معرفی و دانلود کتاب جملاتی که آقایان را فراری می‌دهد!

عکس جلد کتاب جملاتی که آقایان را فراری می‌دهد!
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب جملاتی که آقایان را فراری می‌دهد!  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب جملاتی که آقایان را فراری می‌دهد!  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جملاتی که آقایان را فراری می‌دهد!

کتاب جملاتی که آقایان را فراری می‌دهد! نوشته‌ی نیره افکاریان، به شما کمک می‌کند تا روابط خود با همسرتان را بهبود ببخشید و رابطه زناشویی موفقی را در زندگی‌تان تجربه کنید.

زن و مرد باید نسبت به نیازهای عاطفی همدیگر آگاه و قادر به برآورده کردن آن‌ها باشند. اگر در طول زندگی زناشویی زن محیط خانه را سرشار از آرامش و به دور از داد و قال نکند، در این صورت مرد در خانه احساس استقلال نمی‌کند و ممکن است در پی این برآید که وقت خود را بیشتر در بیرون از خانه سپری کند.

برخی از زنان از مهارت‌های لازم برای مدیریت زندگی زناشویی برخودار نیستند و یا ممکن است به همسرشان اعتماد نداشته باشند و پیوسته به او دستور دهند. بهتر است تلاش کنید تا نیازهای عاطفی همسرتان را بشناسید و انتظاراتی که در زندگی زناشویی دارد برآورده کنید، خط قرمزها و حساسیت‌های همسر خود را شناسایی کنید تا روابطتان روز به روز بهتر شود.

در صورتی که شما فرد کنترل‌گری باشید و دائم بخواهید همسرتان را تحت کنترل خود داشته باشید باید از یک مشاور راهنمایی بخواهید تا این رفتارتان را اصلاح کنید. شما باید همواره مراقب لحن و تن صدایتان باشید، تن صدا همواره به فرد مقابل نشان می‌دهد که چگونه با شما صحبت کند.

انتقاد کردن زیاد و غر زدن بسیار یکی از آفات زندگی زناشویی است و موجب می‌شود روابط صمیمی و خوبتان از میان برود. نیازهایتان را به همسرتان بگویید و این را بدانید که مردان همواره به تأیید شدن نیاز دارند.

در بخشی از کتاب جملاتی که آقایان را فراری می‌دهد می‌خوانیم:

همسرتان را در تصمیم‌گیری‌هایتان شریک کنید تا احساس کند برای‌تان باارزش است. به او نشان دهید که برای عقاید و نظراتش احترام قائلید اما مجبورش نکنید به جای شما تصمیم بگیرد. مثلاً او را در موقعیتی قرار ندهید که کفش و لباس‌تان را انتخاب کند. بلکه در موضوعات مهمی چون مسائل مالی خانواده، آموزش بچه‌ها و چیزهایی از این دست همفکری‌اش را بخواهید.

وقتی از او نظر می‌خواهید، انتخاب‌ها و اولویت‌هایش را به خاطر بسپارید تا دفعه‌ی بعد بدانید چه می‌خواهد. ذائقه و سلیقه‌ی همسرتان را بشناسید.

فهرست مطالب کتاب

نشناختن نیازهای همسر
تکرر غر زدن و عدم توجه به نیازهای همسر
همیشه با بچه‌ها بیرون بروید!
بدرفتاری کنید!
کنترل کردن را ادامه بدهید!
آرامش را از او بگیرید!
مهارت‌های زندگی نداشته باشید!
انتقاد تند کنید!
مکرر قهر کنید!
توقعات بالا داشته باشید!
خشمگین باشید!
عدم تعهد
گوشه‌گیری
مهارت حل مسئله را جدی بگیرید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب جملاتی که آقایان را فراری می‌دهد!
نویسنده
ناشر چاپینشر عطران
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۲
زبانفارسی
شابک978-622-7343-44-1
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب جملاتی که آقایان را فراری می‌دهد!

برای دریافت کتاب جملاتی که آقایان را فراری می‌دهد! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.