معرفی و دانلود کتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصی

عکس جلد کتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصی
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصی

با داشتن انضباط فردی زندگی خود را متحول کنید! کتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصی نوشته‌ی برایان تریسی، با ارائه‌ی 21 روش برای رسیدن به خوشبختی، قدم به قدم به شما کمک می‌کند تا در تمام زمینه‌های مختلف زندگی پیشرفت کنید و به شخص فوق‌العاده‌ای تبدیل شوید.

درباره‌ی کتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصی:

چرا برخی از افراد نسبت به دیگران خوشحال‌تر و موفق‌تر هستند و از درآمد بیشتری برخوردارند؟ حقیقتاً راز موفقیت آن‌ها چیست؟ چند نفر از شما مایلید وزن خود را کم کنید و یا به استقلال مالی برسید؟ کتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصی (No excuses! the power of self-discipline) برای افرادی به نگارش درآمده که خواهان داشتن ثروت بیشتر هستند و می‌خواهند زندگی بهتری نسبت به گذشته‌‌شان داشته باشند.

متاسفانه اغلب شما می‌گویید بالاخره روزی این کتاب را خواهم خواند. بالاخره روزی در کارم ماهر شده و درآمدم بالاتر می‌رود. بدون شک روزی فرا خواهد رسید تا از شر بدهی‌هایم خلاص شوم! تقریبا 80 درصد از ما روزهای خود را در این افکار خیالی سپری می‌کنیم و دست به هیچ کاری نمی‌زنیم و به بیماری بهانه تراشی مبتلا شده‌ایم!

همانطور که برایان تریسی می‌گوید تنها داشتن نیات و اهداف خوب در ذهن کافی نیست، برای رسیدن به خواسته‌های خود باید کاری کنید در غیر اینصورت با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد. اولین قدم برای رسیدن به موفقیت بسیار ساده است؛ دیگر برای انجام ندادن کاری بهانه نیاورید! برای رسیدن به اهداف خود بدون وقفه تلاش کنید و مدام به خود بگویید عملی شدن یا نشدن این هدف به من بستگی دارد.

بازنده‌ها مدام برای شکست‌های خود بهانه می‌آورند و سعی می‌کنند آن‌ها را توجیه کنند ولی برنده‌ها همیشه در حال پیشرفت هستند. حالا از کجا می‌توانید تشخیص دهید که بهانه و عذر مطلوب و ایده‌آلتان موجه هست یا نه؟ این مسئله راه‌حل ساده‌ای دارد. به اطرافتان بنگرید و از خود بپرسید: آیا کسی هست که همین بهانه‌ها و دلایل و مشکلات مرا داشته باشد اما به ‌هر حال در کارش موفق شده باشد؟

اگر صادقانه به دنبال جواب این سؤال باشید، خواهید پذیرفت که هزاران و شاید میلیون‌ها نفر بوده‌اند که حتی شرایط و مشکلاتی بدتر از شما داشته‌اند ولی پیش رفته‌اند و به موفقیت‌های خارق‌العاده‌ای در زندگی دست ‌یافته‌اند. ببینید این افراد موفق در زندگی خود چه مسیری را انتخاب کرده‌اند. شما نیز اگر سعی کنید می‌توانید این‌ راه‌ها را امتحان کنید و مانند آن‌ها موفق شوید. اگر شما انرژی را که صرف بهانه‌ تراشی می‌کنید صرف رسیدن به اهدافتان نمایید به چنان موفقیتی دست خواهید یافت که خودتان نیز شگفت ‌زده می‌شوید.

کتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصی برای چه کسانی مناسب است؟

خواندن این کتاب ارزشمند به زنان و مردان بلندپروازی توصیه می‌شود که قصد دارند به تمام اهداف خود در زندگی برسند؛ افرادی که مشتاق انجام کارهای بزرگ‌تر، کسب درآمد بیشتر و موقعیت اجتماعی بهتر هستند.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

او در 5 ژانویه 1944 در شارلوت‌تاون کانادا و در یک خانواده فقیر متولد شد. پدر برایان تریسی (Brian Tracy) وضع مالی خوبی نداشت و قادر نبود هزینه‌های جاری زندگی را به آسانی تأمین نماید. به همین دلیل برایان و سه برادرش به کمک نهادهای خیریه تحصیل کردند و او همیشه طعم تلخ فقر را در زندگی چشیده است.

جملات برگزیده‌ی کتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصی:

- اولین و برترین موفقیت غلبه بر نفس است. (افلاطون)

- برای هر شکستی هزاران بهانه می‌توان آورد اما هیچ‌کدام موجه و قابل ‌قبول نخواهند بود. (مارک تواین)

- فردی که می‌خواهد در کار خود برترین و بهترین باشد باید قدرت و نیروی عادت را بستاید. او باید فوراً عاداتی که سبب شکستش می‌شوند را ترک کند و تلاش کند خود را به چیزهایی عادت دهد که او را دررسیدن به موفقیت یاری کند. (جی.پائول. گتی)

- خود را بیش ‌از حد انتظار اطرافیان مسئول رعایت ضوابط و موازین متعالی‌تر و بیشتر بدانید و هرگز بهانه‌تراشی نکنید و برای خود احساس ترحم نکنید و نسبت به خود همچون استادی سخت‌گیر و نسبت به دیگران آسان‌گیر باشید. (هنری وارد بیچر)

در بخشی از کتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصی می‌خوانیم:

ارسطو نوشت که انسان‌ها ارگانیسم و نظام غایت شناسانه‌ای دارند و این بدین معناست که هدف آن‌ها را به حرکت وا‌می‌دارد. پس اگر هرروز هدفی داشته باشید و برای رسیدن به آن تلاش کنید هر روز خوشحال و راضی هستید. همچنین این بدین معناست که خود را به یکی از مهم‌ترین قوانین زندگی عادت می‌دهید و آن این است که بتوانید همیشه در طول زندگی‌تان هدفی را برای خود مشخص کنید.

