معرفی و دانلود کتاب عاشقی گناه یک زن

عکس جلد کتاب عاشقی گناه یک زن
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب عاشقی گناه یک زن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب عاشقی گناه یک زن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عاشقی گناه یک زن

کتاب عاشقی گناه یک زن نوشته‌ی زهرا ناصح به زندگی عاشقانه‌ی دختری خودساخته به نام الهه می‌پردازد و نویسنده با استفاده از بستری اجتماعی شرایط زنان ایرانی در خانه و جامعه را بررسی می‌کند. این رمان عاشقانه یکی از پرفروش‌ترین آثار عاشقانه در سال‌های اخیر است.

الهه دختری جوان و خودساخته است که در تهران بزرگ شده اما به گیلان و روستای پدری علاقه زیادی دارد و از هر فرصتی برای رفتن به آنجا استفاده می‌کند و رابطه‌ی نزدیکی با پدربرزگ خود دارد و او را الگوی خود قرار داده است. الهه در این روستا خواستگار سمجی به نام سیاوش دارد که به هیچ وجه حاضر به ازدواج با او نیست و به همه می‌گوید که دوست دارد تا پایان عمر تنها و مستقل بماند اما... .

در بخشی از کتاب عاشقی گناه یک زن می‌خوانیم:

اسمش الهه بود. چشم‌هایش مملو بود از نیروی مثبت جوانی. یک دختر زیبای ایرانی، پاک و نجیب. ساده با آرزوهای بزرگ و علی‌رغم این سادگی، ذهنی پیچیده و پر از سوال جورواجور. پرانرژی. تحرکش هیچوقت پایانی نداشت، در سکون و خموشی احساس خفگی‌ می‌کرد. اندوخته و تجربه‌اش در زندگی و در این جهان به این بزرگی مطالعه و دنیایش کتاب بود. گهگاه به طبع‌اش شعری می‌گفت و با ذوق ذهنی با آن سروده پرواز. عاشق آموختن بود و برای این عشق و علاقه هیچ حد و حصری نداشت. به خاطر استعدادش مورد تشویق خیلی از دبیرهایش بود و مابین دوستان جایگاه خاصی داشت.

چشم‌های قهوه‌ای روشنش، پوست مهتابی و موهای خرمائیش در دل همه می‌نشست. به ‌شیوه دخترکان موهای بلند و مخملی‌اش را می‌بافت و روبان سر موهایش، تنها تزئین سر و صورتش بود. آنقدر ساده و زیبا بود که گاهی دوستانش او را الهه‌ناز صدا می‌زدند.

تازه دیپملش را گرفته بود و برای تعطیلات تابستانی همراه پدر و مادر و شش خواهرش راهی زادگاه پدر و مادریش، گیلان شده بود. با اینکه در تهران به دنیا آمده و آن‌جا بزرگ شده بود اما هر فرصتی می‌یافت به گیلان می‌رفت. روحش عجیب عجین این آب و خاک شده بود و وجودش مشتاقانه فرهنگ مادری را می‌طلبید. عاشقانه ‌این خاک را دوست داشت و حاضر بود برایش جان بدهد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب عاشقی گناه یک زن
نویسنده
ناشر چاپی هنر پارینه
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۷۶
زبانفارسی
شابک978-600-5981-48-3
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب عاشقی گناه یک زن

Mojdeh Pahlavan
۱۳۹۹/۴/۱۳
کتابی که مطابق با حقایق گذشته ایران بود. که پدرها متعصب، طلاق واژه‌ای منفور و سنگین و ترک خانه همسر کاری بسیار عجیب و غیرقابل قبول. قلم نویسنده جذاب و گیراست. طوری که نمیشه کتابو زمین گذاشت. داستانش شباهت زیادی به کتاب بامداد خمار داره. نیم ساعت آخر کتاب رو من با هق هق گریه میخواندم. واقعا زیبا بود و آموزنده.
Pooria hosseini
۱۳۹۹/۱۱/۲۴
سلام خیلی داستان سیاهی بود خوب نوشته شده بود
ولی الهه خیلی کتک بد جوری می‌خورد ادم اون طوری زنده نمونه بعد. شوهرش هم تحصیل کرده بود استاد دانشگاه همچین حرکاتی خیلی عجیب بود روانی بود
اخرش همه‌ی دفعه خوب می‌شن 😱😱😱
mary R
۱۳۹۹/۸/۲۷
با اینکه سیاه بود اما متاسفانه بسیار به واقعیت نزدیک بوداما یکباره آخر خوشش دور از انتظار بود چون مردها تغییر ناپذیر هستند
Azam A
۱۴۰۰/۵/۲۸
سلام خسته نباشید عالی بود و حقایق جامعه در مورد طلاق و تعصب‌ها رو خیلی خوب بیان کرده بودید
لیلا سرگو
۱۴۰۰/۸/۸
کتاب آموزنده‌ای بود حرف دل خیلی از زنان این مملکته
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب عاشقی گناه یک زن

برای دریافت کتاب عاشقی گناه یک زن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.