معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی پزشکی

عکس جلد کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی پزشکی
قیمت:
163000 تومان - 17.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی پزشکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی پزشکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی پزشکی

کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی پزشکی، شامل روش‌های برنامه‌ریزی، خلاصه و چکیده‌ی مباحث درسی و در نهایت تست‌های طبقه‌بندی شده است؛ داوطلبان کنکور دکتری می‌توانند از این اثر کاربردی استفاده نمایند.

درباره‌ی کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی پزشکی:

زمین‌شناسی پزشکی جزو علومی محسوب می‌شود که اثرات گوناگون زمین‌شناسی را بر سلامت انسان و سایر موجودات زنده مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهد. این روزها تأثیر محیط زیست و انسان بر یکدیگر کاملا مشهود است. در واقع هر گونه عنصر و یا ترکیباتی در طبیعت یافت می‌شوند به گونه‌ای روی کیفیت و کمیت موجودات زنده اثر می‌گذارند.

پر واضح است که برخی از این عناصر و یا ترکیبات برای سلامتی انسان و موجودات زنده بسیار ضروری و برخی دیگر خطرناک می‌باشند. در چند دهه‌ی اخیر تأثیر کاربردی علم زمین‌شناسی پزشکی در تأمین سلامت انسان و محیط زیست به وضوح آشکار و در سراسر جهان نیز از آن استقبال شد.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر:

امروزه به سبب حجم بالای داوطلبین و وجود رقابت تنگاتنگ میان ایشان، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه موسسه‌هایی جدید، با انبوهی از شعارهای غیرعملی سربرآورده و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح، در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش‌پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاه از این کتب آموزشی:

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه درس و نکات کلیدی می‌باشد و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی شده است. بنابراین کافی‌ست تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نماید.

کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی پزشکی برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای داوطلبین دکتری زمین‌شناسی پزشکی مفید است و به موفقیت آن‌ها در این آزمون کمک فراوانی خواهد کرد.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: کلیات زمین‌شناسی پزشکی
فصل دوم: نقش عناصر در زمین‌شناسی پزشکی
فصل سوم: کانی‌ها، سنگ‌ها و اثرات آن‌ها بر سلامتی انسان
فصل چهارم: آلودگی هوا و تأثیرات زیست محیطی آن
فصل پنجم: آلودگی آب و تاثیرات زیست محیطی آن
فصل ششم: آلودگی خاک و اثرات آن بر سلامتی موجودات رنده
فصل هفتم: برنامه‌ریزی، توسعه و زمین‌شناسی پزشکی
فصل هشتم: آسیب‌شناسی محیط و ارتباط آن با زمین‌شناسی پزشکی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی پزشکی
ناشر چاپیانتشارات سنجش امیرکبیر
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات188
زبانفارسی
شابک978-600-7730-19-5
موضوع کتابکتاب‌های کنکور دکترا
قیمت نسخه الکترونیک
163000 ت - 17.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی پزشکی

برای دریافت کتاب آمادگی آزمون دکتری زمین شناسی پزشکی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.