معرفی و دانلود کتاب یافتن جوهر درون

عکس جلد کتاب یافتن جوهر درون
قیمت:
26000 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب یافتن جوهر درون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یافتن جوهر درون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یافتن جوهر درون

کن رابینسون و لو آرونیکا در کتاب یافتن جوهر درون، به شما می‌آموزند، چگونه استعدادها و احساسات خود را کشف کنید و زندگی خود را تغییر دهید.

به دنبال کشف حقیقتی بزرگ در کتاب یافتن جوهر درون باشید. حقیقت این است: انسان در هر سن و هر موقعیت، زمانی به موفقیت دست می‌یابد که جوهر خود را کشف کرده باشد. سؤال‌ها و پاسخ‌های این اشخاص این حقیقت را آشکار کرد که در نتیجه کار ما و آنچه که اینک شما در دست دارید، ارزش واقعی وجود دارد.

هدف کتاب یافتن جوهر درون کمک به شما برای یافتن جوهر خودتان است. یک قدم ضروری برای یافتن جوهر، این است که استعداد خود را کشف کنید و آنچه را که واقعاً هستید، دریابید.

اما بودن در جوهرتان، بالاتر از انجام دادن کارهایی است که خوب از پسشان بر می‌آیید. خیلی از افراد در انجام دادن کارهایی خوب هستند که هیچ اهمیتی به آن نمی‌دهند. بودن در جوهرتان، بدین معناست که آن فعالیت را واقعاً دوست داشته باشید. شغلی را انتخاب کنید که دوست دارید، و در این صورت حتی یک روز در زندگی‌تان مجبور به کار کردن نخواهید بود.

چرا مهم است که جوهر خود را کشف کنید؟ مهم‌ترین دلیل، شخصی است. یافتن جوهرتان، به این دلیل حیاتی است که بفهمید چه کسی هستید و در انجام دادن چه کارهایی در زندگی خود قابلیت دارید. گواه این مطلب در همه جا به چشم می‌خورد: در تعدادی مطلق از افراد که به کار خود هیچ علاقه‌ای ندارند؛ در دانش‌آموزانی که از ساختار آموزشی بیزار شده‌اند و تعدادشان رو به افزایش است؛ و در استفاده روز افزون داروهای ضدافسردگی، الکل و داروهای مسکن. احتمالاً ناخوشایندترین نشان و به خصوص در میان جوانان، آمار خودکشی در هر سال است.

اگر نصف راه را در زندگی شغلی خود طی کرده‌اید، احتمالاً برای یک تغییر اساسی و یافتن راهی آماده خواهید بود که زندگی‌تان را به گونه‌ای تغییر دهد که از آنچه هستید احساس رضایت کنید.

اگر بیکار هستید، این بهترین زمان است که در اطراف و وجود خود کند و کاو کنید و به حس جهت‌یابی نوینی دست پیدا کنید. این موضوع در زمان رکود اقتصادی مهم‌تر از هر زمان دیگر است. اگر جوهر خود را می‌شناسید، راحت‌تر قادر خواهید بود راه‌هایی برای زندگی در آن پیدا کنید. در ضمن، زمانی که پول کمیاب می‌شود، این نکته برای سازمان‌هایی که می‌خواهند کارکنانشان با تمام وجود کار کنند، بسیار حیاتی است. سازمانی که کارمندهایش کاملاً راضی باشند، بسیار موفق‌تر از سازمانی خواهد بود که همکارانی از هم‌گسسته، بدگمان و بدون روحیه دارد.

کتاب یافتن جوهر درون زاییده واکنش‌های فوق‌العاده افراد به اثر قبلی، یعنی جوهر درون است: چگونه احساساتتان همه چیز را تغییر می‌دهد.

اگر بازنشسته شده‌اید، چه وقت می‌خواهید به وعده‌هایتان جامه عمل بپوشانید؟ اینک مناسب‌ترین زمان برای شما خواهد بود تا شورمندی دوران کهنسالی را کشف کنید و راهچه‌هایی را که زمانی از آن‌ها دور شده بودید، باز شناسید.

