معرفی و دانلود PDF کتاب اولین کتاب آموزشی من: گشت و گذار

عکس جلد کتاب اولین کتاب آموزشی من: گشت و گذار
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب اولین کتاب آموزشی من: گشت و گذار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اولین کتاب آموزشی من: گشت و گذار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اولین کتاب آموزشی من: گشت و گذار

کتاب اولین کتاب آموزشی من: گشت و گذار نوشته‌ی وایولت پیتو، کودکان را با جهان پیرامونشان آشنا می‌سازد و به آن‌ها کمک می‌کند تا شناخت بهتری از محیط خود داشته باشند. این کتاب همچین با آموزش نام لوازم و وسایل مورد نیاز در هر مکان، کلمات زیادی را به بچه‌ها می‌آموزد و مقدمات یادگیری مهارت‌های زندگی را با آن‌ها تمرین می‌کند.

درباره‌ی مجموعه اولین کتاب آموزشی من:

این مجموعه از کتاب‌ها شامل آموزش‌هایی کاربردی برای کودکان است که علاوه بر اینکه آن‌ها را سرگرم می‌کند، باعث افزایش خلاقیت و علاقه‌ی آن‌ها به کسب مهارت‌های مختلف می‌شود. مجموعه اولین کتاب آموزشی من برای کودکان دوست داشتنی و جذاب بوده و آن‌ها را از همان سنین خردسالی به یادگیری و آموختن علاقه‌مند و مشتاق می‌کند.

کتاب اولین کتاب آموزشی من: گشت و گذار مناسب چه کسانی است؟

وایولت پیتو (Violet Peto) کتاب اولین کتاب آموزشی من: گشت و گذار (My First Out and About) را برای کودکان 3 تا 6 سال تهیه کرده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اولین کتاب آموزشی من: گشت و گذار
نویسنده
مترجمحوا میرمحمدی
ناشر چاپیانتشارات تازه‌ها
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات33
زبانفارسی
شابک978-622-95845-1-4
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب اولین کتاب آموزشی من: گشت و گذار

برای دریافت کتاب اولین کتاب آموزشی من: گشت و گذار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.