معرفی و دانلود کتاب قانون‌های یک دختر 15 ساله

عکس جلد کتاب قانون‌های یک دختر 15 ساله
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قانون‌های یک دختر 15 ساله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قانون‌های یک دختر 15 ساله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قانون‌های یک دختر 15 ساله

کتاب قانون‌های یک دختر 15 ساله به قلم ملیکا دستاری، رفتارهای خاص دختری به اسم عسل را شرح می‌دهد، کسی که گاهی به مانند ما و گاهی در تضاد با ماست.

آرامش را در زندگانی‌ای باید دید که هوایش از نفس‌های خودمان است. ملیکا دستاری در این کتاب زندگی را از زبان دختری روایت می‌کند که قوانین خودش را دارد. دختری به نام عسل که از لحظه‌های زندگی‌، از خوبی‌ها و بدی‌هایش، از لمس خوشبختی با گرفتن دست‌های گرم خودش و... می‌گوید.

عسل کسی است که دربارۀ همه چیز زیاد از حد فکر می‌کند. بعضی وقت‌ها هم بدون هیچ فکری کلی کار انجام می‌دهد و پشیمان می‌شود. کلی تظاهر می‌کند. گاهی تظاهر به دوست داشتن، و گاهی تظاهر به شاد بودن و بی‌فکر و خیال بودن. طوری که همه فکر می‌کنند این دختر خیلی بی‌احساس است و هیچ‌چیز برایش مهم نیست، و فقط چند نفر در زندگی‌اش هستند که می‌دانند عسل چقدر پراحساس است.

البته آن‌ها هم از تمام احساسات عسل خبر ندارند. چون او هیچ‌وقت نمی‌تواند کل حرف‌های دلش را به طرف مقابلش بگوید یا نمی‌تواند دلیل اصلی ناراحتی‌اش را بیان کند. دختری که علاقۀ شدیدی به موسیقی و به شاد بودن دارد. او دوست دارد همه فکر کنند که او شاد است ولی همیشه هم موفق نمی‌شود...

در بخشی از کتاب قانون‌های یک دختر 15 ساله می‌خوانیم:

گاهی آدم‌هایی که برای ما بهترین‌های زندگی‌مان هستند به بدترین‌های زندگی‌مان تبدیل می‌شوند. گاهی بدترین آدم‌های زندگی ما می‌شوند همدم ما و این است همان شگفتی‌های آرامش. وقتی به گذشتۀ خود برگردید آدم‌هایی را می‌بینید که چقدر در آن زمانِ خاص، بودنشان و شادیشان مهم بوده است، ولی زمان به مرور خاطرات آن‌ها را از ذهن‌های پر از مشغله پاک کرده است. دوستان و خویشاوندان همیشه برای ما نمی‌مانند. پس لازم است که فرد مناسبی را که برای کلِّ زندگی بتوان به او اعتماد کرد، و سرنوشت را به او گره زد، در کنار خود داشته باشیم کسی که تا آخر زندگی به ما هدیه داده شده باشد. آدم‌هایی از جنس آرامش، آدم‌هایی که بودن با آن‌ها به ما حال خوب را هدیه می‌دهد.

می‌دانید به نظر من هر کس باید دوستانی را برای خودش نگه دارد که می‌داند همیشه برای او باقی می‌مانند و در عین حال این را هم بداند که هیچ دوستی مسئول شاد کردن او در تمامی لحظات نیست و این تنها از دست خودمان برمی‌آید. در اطراف‌مان افراد زیادی هستند که ما عاشقشان هستیم. آن‌ها نیز عاشقمان هستند، اما گاهی به هر دلیلی چه خودشان خواسته باشند و چه ناخواسته باعث ناراحتیِ ما می‌شوند. در آن شرایط است که احساس تنهایی به سراغ آدم می‌آید. فکرش را بکنید، یک دختر پانزده سالۀ شاد که تازه مشکلات کودکی و درس و مدرسه را پشت سر گذاشته یک مرتبه دچار خلاء کمبود دوست بشود. گویی به یکباره زیر پایش خالی می‌شود. تنها می‌شود، خودش می‌ماند و خودش.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: خصوصیات شخصی
فصل دوم: جسارت‌های عسل
فصل سوم: ارزیابی شخصیت
فصل چهارم: زندگی را بهتر دیدن
فصل پنجم: نه، جواب نهایی است.
فصل ششم: چیزی که خوشحالم می‌کند
فصل هفتم: تجربه
فصل هشتم: بازگشت امید
فصل نهم: درس زندگی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قانون‌های یک دختر 15 ساله
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل روشن
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۸
زبانفارسی
شابک978-622-247-028-9
موضوع کتابکتاب‌های روانشناسی کودک و نوجوان
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قانون‌های یک دختر 15 ساله

دلارام کیمیایی
۱۴۰۰/۱/۱۵
کتاب جالبی بود نقطه‌ی مثبت این کتاب این بود ک از زاویه‌ی متفاوتی ب داستان پرداخته بود و خب من ب شخصه خوشم اومد و برای نوجوان‌ها حتی افراد پایین تر از ۱۵ هم خوبه احساس همدردی خاصی توی این کتاب هس ک باعث میشه همش بخوندن ادامه بدی نویسندش واقعا خسته نباشه
پریا بهرامیان
۱۳۹۹/۱/۱۸
😉من که عاشقه این کتاب شدم خیلی چیز‌ها به من اموخت زندگیم با خوندن این کتاب خیلی تغییر کرد
ثنا ایزدی
۱۳۹۹/۷/۲۰
این کتاب قشنگ همه‌ی حس حالشو به من منتقل کرد من پیشنهاد میدم بخونیدش
Narges J
۱۳۹۹/۱/۲۹
فوق العاده بود تک تک جملاتش رو با تموم وجود میشه حس و درک کرد🌹👌🏻
sh sh
۱۳۹۹/۲/۷
خیلی عالیه👌👌👌👌👌
Amirabbas Khan
۱۴۰۰/۳/۱۰
کتاب خوبیه 👌
من خوشم اومد
الهه -
۱۴۰۰/۱/۲۶
اگر کمی آگاهانه تر و واضح تر توضیح داده میشد بهتر بود
رهگذر تنها
۱۳۹۹/۲/۳۱
تا حالا نگرفتم اما همه عالی گفتن من هم عالی میگم
لیندا رحیمی
۱۳۹۹/۶/۳۰
خوب بود ولی به درد من نخورد
ملیکا سهیلی
۱۳۹۹/۳/۲
خیلییی خوب بود👌👌
AreZoO F
۱۴۰۰/۵/۱۸
اصلا خوب نبود... خیلی سطحی و زرد بود
مشاهده همه نظرات ۱۱

راهنمای مطالعه کتاب قانون‌های یک دختر 15 ساله

برای دریافت کتاب قانون‌های یک دختر 15 ساله و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.