معرفی و دانلود کتاب سرنوشت خود را در دست بگیرید

عکس جلد کتاب سرنوشت خود را در دست بگیرید
قیمت:
19600 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب سرنوشت خود را در دست بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سرنوشت خود را در دست بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سرنوشت خود را در دست بگیرید

کتاب سرنوشت خود را در دست بگیرید نوشته‌ی اسکات آلن، به شما کمک می‌کند تا چشم‌اندازی برای زندگی خود بسازید، عادت‌های بهتری درون‌تان ایجاد نمایید و عظمت درون خود را رها و درک کنید و به هر آنچه که می‌خواهید دست یابید.

درباره‌ی کتاب سرنوشت خود را در دست بگیرید:

آیا از مسیر فعلی خود در زندگی ناراضی هستید؟ آیا سرنوشت‌تان شبیه به موجودی خاکی است که توسط شرایط فراتر از کنترل شما اداره می‌شود؟ آیا می‌خواهید مالک مسیر خود در زندگی باشید، اما اطمینان ندارید از کجا شروع کنید؟

کتاب سرنوشت خود را در‌دست بگیرید (Drive your destiny)، برای شما برنامه‌ای عملی ‌است تا بهترین کسی که می‌توانید باشید و بهترین چیزهایی که قادر هستید ارائه ‌کنید را کشف ‌نمایید. این کتاب کلیدهایی را برای دست‌یابی به عظمت درون‌تان به شما آموزش می‌دهد. یاد می‌گیرید چطور مسئولیت را در‌ دست بگیرید و اقدامات‌تان ‌را طوری هدایت کنید که به‌جای اینکه علیه شما باشند، در راستای دلخواه‌تان عمل کنند. همان‌طور که خواهید دید، نه پیش‌آمدها سرنوشت شما را تعیین می‌کنند و نه شرایط بیرونی، بلکه خود شما تعیین‌کننده سرنوشت خویش هستید.

این کتاب راهنمایی است تا هر آنچه می‌خواهید را در زندگی خلق کنید. دفترچه حدس و گمان ‌را در بیاورید و شفافیت را جایگزین تمام ابهامات کنید. شک به خود را از بین ببرید و اعتماد به نفسی را که هرگز از وجودش باخبر نبوده‌اید، پیدا کنید. تمام عادات مربوط به کارهای منفعلانه را دور بریزید و جای خالی آن‌ها را با اقدامات رو ‌به ‌جلو پُر کنید.

اگر تمام این اجزا را با یکدیگر ترکیب کنید، به فرمولی دست می‌یابید که کارایی مناسب دارد. فرمولی که پیچیده نیست و برای شما استرس و فشار غیرضروری ایجاد نمی‌کند. تنها راه واقعی موفقیت این است که به برنامه‌های خود متعهد باقی بمانید و اقدامات درستی انجام دهید تا به جایی که لازم است برسید.

چیزی که اسکات آلن (Scott Allan) در این کتاب با شما در میان گذاشته‌، ساختاری است که خود از آن بهره برده تا مسئولیت سرنوشت خود را در دست بگیرد. او به شما ترفندهای آسان و راهکارهای سریع و موقتی نمی فروشد. چیزی به‌عنوان فرمول فوری برای موفقیت آنی وجود ندارد. این‌کار به تلاش، سخت‌کوشی و استقامت نیاز دارد. باید تصویری واقعی از کاری که قرار است انجام دهید، خلق کنید. این کار نیازمند زمان است و همچنین باید با ناامیدی‌های متعددی که پس از هر اشتباهی به سراغ‌تان می‌آیند کنار بیایید تا این‌که در‌نهایت آن‌ها را درست انجام دهید. این بهای موفقیت در کاری است که بیشتر افراد در آن شکست خورده‌اند.

کتاب سرنوشت خود را در دست بگیرید برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید به هر آنچه که می‌خواهید دست یابید و به موفقیت‌های شخصی و شغلی برسید، این کتاب برای شماست.

با اسکات آلن بیشتر آشنا شویم:

او با انتشار کتاب‌های خود به 6 زبان و فروش بیش از 200 هزار نسخه در سراسر جهان، مأموریت دارد تا توانایی‌های شما را تغییر دهد. او به عنوان یکی از پرفروش‌ترین نویسنده‌ها تاکنون کتاب‌های Fail Big ،Reununch Your Life و Do the Hard Things را منتشر کرده است. آلن در گذشته به عنوان مشاور تجاری در ژاپن فعالیت می‌کرد و اکنون با سِمَت استراتژیست موفقیت تحول‌آفرین، بیش از 10000 ساعت تمرین و تحقیق در زمینه‌های توسعه‌ی اعتمادبه‌نفس و آموزش مهارت‌های ذهنی سرمایه‌گذاری ارائه داده است.

