معرفی و دانلود کتاب زندگی در فراوانی: شما برای زندگی در فراوانی آفریده شده‌اید

عکس جلد کتاب زندگی در فراوانی: شما برای زندگی در فراوانی آفریده شده‌اید
قیمت:
8900 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب زندگی در فراوانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زندگی در فراوانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زندگی در فراوانی: شما برای زندگی در فراوانی آفریده شده‌اید

جول اوستین نویسنده‌ی پرفروش نیویورک‌تایمز در کتاب زندگی در فراوانی، شما را راهنمایی می‌کند تا ذهنیت شکست‌خورده خود را رها کنید، تا در آینده‌ نه چندان دور، به جای آنکه تنها رویایی را در سر بپرورانید، بتوانید آن را در واقعیت زندگی کنید؛ روزی که رویایتان تبدیل به حقیقت می‌شود.

درباره‌ی کتاب زندگی در فراوانی:

تمام انسان‌ها رویاهایی در سر دارند. همه‌ی آن‌ها ذهنیتی از خود، خانواده و آینده‌شان در فکرشان می‌گذرد. سؤال این است: ذهنیتی که شما از خودتان دارید، به چه شکل است؟ آیا خودتان را در موقعیتی مشاهده می‌کنید که موانع را کنار می‌زنید، از پله‌های موفقیت یکی یکی بالا می‌روید و زندگی بی‌نقصی دارید؟ یا ذهنیتی که از خودتان دارید، شما را در حال شکست، مبارزه، اعتیاد و اضافه وزن به تصویر می‌کشد و هرگز نمی‌توانید، خودتان را از شر این اسارت رها کنید؟ تصاویری که شما از خودتان در ذهن می‌پرورانید، تعیین‌کننده‌ی نوع زندگی‌تان هستند. اگر این تصاویر، محدود هستند، پس شما یک زندگی محدود را خواهید گذراند. کتاب مقدس می‌گوید: «انسان، به همان چیزی تبدیل می‌شود که به آن فکر می‌کند.»

پیش از اینکه رویاهایتان واقعیت پیدا کند، باید خودتان را در موقعیتی خیال کنید که آن رویا به وقوع پیوسته است. شما باید تصویری از آن رویا را در سر بپرورانید. پیش از بالا رفتن مقام شغلی یا ترک اعتیاد، باید آن را در تخیلاتتان بیاورید. ذهنیتی که شما از خودتان دارید، نه تنها به روح شما وارد می‌شوند، بلکه به ضمیر ناخودآگاه‌تان نیز راه می‌یابند.

این تصاویر، همچون نیروی جاذبه، شما را به سوی خودشان جذب می‌کنند؛ حتی بدون‌ آنکه به آن بیندیشید. تعداد زیادی از افراد، در ضمیر ناخودآگاهشان، تصاویری منفی دارند. آن‌ها همیشه خودشان را فردی ضعیف، شکست‌خورده و حقیر می‌دانند و تعجب می‌کنند که چرا همواره، همه چیز علیه آن‌هاست. آن‌ها همواره درحال دست‌وپا زدن هستند. آن‌ها هیچ‌گاه احساس خوبی نسبت به خودشان ندارند و دلیل این حس، این است که ذهنیت اشتباهی از خودشان دارند. اگر در این تصاویر تغییر ایجاد کنند و خودشان را به همان شکل که خداوند مشاهده می‌کند، ببیند: قرین رحمت، سلامت، خوشبخت، قدرتمند، بااستعداد و موفق، به‌جای‌اینکه، چیزی علیه شما باشد، به نفعتان است و شما به‌ سمت نعمت‌ها، خوبی‌ها، نیکی‌ها، ترفیع رتبه و فراوانی راهی می‌شوید.

چیزی که انسان را محدود می‌کند، نبود تصویر ذهنی است. به خودتان شهامت رویا دیدن بدهید. به خودتان این جرأت را بدهید و رویای یک زندگی سرشار از نعمت و برکت را در سر بپرورانید و به خدا اعتماد کنید تا در این راه یار و یاورتان باشد. نیازی نیست که به این بیندیشید که این حادثه چطور روی می‌دهد. تنها کاری که شما باید بکنید، این است که ایمان داشته باشید. نویسنده در کتاب زندگی در فراوانی (The Abundance Mind-set)، به شما کمک خواهد کرد تا ذهنیت فراوانی را برای شما ایجاد کند و زمانی خواهد رسید که به جای داشتن رویا، با رویاهایتان که به وقوع پیوسته‌اند زندگی خواهید کرد.

