معرفی و دانلود کتاب التیام روح زن: نحوه مقابله با آسیب‌های عاطفی

عکس جلد کتاب التیام روح زن: نحوه مقابله با آسیب‌های عاطفی
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب التیام روح زن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب التیام روح زن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب التیام روح زن: نحوه مقابله با آسیب‌های عاطفی

معلم مشهور بین‌المللی،‌ جویس مایر، در کتاب التیام روح زن با بهره‌گیری از تجربیات و خاطرات خود ‌به شما نشان می‌دهد که عشق چگونه می‌تواند نجات‌دهنده باشد و مرهمی بشود بر زخم‌های عاطفی‌ای که سال‌هاست بر روان ما جا خوش کرده‌اند. این اثر ارزشمند را در دست بگیرید و اولین قدم را به سوی آینده‌ی شگفت‌انگیزی بردارید که خداوند برای شما در نظر گرفته است.

درباره کتاب التیام روح زن:

بعضی وقت‌ها گذر زمان التیامی بر زخم‌های ما نمی‌گذارد. گاهی همانطور که رد زخم بر پوست می‌ماند، اثری که یک اتفاق ناگوار بر روان ما می‌گذارد پاک نمی‌شود که نمی‌شود. تنها تفاوتش این است که تو نمی‌توانی زخم‌های روحت را نشان دیگری بدهی و به او بگویی: نگاه کن، ببین چقدر آزار دیده‌ام! حال کسی که روحش تا این حد جراحت یافته است، می‌تواند دوباره دست بر زانو بگیرد،‌ تکه تکه‌های روحش را به هم بچسباند و باز بلند شود؟

جویس مایر (Joyce Meyer) در کتاب التیام روح زن ‌(Healing the Soul of a Woman) به ما نشان می‌دهد که رنج‌های روح چگونه قابل التیام یافتن هستند. از آن‌جایی که این صحبت‌ها از زبان کسی است که خود قبلا در زندگی به شدت آسیب دیده،‌ می‌توانیم با خیال راحت به او اعتماد کنیم و دلمان قرصِ بله‌ی محکمی شود که او با اطمینان در پاسخ سوال ما می‌گوید. بله، رنج‌های روح بهبود می‌یابند. او که خود هم تحت سوء استفاده‌ی جنسی بوده، هم طرد شده و هم می‌داند خیانت دیدن از سمت مردی که به او علاقه داری یعنی چه، خیال ما را راحت می‌کند که حرف‌هایش مهملات و یا دروغ و کلیشه نیست.

این کتاب در سال 2018 منتشر شد و از آن زمان تاکنون به یکی از بهترین کتاب‌های خودیاری برای زنان تبدیل شده است. التیام روح زن کتابی‌ست که به کمک آن یاد می‌گیریم زخم‌هایی را که خود و یا دیگران بر پیکرمان زده‌اند،‌ تسکین ببخشیم. اثری که به ما کمک می‌کند نگذاریم زخم‌هایمان جان بگیرند و به صحنه‌ی روانمان بازگردند. جویس مایر چشم ما را به زخم‌های بهبودنیافته باز می‌کند و به ما می‌آموزد به عنوان یک زن چه باید کنیم تا تجربه‌ی متفاوتی برایمان رقم بخورد و زندگی شادتری را تجربه کنیم. التیام روح زن به راستی تسلی‌بخش و التیام‌دهنده‌ای برای روح همه‌ی زنان است.

کتاب التیام روح زن مناسب چه کسانی است؟

مطالعه‌ی این کتاب به همه‌ی زنانی که علاقه‌ دارند شخصیتی قوی‌تر بسازند، رشد فردی داشته باشند و بیاموزند چگونه از زخم‌هایی عاطفی که بر تنشان به جای مانده،‌ بهبود یابند، توصیه می‌شود.

با جویس مایر بیشتر آشنا شویم:

او یکی از برجسته‌ترین آموزگاران کتاب مقدس در جهان است. برنامه‌ی جویس مایر به نام «لذت بردن از زندگی روزمره» در صدها شبکه‌ی تلویزیونی و ایستگاه‌های رادیویی در سراسر جهان پخش می شود و مخاطبان پروپاقرصی دارد. جویس بیش از 130 کتاب الهام‌بخش نوشته است. از میان آثار او می‌توان به میدان نبرد ذهن، زن و اعتماد به نفس، باران عشق سپاس‌گزاری و هرگز رها مکن اشاره کرد. تمام آثار ذکر شده به فارسی ترجمه شده‌اند. جویس مایر بسیار اهل سفر است، در طول سال کنفرانس‌های گوناگونی برگزار می‌کند و به هزاران نفر در سراسر جهان الهام‌ می‌بخشد.

جملات برگزیده‌ی کتاب التیام روح زن:

- زندگیِ بدون آسیب هیچ وجه اشتراکی با عالم ربّانی ندارد.
- سخت‌ترین کار در زندگی، شناخت خودتان است.
- ما در حضور خداوند به کمال می‌رسیم؛ کسی ‌که از هر قلمرو و قدرتی برتر است.
- شهامت مسری است؛ وقتی یک فرد شجاع روی پای خودش می‌ایستد، بقیه هم قامت راست می‌کنند.
- هرگز نباید برای خودمان احساس تأسف کنیم. لحظه‌ای که این کار را انجام دهیم انرژی‌مان را ازدست می‌دهیم و از حرکت بازمی‌مانیم.

