معرفی و دانلود کتاب آموزش جامع ان ال پی: چگونه زندگی موفقی بسازیم

برای دانلود قانونی کتاب آموزش جامع ان ال پی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آموزش جامع ان ال پی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آموزش جامع ان ال پی: چگونه زندگی موفقی بسازیم

ریچارد بندلر با همکاری آلسیو روبرتی و اوئن فیتزپاتریک در کتاب آموزش جامع ان ال پی در قالب داستانی ساده و جذاب به شما می‌گویند که چطور می‌توانید مهارت‌های خود را به نمایش بگذارید و در زندگی‌تان تغییر و تحولی اساسی ایجاد کنید و به فردی موفق تبدیل شوید.

درباره کتاب آموزش جامع ان ال پی:

این کتاب داستان مردی به نام جوست که در دوره مقدماتی یک روزه ان ال پی حضور می‌یابد. این کارگاه توسط دکتر ریچارد بندلر برگزار می‌شود و او آموزش‌های ریچارد را می‌شنود، راهکارهایی را که آموزش می‌دهد، تمرین و با شرکت‌کنندگان ملاقات می‌کند و وقتی همه آن‌ها تفکرات و بینش‌هایشان را درباره چگونگی به‌ کار بردن محتوای دوره در مراحل متفاوت زندگی شخصی و شغلی‌شان به اشتراک می‌گذارند، از آن‌ها مطالبی یاد می‌گیرد.

شما با خواندن کتاب آموزش جامع ان ال پی (The ultimate introduction to NLP) می‌توانید یکی از شرکت‌کنندگان این دوره باشید، همان چیزی که آن‌ها می‌شنوند، بشنوید، همان چیزی که آن‌ها می‌بینند، ببینید، همان چیزی که تجربه می‌کنند، تجربه کنید و همان چیزی را که یاد می‌گیرند، یاد بگیرید.

پیام اصلی کتاب پیش رو این است که ابزاری باارزش در شما وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند تا کنترل زندگی‌تان را در دست بگیرید. ریچارد در این کتاب قصد دارد به شما یاد دهد که چگونه طرز فکر و زندگی‌تان را تغییر دهید، همچنین چگونه به دیگران کمک کنید تا زندگی‌شان را تغییر دهند.

در دنیای امروز برای تغییر در ذهنیت و تزریق امید برای دنیایی بهتر نیازی وسیع وجود دارد. شما در مسیری مهم ایستاده‌اید و مرددید که آیا به خودتان اجازه دهید با حرکت سریع چالش‌ها به جلو هل داده شوید یا بخواهید کنترل خود را به دست بگیرید و به جایی بروید که دوست دارید. شما به تغییر مسیر در زندگی، به تغییر آگاهی و به شناخت نیاز دارید تا بتوانید درباره اینکه چگونه جهان به نتیجه مطلوب می‌رسد، حرفی داشته باشید.

کتاب پیش رو فنون و نظریات ان ال پی را در قالب رویدادهای یک کارگاه آموزشی بازگو می‌کند. این اثر با بهره‌مندی از تغییرات شخصی و درک شخصیت‌های افراد به رشته تحریر درآمده است و به شما کمک می‌کند مهم‌ترین و اساسی‌ترین اصول ان ال پی را بشناسید.

این کتاب برای اینکه بتوانید در زندگی‌تان تغییر ایجاد کنید و بر احساساتی چون ترس، افسردگی و عادات غلط، اختلال‌های روانی یا یادگیری غلبه کنید، شیوه‌ها و ابزارهای مناسبی را به شما ارائه می‌دهد.

راهکارهای ساده ان ال پی در این کتاب باعث می‌شود شما به فردی شاد، موفق، قوی و فعال تبدیل شوید و بهتر به خواسته‌ها و اهدافتان دست یابید و خودتان را برای زندگی بهتر و ارتباطات مطلوب‌تر در زندگی و محل کار آماده کنید. ان ال پی جنبش و حرکت است و شما می‌توانید بخشی از آن باشید. همین حالا شروع کنید، این فرصت شماست.

کتاب آموزش جامع ان ال پی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید در زندگی‌تان تغییر ایجاد کنید و به فردی موفق تبدیل شوید این کتاب برای شماست.