کتاب یافتن جوهر درون، مکمل نهادی و بخش بعدی کتاب جوهر درون است. ایده‌های درونی ارائه‌ شده در کتاب جوهر درون را به تصویر می‌کشد و اندرزها، روش‌ها و منابعی را عرضه می‌دارد که آن ایده‌ها را در زندگی عملی می‌کند.

فهرست مطالب کتاب

قدردانی
پیشگفتار
فصل یک: جوهر خود را بیابید
فصل دو: در چه چیزهایی خوب هستید؟
فصل سه: چطور می‌دانید؟
فصل چهار: چه چیزهایی را دوست دارید؟
فصل پنج: چه چیز شما را خوشحال می‌کند؟
فصل شش: نگرش شما چیست؟
فصل هفت: الان کجا ایستاده‌اید؟
فصل هشت: قبیله‌ شما کجاست؟
فصل نه: قدم بعدی چیست؟
فصل ده: زندگی سرشار از احساس و هدف داشته باشید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یافتن جوهر درون
نویسنده،
مترجمفرناز تیمورازف
ناشر چاپیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات248
زبانفارسی
شابک978-600-7575-04-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
26000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب یافتن جوهر درون

رحیم حافظی
۱۳۹۷/۱۲/۱۳
شاید صل کتاب خوب باشه ولی با ترجمه واقعا مزخرف شده با ذوق و شوق خریدم و شروع به مطالعه کردم ولی با ترجمه و نگارش مزخرف آدمو خسته میکنه باید فکر کنی تا بفهمی منظور نویسنده چیه واقعا مزخرف و خسته کننده
Amir Inia
۱۳۹۸/۱۱/۲۰
تو این چند ماه که این کتابو خوندم مطالب مفیدی برای شناخت بهتر خود داشت البته یک ساختار مناسب در آن وجود ندارد و هم چنین ترجمه زیاد خوبی نداره
حسین جعفری
۱۳۹۶/۱۲/۲۵
عالی کسانی که دنبال استعدادشون هستند این کتاب خیلی خوبه و به بقیه هم توصیه می‌کنم بخونن و دنبال استعدادشون باشن
Kgaled Destbaz
۱۴۰۱/۴/۴
کتاب خوب هست چون از درونیات خود آگاه می‌کند ولی ارتباط کتاب و جملات ساده تر باشد بهتر میشه
نگار
۱۴۰۱/۱/۲۲
فقط داستان کسانی که جوهر درونشان را پیدا کردند بود وگرنه هیچ کمک و راهنمایی کاربردی نداشت
احسان سمندر
۱۳۹۷/۱/۹
کسانی که به دنبال استعداد شون هستن می‌تونه کتاب خیلی مفیدی باشه
AreZoO F
۱۴۰۱/۳/۲۵
جالب بود فقط اینکه تمرین داره که اگر انجام ندید خیلی فایده نداره
نادر خلیلی
۱۳۹۸/۱۰/۱۴
برای کشف استعدادها کتاب کاربردی و کاملیه
پونه ...
۱۴۰۰/۳/۲۴
عالی بود واقعا از این کتاب نتیجه گرفتم.
بسیار کاربردی بود
یاسر عبدی
۱۳۹۷/۱/۲
عاللللللللللییی
Maryam Esmaeili
۱۴۰۰/۱۱/۱۵
حتما بخونید🌬🤗🤗🤗🤗🤗
پرواز
۱۴۰۰/۵/۲۵
نکات خوبی داره بسیار عالی
Pegah Irani
۱۳۹۷/۱۰/۲۹
کتاب بسیار راهگشا و خوبی بود
مشاهده همه نظرات 13

راهنمای مطالعه کتاب یافتن جوهر درون

برای دریافت کتاب یافتن جوهر درون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.