معرفی و دانلود کتاب رازهای سانتی‌متری

عکس جلد کتاب رازهای سانتی‌متری
قیمت:
۹۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب رازهای سانتی‌متری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رازهای سانتی‌متری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رازهای سانتی‌متری

کتاب رازهای سانتی‌متری نوشته‌ی مردعلی مرادی، شامل هفت داستان کوتاه است که به مسائل و دغدغه‌های اجتماعی و روابط آدم‌ها می‌پردازد. مرادی در این داستان‌ها با زبانی سر راست و ساده، جهان داستانی خود را می‌سازد. داستان‌ها در فرم نیز از ساختاری ساده بهره می‌برند.

رازهای سانتی‌متری حکایت خلائی عظیم است. خلائی هستی‌ شناسانه که آدم‌ها به هر حیله و دستاویزی سعی در پر کردن آن دارند. خلائی که هر چه می‌انباری‌اش خالی‌تر و عمیق‌تر می‌شود.

رازهای سانتی‌متری به عنوان مجموعه‌ی اول مردعلی مرادی نوید از نویسنده‌ای صاحب درد و آشنا به الفبای داستان‌نویسی می‌دهد و البته خواندن این مجموعه داستان خالی از عیش خواندن نخواهد بود.

در بخشی از کتاب رازهای سانتی‌متری می‌خوانیم:

زن مقتول رو به قاضی می‌گفت: «یکی از روزهای تعطیل تابستان بود. از باغ‌مان که فاصله‌ی زیادی با شهر دارد برمی‌گشتیم. توی راه بنزین ماشین تمام شد. هوا هنوز آن‌قدر تاریک نشده بود که ماشین‌ها ظرف توی دست شوهرم را نبینند. هرچه هوا تاریک‌تر می‌شد او هم جلوتر می‌رفت، ظرف توی دستش را مثل تابلو ایست بالا و پایین می‌برد. ماشینی هم کمی دورتر از ما ایستاده بود. یک‌ دفعه کاپوتش را خواباند، چراغ‌هایش را روشن کرد و راه افتاد، سرعت گرفت، به‌ طرف آن مرحوم آمد. تا بهش زد پرت شد وسط جاده. جیغ زدم، ماشین‌های زیادی از رویش گذشتند و به‌ سرعت دور شدند.»

فهرست مطالب کتاب

شناژبندی با زن‌شانسی
شش سانت رازی که توی دلم مانده
آدم‌ها از دور مثل هم‌اند
آدم‌های تعریف‌شده
ارباب جن‌ها
بانوی بدخشان در حریم کابل‌های فشار قوی
خواب دیدی خیرِ دات‌کام

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رازهای سانتی‌متری
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات روزنه
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۱۴
زبانفارسی
شابک978-964-334-420-7
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۹۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رازهای سانتی‌متری

Reza Davodi
۱۳۹۸/۹/۴
واقعا متن شیوا و رسایی داره من تازه این کتاب رو شروع کردم
ساجده قائدی
۱۳۹۷/۴/۲۹
عالی واحساسی
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب رازهای سانتی‌متری

برای دریافت کتاب رازهای سانتی‌متری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.