معرفی و دانلود کتاب ماشین از کار می‌افتد

عکس جلد کتاب ماشین از کار می‌افتد
قیمت:
۳۲۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ماشین از کار می‌افتد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ماشین از کار می‌افتد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ماشین از کار می‌افتد

کتاب ماشین از کار می‌افتد اثر ای. ام. فورستر داستان انسان‌هایی را بیان می‌کند که در جایی در زیرزمین زندگی می‌کنند و آسایشی ماشینی آنان را دربرگرفته است. ای. ام. فورستر را بیشتر به خاطر رمان‌های فوق‌العاده‌اش می‌شناسند، اما در این کتاب او خیال و مجاز را با هم پیوند می‌دهد.

در داستان ماشین از کار می‌افتد (The Machine Stops)، انسان‌ها در جایی در زیرزمین زندگی می‌کنند و آسایشی ماشینی آنان را دربرگرفته است. در «اتوبوس آسمانی»، پسر نونهالی به سفری می‌رود که پدر و مادرش آن را ناممکن می‌دانند.

در بخشی از کتاب ماشین از کار می‌افتد می‌خوانیم:

ورود به کوچه خودش رشادتی را می‌طلبید. نه‌تنها به طرز وحشتناکی تاریک بود، بلکه حالا تازه متوجه شده بود که ممکن نیست که اتوبوسی در آن‌جا شود. اگر به خاطر آن پاسبانی نبود که نزدیک شدنش را از درون مه شنید، هرگز دل به دریا نمی‌زد. اما دل به دریا زدن همان و رو دست خوردن همان. هیچ. آن‌جا هیچ چیز به جز یک کوچه‌ی خالی و پسربچه‌ی احمقی که به کف کثیف آن خیره مانده، در کار نبود. همه‌اش یک کلک بود. با خودش تصمیم گرفت: «به بابا و مامان می‌گم. حق‌مه. حق‌مه که اون‌ها بدونن چی کار کردم. من خیلی کودنم.» و بعد به دروازه‌ی ملک آگاتوس برگشت.

فهرست مطالب کتاب

ماشین از کار می‌افتد
اتوبوس آسمانی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ماشین از کار می‌افتد
نویسنده
مترجمعلی منصوری
ناشر چاپینشر روزگار نو
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۸۰
زبانفارسی
شابک978-600-6867-22-9
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۳۲۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ماشین از کار می‌افتد

کاوه عزیزی
۱۳۹۶/۱۰/۳
دو داستان علمی تخیلی از فورستر نویسنده‌ی برجسته این گونه‌ی ادبی.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب ماشین از کار می‌افتد

برای دریافت کتاب ماشین از کار می‌افتد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.