معرفی و دانلود کتاب پروانه

عکس جلد کتاب پروانه
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب پروانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پروانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پروانه

کتاب پروانه اثری داستانی به قلم پروانه زاوش است که شما را در دریایی از سردرگمی غوطه‌ور می‌کند.

با خواندن این کتاب لذتی را تجربه می‌کنید که در خواندن هیچ داستانی تجربه نکرده‌اید. حس گیجی و ابهام، حسی امیدبخش و انتظاری زیبا!

در بخشی از کتاب پروانه می‌خوانیم:

دو، سه ساعتی تا اذان ظهر باقی مانده بود. مردی حدوداً سی ساله، در حالی که ساک کوچک چرمی در دست داشت می‌رفت تا خود را به گاراژ قدیمی شهر برساند. باید به موقع به اتوبوسی که فقط هفته‌ای یک بار به شهر می‌رفت می‌رسید. تا گاراژ راه زیادی نمانده بود.

همین طور که می‌رفت، ناگهان پایش به سنگ بزرگی برخورد کرد و چیزی نمانده بود که با صورت به زمین بخورد، اما توانست تعادلش را حفظ کند و بایستد. از دیدن سنگ به آن بزرگی و از این که چطور کسی تا به حال آن سنگ را از سر راه بر نداشته بود، تعجب کرد. سنگ را برداشت و گوشه‌ای گذاشت. آن ساعت روز، آن دور و برها حال و هوای به خصوصی داشت. نزدیک ورودی گاراژ پهلوانی معرکه گرفته بود.

گاه گاهی با صدای بلند و کلفت که انگار از ته حنجره‌اش برمی‌خواست جمله‌هایی را تکرار می‌کرد و رهگذران را به طرف خود می‌کشاند. اگه مسلمونی، دله منه غریب رو شاد کن با صلوات. اگه جوونمردی، اگه جوونمردی مرامته، صلوات. مردم با سوت و دست و صلوات هر چند لحظه یکبار پهلوان را تشویق می‌کردند. اگر رزق و روزی یارش می‌شد می‌توانست تا قبل از ظهر پول ناهار را زنده کند. مرد وارد گاراژ شد و روی نیمکت چوبی کنار دیوار نشست.

از آن‌جا صدای پهلوان و مردمی که دورش جمع شده بودند، به خوبی شنیده می‌شد. کمی آن طرف‌تر درست مقابل نیمکت چوبی چند نفری دور گاریه کوچکی جمع شده بودند. بو و دوده‌ای که منقل جگرکی کنار دیوار رو به رو به راه انداخته بود، آن‌جا را به استراحت‌گاهی برای مسافران خسته و گرسنه تبدیل کرده بود. از آن‌جا به سینی‌ای که مرد جگرکی دست مسافران می‌داد، نگاه کرد. با این که زیاد دور نبود اما نمی‌توانست درون آن را به خوبی ببیند.

فهرست مطالب کتاب

داستان اول: بازی
داستان دوم: تردید
داستان سوم: پروانه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پروانه
نویسنده
ناشر چاپی صفرتاصد
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۰
زبانفارسی
شابک978-622-6770-03-3
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پروانه

نازنین احمدی
۱۳۹۸/۸/۱۴
شیوه‌ی روایت هر سه داستان من رو شگفت زده کرد. خوندنش رو به همه‌ پیشنهاد می‌کنم. داستان‌های بازی و تردید فضای واقعی و قابل لمسی داشتند‌ و خواننده رو با خود همراه می‌کردند اما داستان آخر در فضای ذهنی دختری به نام پروانه اتفاق می‌افتاد که دنیا را از دیدگاه خودش و به گونه‌ای متفاوت روایت می‌کرد.
ستاره محمدی
۱۳۹۸/۸/۱۵
کتاب خوبی بود مخصوصا داستان پروانه رو دوست داشتم. مثل یه پازل بود که باید تیکه هاش رو در ذهن خودت کنار هم قرار می‌دادی تا متوجه‌ی داستان بشی. ‌ جالب بود.
Fatemeh Alipor
۱۳۹۸/۹/۲۲
داستان بسیار پرمحتوا و ارزشمند بود. شخصیت پردازی و پردازش داستان بسیار لذت بخش و فوق العاده بود. به همه‌ی عزیزان خواندن این کتاب رو پیشنهاد میکنم.
مریم رضایی
۱۳۹۸/۸/۱۵
محتوا و فضای متفاوت داستان‌ها رو دوست داشتم. هر کدوم شیوه‌ی روایت خاص خودشون رو داشتن و آدم رو به دنبال کردن ترغیب می‌کردن... از خوندنش لذت می‌برید.
حسین رحمانی
۱۳۹۹/۱/۱۱
خوندن بسیار لذت بخش بود.
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب پروانه

برای دریافت کتاب پروانه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.