با نویسندگان کتاب آموزش جامع ان ال پی بیشتر آشنا شویم:

ریچارد بندلر (Richard Bandler) از جمله پایه‌گذاران انجمن برنامه‌ریزی عصبی کلامی یا ان ال پی است و آفریننده طراحی مهندسی انسانی و الگوپذیری هیپنوتیزم عصبی به شمار می‌رود. او از چهل سال قبل تاکنون یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین صاحب‌نظران در حوزه تغییر شخصیت بوده است. بندلر در جایگاه فیلسوف، هنرمند، ریاضیدان، آهنگساز و معلم مجموعه‌ای از فیلم‌ها، کتاب‌ها و موسیقی‌هایی را آفرید که تا ابد درمان و آموزش را متحول کرد.

افراد زیادی که چندین نفرشان درمانگر هستند، زندگی شغلی بندلر را در بیش از 600 مؤسسه در سراسر دنیا مطالعه کردند و سخنران اصلی و رهبر کارگاه ان ال پی را مورد تحسین قرار دادند. او تاکنون بیش از ده‌ها اثر به رشته تحریر درآورده که از جمله آن‌ها می‌توان به آنچه را از زندگی می‌خواهی به دست بیاور، زندگی‌ات را بهتر و از مغزت برای تغییر استفاده کن نام برد.

مدیر بین‌المللی مربیگری کسب‌وکار برای انجمن بین‌المللی ان ال پی فردی به نام آلسیو روبرتی (Alessio Roberti) است. او بالغ بر بیست سال طرح ریچارد بندلر را مورد مطالعه قرار داده، همچنین در دانشکده بازرگانی هاروارد و دانشکده بازرگانی آکسفورد فعالیت کرده است.

روبرتی مربی آموزشی مورد تأیید ان ال پی محسوب می‌شود و تا به حال بیش از 60 هزار نفر را مورد آموزش قرار داده و مدیران اجرایی، مدیران عامل و صاحبان برخی سازمان‌های بین‌المللی در صنایع گوناگون را در این عرصه‌ها تعلیم داده است.

سخنران و روانشناس جهانی به نام اوئن فیتزپاتریک (Owen Fitzpatrick) یکی از نویسندگان کتاب‌های گفت‌وگوهایی با ریچارد بندلر و آزادی را انتخاب کن و همچنین نویسنده کتاب زمان کافی نیست: راز استفاده از هر ثانیه محسوب می‌شود. او با ورزشکاران و میلیاردرهای بسیاری ارتباط دارد و به آنان کمک می‌کند تا در حوزه کاری خود بهترین عملکرد را داشته باشند. پاتریک یکی از مراجع در عرصه کاریزما و انگیزه و سخنران اصلی در محافل و همایش‌ها به شمار می‌رود و در این زمینه آموزش گروهی نیز انجام می‌دهد.

او مهارت بسیاری در رشته روانشناسی کاربردی دارد، گفت‌وگوهای استراتژیک را در دانشکده بازرگانی هاروارد ارزیابی می‌کند و به عنوان یک روان‌درمانگر و هیپنوتراپیست حرفه‌ای شناخته می‌شود. پاتریک پایه‌گذار مؤسسه ان ال پی ایرلند است و زمانی که تنها 23 سال داشت، مدرک معتبر ان ال پی را در دنیا دریافت کرد. او از کلمبیا به ژاپن و از ایتالیا به تایلند سفر کرده و مردم را در بیش از 20 کشور دنیا در حوزه بهتر شدن زندگی شخصی و شغلی‌شان تعلیم داده است.

در بخشی از کتاب آموزش جامع ان ال پی می‌خوانیم:

بعد از استراحتی کوتاه، ریچارد بی‌درنگ روی صحنه رفت.

هنگامی که بیماران ویرجینیا و میلتون از مشکلاتشان می‌گفتند، تمرکز آن‌ها همیشه بر عواطف و احساسات بیمارانشان بود و این مهم‌ترین چیزی بود که من از آن دو یاد گرفتم.

ویرجینیا و میلتون با ایجاد حس خوب در بیمار می‌توانستند تغییراتی چشمگیر در ذهن او به وجود بیاورند.

هدف از ابداع سیستم عملکرد ان‌ال‌پی این است که افراد بتوانند فراسوی ذهن و مغز خود را کنترل کنند. در حال حاضر این همان کاری است که ما انجام می‌دهیم. شما باید بدانید هر زمان که بخواهید، می‌توانید حالت‌های متفاوتی را در ذهنتان به وجود آورید و از این طریق یاد می‌گیرید به گذشته خود از دیدگاه‌های گوناگون بنگرید، زیرا گذشته فرد بیانگر هویت او نیست، بلکه نحوه واکنش ذهنی‌اش به گذشته‌اش، شخصیت او را نشان می‌دهد.

