معرفی و دانلود PDF کتاب مسافرت با هواپیما

عکس جلد کتاب مسافرت با هواپیما
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مسافرت با هواپیما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مسافرت با هواپیما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مسافرت با هواپیما

کتاب مسافرت با هواپیما نوشته استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، مراحلی را که باید برای سوار شدن به هواپیما و خارج شدن از آن در فرودگاه طی کرد و کارهایی که خلبان و برج مراقبت در حین پرواز انجام می‌دهند شرح می‌دهد.

موضوع کتاب مسافرت با هواپیما (Voyage en avion) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در اثر خود همراه با تصویرسازی‌های زیبا و جذاب به کودکان درباره اتفاقاتی که در فرودگاه برای سوار شدن به هواپیما رخ می‌دهد و همچنین کارهایی که در برج مراقبت انجام می‌شود اطلاعات خوبی می‌دهد.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب مسافرت با هواپیما برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر برای کودکان دبستانی بسیار آموزنده و جالب است و اطلاعات مفیدی را به آنان می‌دهد که شاید تا به حال نشنیده باشند.

در بخشی از کتاب مسافرت با هواپیما می‌خوانیم:

مسافران کمربندها را بسته‌اند. هواپیما سریع‌تر از ماشین مسابقه، روی باند پرواز حرکت می‌کند و سپس از روی زمین بلند می‌شود.

«اجازه بلند شدن هواپیما از زمین داده می‌شود!»

هواپیما بر فراز ابرها پرواز می‌کند. از پنجره، ابرها مثل پنبه به نظر می‌رسند! مسافران روزنامه یا کتاب می‌خوانند، فیلم نگاه نگاه می‌کنند یا می‌خوابند. مهمان‌داران سینی‌های غذا را پخش می‌کنند.

« نه ممنون!»

آقایی از بدی هوا رنج می‌برد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مسافرت با هواپیما
نویسنده
مترجمپریسا قبادی اصل
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-7839-41-6
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مسافرت با هواپیما

راز زارع
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
سلام... این مجموعه کتاب خوبند...
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب مسافرت با هواپیما

برای دریافت کتاب مسافرت با هواپیما و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.