در طبیعت، کبوتر خانگی پرنده فوق‌العاده‌ای است زیرا بر اساس غریزه عجیب و اسرارآمیز و غیرطبیعی خود به هر جا برود همیشه به لانه خود بازمی‌گردد و برایش مهم نیست که چقدر راه باید بپیماید و در چه مسیری باید برود. برای امتحان این موضوع می‌توانید کبوتر را از لانه‌اش درآورید و در قفس بگذارید و سپس قفس را در جعبه بگذارید و جعبه را با یک ملافه بپوشانید و آن را در پشت یک وانت قرار دهید و بعد هزار مایل از لانه پرنده به ‌جایی که می‌خواهید دور شوید و بعد در وانت را بازکنید و جعبه را بیرون بیاورید و ملافه را بردارید و در قفس را بازکنید و پرنده را آزاد کنید. پرنده سه مرتبه دور می‌زند موقعیت خود را پیدا می‌کند و بعد مستقیماً به ‌سوی لانه‌اش پرواز می‌کند. این پرنده به ‌استثنای انسان و به‌ استثنای شما تنها موجودی است که این قابلیت را داراست.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه: معجزه انضباط فردی و قانون‌مندی
بخش اول: رابطه انضباط فردی و موفقیت شخصی
فصل اول: رابطه انضباط فردی و موفقیت
فصل دوم: رابطه انضباط فردی و شخصیت
فصل سوم: انضباط فردی و مسئولیت
فصل چهارم: انضباط فردی و اهداف آن
فصل پنجم: انضباط فردی و برتری کمالات و فضائل فردی
فصل ششم: انضباط فردی و شجاعت
فصل هفتم: انضباط فردی و ایستادگی و پشتکار
بخش دوم: انضباط فردی در تجارت، فروش و مسائل مالی
فصل هشتم: انضباط فردی و کار
فصل نهم: انضباط فردی و رهبری
فصل دهم: انضباط فردی و کسب‌وکار (تجارت)
فصل یازدهم: انضباط فردی و فروش
فصل دوازدهم: انضباط فردی و پول
فصل سیزدهم: انضباط فردی و مدیریت زمان
فصل چهاردهم: انضباط فردی و حل مسئله
بخش سوم: انضباط فردی وزندگی خوب
فصل پانزدهم: انضباط فردی و خوشبختی
فصل شانزدهم: انضباط فردی و سلامت شخصی
فصل هفدهم: انضباط فردی و تناسب بدنی
فصل هیجدهم: انضباط فردی و ازدواج
فصل نوزدهم: انضباط فردی و بچه‌ها
فصل بیستم: انضباط فردی و دوستی
فصل بیست و یکم: انضباط فردی و آرامش ذهنی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصی
نویسنده
مترجمسید علیرضا گشتائی، سید ناصرالدین گشتائی
ناشر چاپیانتشارات آسمان کبود
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۲۳
زبانفارسی
شابک978-622-6618-02-1
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصی

amin dragon
۱۴۰۰/۱۱/۲۶
کتاب خوبی بود و چند تا نکته مهم برای زندگی ازش یادداشت کردم تا تو زندگی استفاده کنم ولی بعضی قسمت‌ها تکراری بود و فقط جوری بود که تعداد صفحات کتاب بیشتر بشه
میلاد نظری
۱۴۰۰/۷/۲۷
کتاب خوبیه، شاید اینجای زندگیم واقعا بهش نیاز داشتم. تمرین‌های عملیش رو‌که انجام میدی متوجه میشی که چقدر خوبه
ابراهیم فضلی
۱۳۹۹/۱۲/۱۵
کتابی بسیار عالی با اعقاید امروزی
و درگیری ذهن با افکار منفی و نیز برطرف کردن ان می‌کوشد.
احسان جعفری
۱۴۰۰/۱۰/۱۳
دوستانی که نظم و انضباط برایشان مهم نیست حتما یکبار این کتاب را مطالعه کنند.
با تشکر از کتابراه
مهناز شاطرپور
۱۴۰۰/۳/۲۳
کتاب بسیار مفید و خوبی هستش. فقط با عمل کردن به مطالب کتاب، میتوان واقعا از آن بهره برد.
sorayya.m71@gmail.com
۱۴۰۱/۲/۱۴
بسیار عالی بود و برای نظم دادن به ذهن کاربردی بود
Bilal Rahimi
۱۴۰۰/۱۲/۹
آدم با این کتاب یک زندگی با نظم و انضباط را تجربه میکنی
نفیسه رحمانی
۱۴۰۰/۹/۲۱
کتاب خوبی بود برای اینکه ادم منظم باشه
محمود بابایی
۱۴۰۰/۹/۱۵
واقعا کتابی که از داشتن بهانه منع میکنه
محمد خدابخشی
۱۴۰۰/۳/۲۰
بینظیره خیلی راضی ام
م ر
۱۴۰۱/۱/۸
کاربردی بود و جالب
مشاهده همه نظرات ۱۱

راهنمای مطالعه کتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصی

برای دریافت کتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.