معرفی و دانلود PDF کتاب اولین کتاب آموزشی من: حیوانات خانگی

عکس جلد کتاب اولین کتاب آموزشی من: حیوانات خانگی
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب اولین کتاب آموزشی من: حیوانات خانگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اولین کتاب آموزشی من: حیوانات خانگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اولین کتاب آموزشی من: حیوانات خانگی

کتاب اولین کتاب آموزشی من: حیوانات خانگی نوشته‌ی کلر لوید و لوئیز تاکر، با بیانی ساده و تصاویری باکیفیت، حیوانات خانگی مختلفی مانند سگ، گربه، انواع ماهی‌ها و پرندگان یا حتی حیواناتی مثل آفتاب‌پرست و... را به کودکان معرفی می‌کند و عکس‌های مختلفی از حیوانات را برای شناخت بیشتر در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

درباره‌ی مجموعه اولین کتاب آموزشی من:

این مجموعه از کتاب‌ها شامل آموزش‌هایی کاربردی برای کودکان است که علاوه بر اینکه آن‌ها را سرگرم می‌کند، باعث افزایش خلاقیت و علاقه‌ی آن‌ها به کسب مهارت‌های مختلف می‌شود. مجموعه اولین کتاب آموزشی من برای کودکان دوست داشتنی و جذاب بوده و آن‌ها را از همان سنین خردسالی به یادگیری و آموختن علاقه‌مند و مشتاق می‌کند.

کتاب اولین کتاب آموزشی من: وسایل نقلیه مناسب چه کسانی است؟

کلر لوید (Clare Lloyd) و لوئیز تاکر (Louise Tucker) کتاب حیوانات خانگی (My First Pets) را برای کودکان 3 تا 6 سال تالیف کرده‌اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اولین کتاب آموزشی من: حیوانات خانگی
نویسنده،
مترجمحوا میرمحمدی
ناشر چاپیانتشارات تازه‌ها
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات33
زبانفارسی
شابک978-622-95845-2-1
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب اولین کتاب آموزشی من: حیوانات خانگی

برای دریافت کتاب اولین کتاب آموزشی من: حیوانات خانگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.