کتاب زندگی در فراوانی برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب به شما باور و قدرت ایجاد تغییر و رسیدن به رویاهایتان را به شما می‌دهد، پس اگر دوست دارید به آرزوهایتان دست پیدا کنید این کتاب را مطالعه کنید.

با جول اوستین بیشتر آشنا شویم:

نویسنده، سخنران و کشیش خندانی که خطبه‌های تلویزیونی‌اش در ایالات متحده حدود 70 میلیون بیننده در هفته دارد و بیش از 200 میلیون نفر دیگر در بیش از 100 کشور جهان به سخنرانی‌هایش گوش می‌دهند، کسی جز جول اوستین (Joel Scott Osteen) نیست.

هفت کتابی که تاکنون نوشته در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارند و بعضی از آثارش بیش از 200 هفته در صدر جدول قرار داشتند. همچنین در سال 2006 در لیست ده انسان تأثیرگذار جهان معرفی شد.

اوستین کشیش ارشد کلیسای لیکوود، بزرگ‌ترین کلیسای پروتستان‌هاست؛ عنوان و مسیری که درواقع از پدرش سرچشمه می‌گیرد. او در زمان جوانی فکرش را هم نمی‌کرد که روزی این کار را انتخاب کند اما سرانجام پس از مرگ پدرش در سال 1999 جانشین او شد و از آن زمان تاکنون ظرفیت کلیسای لیکوود از 5000 نفر به 56000 نفر افزایش یافته است.

سبک موعظه و فن بیان این کشیش خندان آمریکایی منحصر به فرد است. او می‌گوید که ترجیح می‌دهد بیش از اینکه به موضوع گناه انسان‌ها بپردازد، بر خوبی‌ها و مهربانی خداوند و داشتن زندگی شاد و با ایمان تمرکز کند. اوستین سعی دارد اصول کتاب مقدس را به روش ساده و با تأکید بر قدرت عشق و نگرش مثبت بیاموزد.

در بخشی از کتاب زندگی در فراوانی می‌خوانیم:

یکی از دوستانم یک پسر دارد که مدتی پیش، گواهینامه‌ی رانندگی‌اش را گرفت و واقعاً اتومبیل می‌خواست. پدرش خطاب به او گفت: «بیا ایمان داشته باشیم که خداوند به تو یک اتومبیل خواهد داد.» پسر در پاسخ به پدرش گفت: «خداوند قرار نیست به من یک اتومبیل بدهد. تو باید برای من یک اتومبیل بخری.» پدر گفت: «نه، بیا دعا کنیم.» آن‌ها از خدا خواستند تا شرایط را برای داشتن یک اتومبیل فراهم کند. چندماه‌بعد، کارفرمای این مرد، با او تماس گرفت و گفت: «طی دو سالِ گذشته، ما در پرداخت فیش‌ حقوقی تو دچار اشتباه شده‌ایم. ما حقوق کمتری به تو پرداخته‌ایم.» آن‌ها چکی با مبلغ پانصد دلار به او دادند. مبلغ چک، بیشتر از مبلغ اتومبیلی بود که آن‌ها آرزویش را داشتند.

کتاب مقدس می‌گوید: «آیا چیزی وجود دارد که برای خداوند بسیار سخت باشد؟» اگر از شر ذهنیتِ بز لاغر خلاص شوید، هرچیزی امکان‌پذیر است. خدا می‌خواهد در برخی از شرایط، به شما فشار بیاورد. او در شرفِ ایجاد فضایی است تا افزایش نعمت‌هایش را به‌شیوه‌ای جدید به شما نشان دهد.

