معرفی و دانلود PDF کتاب اورکا! ملکه شبا و دانشمند سیراکوس

عکس جلد کتاب اورکا! ملکه شبا و دانشمند سیراکوس
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب اورکا! ملکه شبا و دانشمند سیراکوس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اورکا! ملکه شبا و دانشمند سیراکوس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اورکا! ملکه شبا و دانشمند سیراکوس

کتاب اورکا! ملکه شبا و دانشمند سیراکوس نوشته‌ی کانیکا جی از مجموعه داستان‌های تانیا، درباره‌ی دختر کوچکی است که خود را برای یکی از جشن‌های پر شکوه کشور هند به نام گانش چاتورتی آماده می‌کند.

درباره‌ی کتاب اورکا! ملکه شبا و دانشمند سیراکوس:

تانیا صبح یک روز آفتابی در ماه سپتامبر سرزنده و خوشحال بیدار شده و به همراه دوستانش برای مراسم گانش چاتورتی (یکی از ضیافت‌های کشور هند) آماده می‌شود. آن‌ها کلی بازی‌های مختلف می‌کنند و غذاهای خوشمزه می‌خورند. تا اینکه در یکی از بازی‌ها دعوایشان می‌شود و از پدر تانیا که در کنار آن‌ها مشغول مطالعه بود کمک می‌خواهند تا مشکلشان را حل کند. به نظر شما چه اتفاقی افتاده است؟

کودکان شما با مطالعه‌ی کتاب اورکا! ملکه شبا و دانشمند سیراکوس (Eureka the queen of Sheba and scientist of Syracuse) با یکی از حقایق علمی در زمینه فیزیک آشنا می‌شوند.

درباره مجموعه داستان‌های تانیا:

این مجموعه جذاب دوست داشتنی با استفاده از داستان‌هایی کوتاه، هم کودکان را سرگرم می‌کند و بین آن‌ها و شخصیت اصلی کتاب یعنی تانیا، ارتباط خوبی برقرار می‌کند و هم جنبه آموزشی دارد. پس از این جهت به یکی از دغدغه‌های والدین که فراهم کردن کتاب‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده برای کودکشان است، پاسخ می‌دهد.

شخصیت اصلی کتاب‌های این مجموعه تانیا نام دارد که الهام گرفته از فرزند نخست نویسنده آن یعنی کانیکا جی است. پِل فرزند کانیکا جی از کودکی به نوشتن علاقه‌ داشت و خانم جی، مادرش در این راه کمک بسیاری به او کرد. کانیکا با استفاده از بعضی داستان‌های نوشته شده توسط دخترش و تغییر آن‌ها توانست مجموعه داستان‌های تانیا (The Tania Series) را خلق کند. هر یک از کتاب‌های این مجموعه به موضوع خاصی می‌پردازد و در قالب یک داستان بامزه آموزش‌هایی هم در آن زمینه می‌دهد. نخستین کتاب از این مجموعه در سال 2014 منتشر شد.

کتاباورکا! ملکه شبا و دانشمند سیراکوس مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای کودکان 7 تا 10 ساله که به داستان‌های کوتاه و در عین حال کمی آموزنده علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

با کانیکا جی (Kanika G) بیشتر آشنا شویم:

او همیشه عاشق نوشتن و علم بوده است؛ برای مدت 10 سال در رشته فیزیک به تحصیل و تحقیق پرداخت و در دانشگاه ایالتی واشنگتن در این رشته تحصیل کرد و بر روی نظریات مختلفی کار کرد. بعد از ازدواج و هنگامی که فرزندش، پِل دو ساله شد هم‌زمان با رشد او، شروع به نوشتن داستان‌های کودک و آموزنده کرد تا بتواند مفاهیم مختلفی را با زبان قصه و ساده به او آموزش دهد. سپس نام هنری کانیکا جی را برای خود برگزید و در طول سال‌ها فعالیتش در نویسندگی کتاب‌های داستان، کتاب‌های تصویری و مقالات تربیتی مختلفی را به رشته تحریر در آورد. او مقاله‌ها و نوشته‌هایی را که به عنوان کتاب منتشر نکرده در سایت شخصی‌اش بارگزاری نموده و در دسترس عموم قرار داده است.

در بخشی از کتاب اورکا! ملکه شبا و دانشمند سیراکوس می‌خوانیم:

تانیا، سونالی و راجیو قبول کردند. تانیشا هیجان زده بود. او گفت "بگذارین اطراف را بهتر بررسی کنیم تا من بهتر بتونم توضیح بدم. "سپس او با صدایی مغرورانه گفت" ملکه شبا یک پر می‌خواهد. فردی که بلند‌ترین پر را بیاورد برنده است. شما یک دقیقه و نیم وقت دارید. زمان شما از همین حالا شروع می‌شود.

تانیا، سونالی، نیکهیل و راجیو به مسیرهای مختلفی رفتند تا پرها را جستجو کنند. نیکھیل اولین فردی بود که با یک پر بازگشت، کمی بعد از او سونالی و سپس تانیا آمدند. راجیو آخرین فردی بود که رسید، درست وقتی زمان به پایان رسیده بود، اما او دست خالی بود. راجیو بیچاره نتوانسته بود حتی یک پر را هم پیدا کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اورکا! ملکه شبا و دانشمند سیراکوس
نویسنده
مترجمطوبی مردانی
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۶
زبانفارسی
شابک978-622-6419-48-2
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب اورکا! ملکه شبا و دانشمند سیراکوس

برای دریافت کتاب اورکا! ملکه شبا و دانشمند سیراکوس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.