جملات برگزیده‌ی کتاب سرنوشت خود را در دست بگیرید:

- سرنوشت شما در لحظات تصمیم‌گیری شکل می‌گیرد.
- برای آنکه بتوانید همه‌چیز را دگرگون کنید، باید از زندان گذشته رها شوید.
- هرآنچه که ذهن بتواند تصور و باور کند، قابل دست‌یابی است.
- آنچه از نابینایی بدتر است، این است که قدرت بینایی داشته باشی ولی چشم‌انداز نداشته باشی.
- تصویری ذهنی از موفقیت خودتان ایجاد کرده و آن‌ را در ذهن خود حک کنید.
- شما آینده و سرنوشت خود ‌را کنترل می‌کنید. به ‌هرآنچه فکر ‌کنید، رخ می‌دهد.
- زنجیره‌ی عادات، سبک‌تر از آن است که حس شود، تا وقتی‌که از شدت سنگینی دیگر قابل شکستن نباشد.

در بخشی از کتاب سرنوشت خود را در دست بگیرید می‌خوانیم:

آن‌هایی که شرایط زندگی خود را همان‌گونه که هست پذیرفته‌اند، دائماً در‌ حال بهانه ‌آوردن هستند و چون نمی‌توانند امکانات دیگر را ببینند، احساس درماندگی می‌کنند. هرگاه ما باور داریم دست‌یابی به هدفی غیرممکن است، آن هدف غیرممکن باقی می‌ماند تا وقتی که شخص دیگری به آن دست می‌یابد و به ما ثابت می‌کند که آن کار قابل انجام است.

چرا منتظر بمانید تا شخص دیگری چیزی را به ما ثابت کند، درحالی که خودمان می‌توانیم رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنیم؟

در‌صورتی‌که متعهد باقی بمانید تا از دایره امن خود فراتر بروید، قادر خواهید بود مسائل را از زاویه‌ای بالاتر ببینید. اینجاست که ایده‌های خلاقانه و منحصر به فرد ما متولد می‌شوند.

می‌توانید خود را آموزش دهید که خواسته‌هایتان فراتر از داشته‌های امروزتان باشند و برای دست‌یابی به آن احساس ناب آزادی که لایق‌اش هستید، همواره مشتاق باشید. تنها باید آنقدر منعطف باشید که به فرصت‌ها جواب مثبت دهید و نسبت به پیش‌برد نقشه‌های خود متعهد باقی بمانید.

یک سرنوشت عالی زمانی شکل می‌گیرد که ما دست به عمل می‌زنیم و ترس‌های خود را از مسیر کنار می‌زنیم.

یک نوزاد خودش نمی‌تواند راه برود، غذا بخورد و به‌تنهایی مشکلات پیچیده‌اش را حل کند. ولی اگر به این نوزاد فرصت بدهید تا رشد کند و بزرگ شود، قادر به انجام هر کاری خواهد بود. با راهنمایی درست، عشق و تشویق، کاری در این دنیا وجود ندارد که آن کودک در نهایت نتواند از پس آن بربیاید.

این مسأله در مورد همه انسان‌ها صادق است. ما فراموش کرده‌ایم که کودکی چگونه است. اینکه رویاپردازی کنیم و اجازه ندهیم ترس بر ما غلبه کند. اگر امروز ترس‌هایتان شما را مغلوب خود کرده‌اند، به یاد بیاورید که شما روزی از هیچ چیزی در جهان واهمه نداشتید. می‌توانید دوباره به همان جنگجوی بی‌باک تبدیل شوید.

تصمیم سرنوشت‌ساز خود را بگیرید. به نتیجه فکر نکنید و آن اعتماد‌به‌نفس شجاعانه وجودتان‌ را به کار گیرید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
بخش اول: نیروی سرنوشت
بخش دوم: برای زندگی خود تصویری خلق کنید
بخش سوم: اهداف: برنامه‌هایی برای خلق موفقیت
بخش چهارم: ساخت عادت‌های بهتر
بخش پنجم: سرنوشت ثروت
بخش ششم: اوج سلامت

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سرنوشت خود را در دست بگیرید
نویسنده
مترجمآرش کمالی، علی هدایتی
ناشر چاپی آوای دانش گستر
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات198
زبانفارسی
شابک978-622-674624-3
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
19600 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سرنوشت خود را در دست بگیرید

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب سرنوشت خود را در دست بگیرید

برای دریافت کتاب سرنوشت خود را در دست بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.