این موضوع برای «جو» اهمیت زیاد داشت. او با خود فکر کرد که گذشته‌اش هویتش را آشکار نمی‌کند، بلکه طرز فکرش را درباره آن مشخص می‌کند که چه کسی است.

همان‌طور که ریچارد به صحبت‌های خود ادامه می‌داد، جو در حال تجزیه‌وتحلیل این موضوع در ذهنش بود:

هر کاری در طول چهل سال گذشته انجام داده‌ام، به دلیل داشتن آزادی و قدرت انتخاب بوده است. نمی‌خواهم شما را وادار کنم به‌اجبار حس خشم و ترس را تجربه کنید. می‌خواهم خودتان قدرت انتخاب داشته باشید که در چه زمانی و از چه چیزی خشمگین شوید یا بترسید. به این ترتیب، تجربه این دو احساس متفاوت در زمان مناسب خود می‌تواند بسیار سودمند باشد. داشتن حس ترس، امنیت شما را فراهم می‌کند؛ اما در اینجا منظور از ترس، ترسیدن از آسانسور یا پله‌برقی نیست.

فهرست مطالب کتاب

قدردانی و سپاسگزاری نویسندگان کتاب
توضیحاتی درباره نویسندگان کتاب
پیشگفتار مترجمان
مقدمه
فصل اول: کارگاهی با بنیان‌گذاران ان‌ال‌پی
فصل دوم: پیشینه مختصر عملکرد خودآگاه مغز و زبان و تأثیر آن بر رفتار فرد
فصل سوم: چگونه حس خوب داشته باشیم
فصل چهارم: چگونه ارتباط‌دهنده‌ای ماهر باشیم
فصل پنجم: چگونه زندگی ایده‌آل داشته باشیم
فصل ششم: پس از کارگاه ان‌ال‌پی
فصل هفتم: یادداشت‌های کارگاه ان‌ال‌پی
فصل هشتم: تکنیک‌های استفاده‌شده در این کتاب
فصل نهم: اهداف و تکنیک‌های ان‌ال‌پی
واژه‌نامه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آموزش جامع ان ال پی: چگونه زندگی موفقی بسازیم
نویسنده، ،
مترجمرضا عمرائی، مهرداد هوشمند
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۰۰
زبانفارسی
شابک978-622-220-062-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آموزش جامع ان ال پی

Alireza Ahmadi
۱۴۰۰/۸/۱۰
بعنوان مقدمه‌ای بر ان‌ال‌پی، و آشنایی اولیه با این علم بسیار کاربردی است. کتابی که در قالب تعریف ماجرای یک روزهٔ «جو» در کارگاه ان‌ال‌پی، به تشریح زوایای گوناگون این علم می‌پردازد.
amir pashazadeh
۱۴۰۰/۸/۲۱
توضیحاتش را خیلی کلی توضیح داده و به شکل داستان است، برای من ۲۰ یا ۳۰ درصد مفید بود. ولی در اواخر توی یک فصلی (فکر میکنم فصل ۷ بود) جملات بسیار خوبی نوشته.
رایا
۱۴۰۱/۳/۲۲
بسیار کتاب مفید و عالی بود. همین که شکل داستانی داشت بیشتر ادم را جذب میکرد. پیشنهاد میکنم حتما مطالعه کنید
مریم عابدینی
۱۴۰۱/۱/۳۰
کتاب جامع و کاملی بود و خیلی روان توضیح داده شده که بهتون توصیه میکنم حتما بخونید و از مطالبش استفاده کنید
shahin arbabi
۱۴۰۱/۲/۱۰
فوق العاده بود دوره‌ی پیشرفته ش رو ثبت نام کردم
فرشته معظمی
۱۴۰۰/۵/۳۰
بسیار عالی و کاربردی هست حتما مطالعه کنید
سپیده صافی اصفهانی
۱۴۰۱/۳/۱۳
برای اشنایی اولیه و شروع nlp خوبه
محبوبه دریاباری
۱۴۰۱/۲/۲۹
کتابی موثر و کاربردی
رحیم گراوند
۱۴۰۱/۱/۱
عالیییب بود حتما بخونید
علی محمد قانع
۱۴۰۰/۵/۲۷
بسیار کتاب کاربردی و عالی بود
اردشیر کریمی
۱۴۰۰/۷/۲۷
عالی وبسیار کاربردی
مشاهده همه نظرات ۱۱

راهنمای مطالعه کتاب آموزش جامع ان ال پی

برای دریافت کتاب آموزش جامع ان ال پی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.