در کتاب مقدس آمده است: «من می‌خواهم، شما کمبود را پشت سر بگذارید و پا به‌سرزمینی وسیع و پراز فراوانی بگذارید.» نه یک‌سرزمینِ کوچک، نه یک‌جایِ تنگ، نه یک‌جایِ کوچک، نه جایی‌شلوغ و نه فضایی کافی. این را باعمق وجودِ خود بپذیرید. خدا می‌خواهد، شما پا به‌سرزمینی وسیع بگذارید. سرزمینِ بیشتراز‌کافی. سرزمینی بافضای‌فراوان. سرزمینی که مملو از نعمت‌وفراوانی است. سرزمینی که فراوانی در آن جریان دارد، وقفه‌ای در آن ایجاد نمی‌شود؛ فرصت در آن جریان دارد. جایی که شما، نه فقط برای خودتان به اندازه‌ی کافی دارید، بلکه از نعمت‌هایی که به شما ارزانی داشته شده، لبریز شده است: لبریز از امکانات، لبریز از فرصت.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: ذهنیت فراوانی داشته باشید
فصل دوم: خود را در حالِ صعود به‌سطوح بالاتر ببینید
فصل سوم: انتظارات خود را به‌روز کنید
فصل چهارم: قدرتت را بالا ببر
فصل پنجم: معجزه‌ی دیگران باشید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زندگی در فراوانی: شما برای زندگی در فراوانی آفریده شده‌اید
نویسنده
مترجمسمانه نصیری
ناشر چاپیانتشارات الینا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات88
زبانفارسی
شابک978-622-7009-78-1
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زندگی در فراوانی

فرزانه صالحی
۱۴۰۱/۱۰/۷
کتابی بود که واقعا دوسش داشتم و خیلی زود تمومش کردم.
این کتاب در مورد این هست که میگه شما چه ذهنیتی در مورد خودت داری یا در مورد ایندت داری و میگه که ذهنیت شماست که ایندتون رو میسازه و اگر شما تصاویر محدودی دارید قطعا زندگی محدودی را میگذرانید.
الهه پورولیخانی
۱۴۰۱/۴/۲۵
عالی بود چقدر زیبا مقام انسانیت رو به انسان گوشزد میکنه و یاد میده که ما انسانها میتونیم معجزه زندگی هم باشیم 🥺کتاب عالی بود حتی نیازه چند بار خوندهدبشه
Mehdi Faal
۱۴۰۱/۸/۲۱
اگر یه زندگی پر از نعمت و فراوانی در سرتون دارید حتما این کتاب رو بخونید نپرسید چطوری؟؟؟ خدا خودش اینجا لطفش رو شامل حالتون میکنه...
محسن ن
۱۴۰۲/۵/۱۴
کتاب کم حجم و عالی بود دوستان حتما مطالعه کنید حرفای زیادی از انسانیت داخلش هست دین خدا یعنی انسانیت. ممنون از کتابراه
Sima
۱۴۰۱/۲/۱۶
این کتاب عالی می‌تونه با بارها خواندن و مرور مجدد این کتاب نگرش فراوانی رو تو ضمیر ناخود آگاهمون تثبیت کنیم
هانیه پیران
۱۴۰۱/۷/۲۲
تمام کتاب‌های جول اوستین عالیه مخصوصا وقتی حالم بد میشه به حرف‌های جول اوستین گوش میدم و آروم میشم
قباد کرمعلی
۱۴۰۲/۶/۲۵
قلم آقای جول اوستین خود معجزه ست.
مثل سرم وارد بدنت و روح و ذهنت میشه دقیقا
پریچهر مرادی
۱۴۰۲/۵/۱۸
اگه میخوای فراوانی رو در زندگیت ببینی این کتاب رو بخون
زکریا ناصری
۱۴۰۱/۲/۱۹
فوق علاقه عالی و الهام بخش حتما برای پیشرفت مطالعه کنید
هادی توکلی
۱۴۰۱/۱۱/۹
عالی نبود بی نظیر بود👌
سیدخسن حسینی
۱۴۰۱/۲/۱۰
عالی بود درس خداشناسی روبه ما یاد میده
مشاهده همه نظرات 11

راهنمای مطالعه کتاب زندگی در فراوانی

برای دریافت کتاب زندگی در فراوانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.