معرفی و دانلود کتاب سرنوشت را باید از سر نوشت

عکس جلد کتاب سرنوشت را باید از سر نوشت
قیمت:
۲۵۹۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سرنوشت را باید از سر نوشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سرنوشت را باید از سر نوشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سرنوشت را باید از سر نوشت

علی‌اصغر سوادکوهی در کتاب سرنوشت را باید از سر نوشت، شما را به سوی تغییر زندگی‌تان راهنمایی می‌کند. هیچ کس نمی‌تواند زندگی شما را عوض کند، این شمایید که باید زندگی‌تان را بسازید. اما چه‌طور؟

دو قطره آب که به هم نزدیک شوند، تشکیل یک قطره بزرگتر می‌دهند، اما دو تکه سنگ هیچگاه با هم یکی نمی‌شوند پس هر چه سخت‌تر و قالبی‌تر باشیم، فهم دیگران برایمان مشکل‌تر و در نتیجه امکان بزرگتر شدنمان نیز کاهش می‌یابد. آب در عین نرمی و لطافت در مقایسه با سنگ، به مراتب سر سختتر، و در رسیدن به هدف خود؛ لجوجتر و مصممتر است. سنگ، پشت اولین مانع جدی می‌ایستد. اما آب راه خود را به سمت دریا می‌یابد. در زندگی، معنای واقعی سرسختی، استواری و مصمم بودن را، در دل‌نرمی و گذشت باید جستجو کرد.

افکار و احساسات ما از زندگی، دنیایمان را می‌سازد. شاید بارها پیش آمده که در زندگی احساسی ناخوشایند داشته‌ایم و حتی تصور کرده‌ایم به بن‌بست رسیده‌ایم. در این مواقع انسان مهار ذهن و مغز خود را به‌دست کمبودها و فقدان‌های زندگی می‌سپارد، به هرچیز که می‌نگرد، کاستی‌هایش را می‌بیند و در چنین شرایطی حجمی انبوه از مغز را تصویرهایی از ناتوانی‌های موجود در زندگی انباشته می‌کند. در این صورت تمام تصویرهایی که ما از زندگی داریم، شامل کاستی‌هاست؛ نداشتن خودرو، خانه‌، همسر، فرزند، شغل و پول و هر آنچه در فقدانش به‌سر می‌بریم، مغز ما را پر می‌کند.

مغز انسان این توان را دارد که هر چیزی از هر جنسی را در درون آن قرار دهید و پاسخی در همان راستا به ما بدهد. منظور از پاسخ مغز این است که ضمیر ناخودآگاه، ما را بدون آن‌که خودمان بدانیم، در برابر رویدادها، فضاها و زمان‌هایی قرار می‌دهد که همسو با تصویرهای موجود در مغز باشد، بنابراین هرچه تصویرهای موجود در مغز با بار منفی و کاستی‌ها مواجه باشد، واکنش‌های مغزی نیز از همان جنس خواهد بود. اگر به نداشتن پول می‌اندیشیم و همواره از نداشتن پول و زندگی مرفه می‌نالیم، این روش در مغز ما تصویرهایی از جنس فقر، نداری و کاستی‌ها و کمبودهایی از این قبیل ایجاد می‌کند و هنگامی‌که مغز از این تصاویر انباشته شد، نوبت به ضمیر ناخودآگاه می‌رسد. پس همواره باید مثبت فکر کرد و افکار منفی را دور کرد و اینکه برای بهتر شدن زندگی باید خود را تغییر داد.

در بخشی از کتاب سرنوشت را باید از سر نوشت می‌خوانیم:

ما تا ابد بر روی زمین نیستیم. اگر همیشه به خواسته‌های خود برسید، دیگر انگیزه‌ای برایتان وجود ندارد تا بکوشید رویاهایتان به واقعیت تبدیل شود. همه به انتهای جاده‌ی زندگی خواهیم رسید و در آن لحظه به پشت سر خود نگاه می‌کنیم تا به داستانی که خودمان رقم زده و آفریده‌ایم، بنگریم.

اکنون شما در قسمت هیجان‌انگیز داستان قرار دارید. ‌می‌توانید داستانی پرمعنا و ارزشمند خلق کنید که قهرمان متفکر و کاردان آن خودتان هستید. از همین امروز شروع کنید. مهم نیست که تا این لحظه چه کرده‌اید. ‌می‌توانید بهتر و بیشتر از این تلاش کنید. شاید تاکنون به اهداف بزرگ و ارزشمندی دست یافته باشید؛ اکنون وقت آن فرارسیده است که به راه خود ادامه دهید.

داستان زندگی شما تمام نشده است، بلکه باید آن‌را تمام کنید. هر یک از انتخاب‌های شما و هر عملی که انجام ‌می‌دهید، موجب ادامه یافتن این داستان ‌می‌شود. آیا تصمیم دارید که امروز به داستان زندگی خود چیزی بیفزایید؟ اگر پاسخ، مثبت است، می‌خواهید چه‌ چیز اضافه کنید؟

آیا شما مانند بیشتر افراد، می‌خواهید به یک هدف دست یابید یا رویایی را دنبال می‌کنید؛ اما هنوز اقدامی قاطع انجام نداده‌اید؟

اغلب افراد در زندگی خود آرزوها و رویاهایی بزرگ دارند؛ اما برای رسیدن به آن‌ها اقدامی نمی‌کنند. در نتیجه، نور امید در ذهن آن‌ها کمرنگ می‌شود و این تفکر در ذهنشان نقش می‌بندد که رویاهایشان هیچ‌گاه نمی‌تواند رنگ واقعیت بگیرد. آن‌ها به زندگی گذشته‌ی خود می‌نگرند و احساس می‌کنند، آنچه را ‌می‌بینند با ناامیدی ساخته‌اند؛ اما این اتفاق برای شما نخواهد افتاد. شما یکی از معدود افرادی هستید که فقط در رویا سیر نمی‌کنند، بلکه عمل می‌کنند تا آن‌را به واقعیت تبدیل سازند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: چگونه زندگی خود را مدیریت کنیم؟
فصل دوم: برای موفقیت برنامه‌ریزی کنیم
فصل سوم: خانه‌ تکانی ذهن و اهمیت نگرش در موفقیت
فصل چهارم: باورهای محدودیت‌آفرین خود را تغییر دهید
فصل پنجم: نقش ایمان در موفقیت، نشاط و شادابی
فصل ششم: آیا برای زمان خود ارزش قایلیم؟
فصل هفتم: اهداف من چیست؟ به‌دنبال چه چیزی هستم؟
فصل هشتم:برای تغییرات در زندگی، نخست باید خود را تغییر دهیم
فصل نهم: ارتباطات خود را مدیریت کنیم
فصل دهم: قوانین معنوی موفقیت
فصل یازدهم: سالنامه‌ی مدیریت زندگی خود را طراحی کنید
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سرنوشت را باید از سر نوشت
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۴۰
زبانفارسی
شابک978-964-236-629-3
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۹۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سرنوشت را باید از سر نوشت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب سرنوشت را باید از سر نوشت

برای دریافت کتاب سرنوشت را باید از سر نوشت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.