معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش داده کاوی با Rapid Miner

برای دانلود قانونی کتاب آموزش داده کاوی با Rapid Miner و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آموزش داده کاوی با Rapid Miner و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آموزش داده کاوی با Rapid Miner

آیا مناسب‌ترین برنامه داده کاوی را می‌شناسید؟ کتاب آموزش داده کاوی با Rapid Miner نوشته‌‌ی محمد بهارلوئی، شما را با یکی از محبوب‌ترین نرم افزارهای این حوزه آشنا می‌کند و روش کار با آن را شرح می‌دهد.

درباره کتاب آموزش داده کاوی با Rapid Miner

دنیای مدرن بر پایه انباشت داده بنا شده و در این موضوع هیچ شکی نیست. فراهم شدن امکان ثبت نام‌های الکترونیکی، دریافت مجازی نمرات و مدارک و پیگیری فعالیت‌های صاحبان حساب‌های بانکی و حتی کاربران برنامه‌های تلفن‌همراه همگی ایده‌های محال گذشتگان هستند که امروز به واسطه جمع‌آوری داده در ابعاد وسیع عملی شده‌اند. اما این پیشرفت ستودنی، مشکلاتی نیز را برای به همراه آورده است. افزایش روزانه یا حتی ساعتی اطلاعات، مدیریت داده را به وظیفه‌ای دشوار تبدیل کرده که انجام آن خارج از توانایی‌های انسان است. به همین دلیل برنامه‌هایی مخصوص داده کاوی ساخته شدند که استفاده از حجم انبوه داده را برای ما ممکن می‌کنند و کتاب آموزش داده کاوی با Rapid Miner یا Rapid Miner-Data Mining Training with Rapidminer نوشته محمد بهارلوئی، راهنمای کار با یکی از کاربردی‌ترین این برنامه‌هاست.

این برنامه به دلیل سهولت کار، امکانات متعدد و سرعت عمل در میان دانشجویان و سایر افرادی که به داده کاوی نیاز دارند بسیار محبوب است و هر روز کاربران جدیدی را به سمت خود جلب می‌کند. به همین دلیل این افراد به منبعی کامل برای آموزش نحوه کار با این نرم‌افزار احساس می‌شد که خوشبختانه با وجود کتاب آموزش داده کاوی با Rapid Miner دیگر جای هیچ نگرانی نیست. این اثر شما را با تاریخچه و ضرورت برنامه رپیدماینر آشنا کرده و باعث می‌شود با انجام تمرین‌ها به عملیات‌های موردنیاز خود مسلط شوید.

کتاب آموزش داده کاوی با Rapid Miner مناسب چه کسانی است؟

تمام افرادی که در حرفه خود به داده کاوی نیاز دارند می‌توانند از آموزش‌های این کتاب استفاده کنند.

در بخشی از کتاب آموزش داده کاوی با Rapid Miner می‌خوانیم

صفحه طراحی، مربوط به طراحی فرآیند داده کاوی می‌باشد. هر نوع فعالیت داده کاوی به کمر رپید ماینر از چند فرآیند تشکیل شده است. نوع فرآیندهای مورد نیاز، چگونگی قرار گیری آن‌ها و اتصال بین آن‌ها در این صفحه رسم و تعیین می‌شود. به عنوان مثال، اگر هدف انجام فرآیند خوشه بندی باشد، ابتدا باید فایل داده‌ها وارد نرم افزار شود، سپس فایل‌های وارد شده نرمال شوند و در نهایت خوشه بندی انجام شود. برای این کار نیاز به سه فرآیند مجزا می‌باشد که به ترتیب باید انجام شوند. این سه فرآیند را از بخش عملگرها که در بخش بعد با آن آشنا می‌شویم وارد صفحه طراحی کرده و بعد از اتصال آن‌ها به یکدیگر و در نهایت اتصال آخرین عملگر به محل نتیجه، می‌توانیم فرآیند مورد نظر را طراحی کنیم.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: معرفی داده‌کاوی
فصل دوم: آشنایی با نرم‌افزار
فصل سوم: عملگرها
فصل چهارم: خوشه‌بندی در داده‌کاوی
فصل پنجم: دسته‌بندی در داده‌کاوی
کلام آخر
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آموزش داده کاوی با Rapid Miner
نویسنده
ناشر چاپی موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۷۹
زبانفارسی
شابک978-622-218-214-4
موضوع کتابکتاب‌های آموزش نرم افزارهای کاربردی، کتاب‌های مهندسی کامپیوتر
قیمت نسخه الکترونیک
۳۳۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آموزش داده کاوی با Rapid Miner

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب آموزش داده کاوی با Rapid Miner

برای دریافت کتاب آموزش داده کاوی با Rapid Miner و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.