معرفی و دانلود نمایش صوتی چند درجه سوءتفاهم در مقیاس اتللو

عکس جلد نمایش صوتی چند درجه سوءتفاهم در مقیاس اتللو
قیمت:
20000 تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی نمایش صوتی چند درجه سوءتفاهم در مقیاس اتللو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی نمایش صوتی چند درجه سوءتفاهم در مقیاس اتللو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی نمایش صوتی چند درجه سوءتفاهم در مقیاس اتللو

نمایش صوتی چند درجه سوءتفاهم در مقیاس اتللو نوشته‌ی محسن رهنما، برداشتی امروزی از نمایش مشهور شکسپیر به شمار می‌آید و به روابط چند وجهی بازیگران تئاتری می‌پردازد که اتللوی شکسپیر را بازی می‌کنند.

درباره‌ی نمایش صوتی چند درجه سوءتفاهم در مقیاس اتللو:

همه با نام اتللو آشنایی دارند؛ همان نمایشنامه‌ی مشهور شکسپیر که زندگی فرمانده کشور مغرب (مراکش کنونی) را روایت می‌کند. او به همسر خود دزدمونا شک می‌نماید و او را به قتل می‌رساند. حال تصور کنید بازیگران تئاتری که به شکل‌های گوناگون با هم در ارتباط هستند بخواهند این نمایش جذاب را به روی صحنه ببرند و این همان موضوعی است که محسن رهنما (M Rahnama) در کتاب صوتی چند درجه سوءتفاهم در مقیاس اتللو به آن می‌پردازد.

در این نمایشنامه‌ی صوتی مردی که بازیگر نقش اتللو است روی صحنه به قتل رسیده و اکنون علت این اتفاق را توضیح می‌دهد. او به رابطه‌ی بازیگر دزدمونا که از قضا نامزد خودش است با بازیگر کاسیو مشکوک می‌شود. شخصیت اصلی داستان به خاطر حسادت در مرز میان عشق و جنون دائماً در رفت و آمد است و تمام دغدغه‌های خود را با شما در میان می‌گذارد.

تمامی بازیگران این نمایش به اشکال گوناگون با هم در ارتباط هستند و نسبت به یکدیگر احساسات متناقضی دارند. شاید با خود تصور کنید که داستان مانند سریال‌های آبکی است و تمام کلیشه‌ها را در خود دارد اما شیوه‌ای که رهنما به ماجرا نزدیک می‌شود بسیار متفاوت و درخشان است.

در نگاه نخست نمایشنامه‌ی چند درجه سوءتفاهم در مقیاس اتللو درباره‌ی روابط مبتذل انسانی است اما داستان هر چه جلوتر می‌رود ابعاد عمیق‌تری پیدا می‌کند و دیگر مشکل اصلی روابط افراد با یکدیگر نیست بلکه مفهوم هنر و بازیگری در مرکز توجه قرار می‌گیرد.

در حقیقت، رهنما با پرداختن به مسئله‌ی هنر، داستان خود را از افتادن در ورطه‌ی ابتذال نجات می‌دهد و برداشت جدید و متفاوتی از نمایشنامه‌ی اتللو پیش روی‌تان می‌گذارد.

نمایش صوتی چند درجه سوءتفاهم در مقیاس اتللو مناسب چه کسانی است؟

اگر به ادبیات نمایشی به ویژه آثار شکسپیر علاقه دارید، شنیدن این نمایش صوتی برای‌تان لذت‌بخش خواهد بود.

در بخشی از نمایش صوتی چند درجه سوءتفاهم در مقیاس اتللو می‌شنویم:

تاریک است. صداهای متنوع از رسیدن مسیج. زندگی من به پایان رسیده ولی توی این فرصت یک دقیقه‌ای می‌خوام بگم همه چیز اونطور که باید بشه نشد. البته من چند ساعت قبل از مرگم توی تالار آینه‌ها دستور قتل کاسیو معاون با تدبیر خودم رو به یاگو صادر کردم.

یاگو پرچمدار تنومندی بود؛ می‌دونستم از پس کاسیو برمیاد. بعد رفتم توی پارکینگ و زنم رو روی تخت خواب عروسی‌ام با خنجر زیر گرفتم.

یاگو خبر داده بود، زنم با کاسیو سر و سری داره، من و دزدمونا تازه عروسی کرده بودیم ولی حیف، دستمالی که بهش هدیه داده بود سر خورده بود پیش کاسیو، یه دستمال سفید با نقشه‌ی عروسک چشم سبز آبی.

دزدمونا چند بارم افتاد روی دنده‌ی لج، با ماشین آروم از کنارم رد شد و بعد یه دفعه پاشو گذاشت روی گازو ویژژژژژژژ، رفت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
32 دقیقه
نمایشنامه‌ی چند درجه سوءتفاهم در مقیاس اتللو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابنمایش صوتی چند درجه سوءتفاهم در مقیاس اتللو
نویسنده
گویندهمحسن رهنما
ناشر چاپینشر دو رود
ناشر صوتی شرکت توسعه محتوای لحن دیگر
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، نمایشنامه
قیمت نسخه صوتی
20000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه نمایش صوتی چند درجه سوءتفاهم در مقیاس اتللو

برای دریافت نمایش صوتی چند درجه سوءتفاهم در مقیاس اتللو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.