شابک978-600-7730-73-7
موضوع کتابکتاب‌های کنکور دکترا
قیمت نسخه الکترونیک
77000 ت - 8.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آمادگی آزمون دکتری جامعه شناسی ایران

رضا مظلوم
۱۴۰۱/۱۱/۸
کتاب خوبی است. اما سوالات زیاد خوب طراحی نشده
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب آمادگی آزمون دکتری جامعه شناسی ایران

برای دریافت کتاب آمادگی آزمون دکتری جامعه شناسی ایران و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.