در بخشی از کتاب التیام روح زن می‌خوانیم:

خواهش می‌کنم احساس آرامش درونی داشته باشید. هیچ‌کدام از ما آن چیزی که آرزو می‌کردیم نیستیم، اما می‌توانیم همان کسی که هستیم را در آغوش بگیریم، او را بپذیریم و در زندگی به‌سوی اهداف بزرگ پیش برویم. خدا در وجود هریک از ما نقطه‌ضعف‌هایی نهاده است که به‌همین‌دلیل همیشه به او وابسته و نیازمند خواهیم بود. هیچ انسان کاملی وجود ندارد. پل با همان نقاط‌ ضعفش به تلاش پرداخت تا اینکه خداوند به او گفت قدرتش با وجود خدا و به‌واسطۀ او کامل شده است. پس‌ازآن پل نقطه‌ضعف‌هایش را پذیرفت و همۀ آن نقاط‌ قوت بخشی از وجودش شدند. کلام خدا هرگز به ما این وعده را نمی‌دهد که می‌توانیم به جایگاه دلخواه و بی‌عیب‌ونقص یا بدون نقطه‌ضعفمان برسیم، بلکه به ما وعده می‌دهد همیشه منشأ قدرت ما خواهد بود. به‌یاد داشته باشید که خدا از عیب‌های ما آگاه است؛ او درمورد همۀ ما همه‌چیز را می‌داند؛ حتی چیزهایی که خودمان از آن‌ها بی‌اطلاعیم و اوست که ما را بی‌قیدوشرط دوست دارد.

یک‌بار که با یک روان‌شناس مصاحبه داشتم به من گفت زنان باید آرامش درونی داشته باشند. بسیاری از زنان درمورد آنچه باید به‌نظر برسند، تصورات غلطی دارند. بیشتر ما نمی‌توانیم مانند عکس‌ مدل‌های روی جلد مجله‌ها یا ستاره‌های فیلم‌ها باشیم که کاملاً بی‌عیب‌ونقص به‌نظر می‌آیند. به‌نظر من باید آنچه را خدا به ما عطا کرده است بپذیریم و کاری کنیم که با همان ویژگی‌های خدادادی به بهترین شکل به‌نظر برسیم، خودمان را با هیچ‌کس دیگری مقایسه نکنیم. اگر چیزی در شما وجود دارد که دوستش ندارید سعی کنید برای برطرف‌کردنش کاری انجام دهید، اما اگر نمی‌توانید کاری کنید با همان چیزی که هستید احساس آرامش کنید و از وجودتان لذت ببرید. شما همیشه با خودتان زندگی می‌کنید و اگر خود را دوست نداشته باشید، احساس بدبختی خواهید کرد.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: پیشینۀ زنان
فصل دوم: زندگی‌کردن به بهترین سبک موجود
فصل سوم: خدا همراه فرد آسیب‌دیده است
فصل چهارم: تعریف یک روح سالم چیست؟
فصل پنجم: کمکم کنید! خودم را درک نمی‌کنم
فصل ششم: شما بندگان محبوب خداوند هستید
فصل هفتم: اگر به کسی آسیب بزنی دیگران نیز به تو آسیب می‌زنند
فصل هشتم: گناه و خجالت را کنار بگذار
فصل نهم: یافتن خودِ واقعی‌ات
فصل دهم: هیچ‌وقت پارک نکنید
فصل یازدهم: تو یک کالای ناقص نیستی
فصل دوازدهم: آسیب‌های ناشی از گناه
فصل سیزدهم: یادگیری زندگی بی‌نقص
فصل چهاردهم: همان چیزی را به ‌دست می‌آوری که تصورش را می‌کنی
فصل پانزدهم: موانع التیام‌یافتن
فصل شانزدهم: مانع دلسوزی برای خود
فصل هفدهم: روی پای خود ایستادن
فصل هجدهم: برای خود حدهایی تعیین کن! - دور خودت دیوار نساز!
فصل نوزدهم: بهترین دوست خودت باش
فصل بیستم: التیام آسیب‌های هم‌وابستگی
فصل بیست‌ویکم: شکرگزاری بابت داشتن روح سالم
فصل بیست‌ودوم: مسیر بی‌دردسر
فصل بیست‌وسوم: تبادل عالی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب التیام روح زن: نحوه مقابله با آسیب‌های عاطفی
نویسنده
مترجمغزال بیگی
ناشر چاپیانتشارات کتاب کوله پشتی
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۰۰
زبانفارسی
شابک978-600-461-331-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب التیام روح زن

سیده نفیسه کشفی
۱۴۰۰/۸/۱۰
کتاب عالیه؛ ترجمه روانه و پر از حقایق مهم و فراموش شده چون نویسنده تجربه گران سفر به درونش رو با راهنمایی دریافتهایی که از مطالعه کتب آسمانی داشته رقم زده و البته شرایط تلخی باعث میشه قدم به این مسیر بگذاره، امیدوارم بتونید با قلبتون بخونیدش
فتانه خلیلی
۱۴۰۰/۱۱/۱۵
بیشتر از جنبه مذهبی به زنان نگاه کرده. داره موعظه میکنه
سهیلا خانی
۱۴۰۰/۹/۳۰
کتاب قشنگیه آرامش بخش و نکات خوبی داره
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب التیام روح زن

برای دریافت کتاب التیام روح زن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.