معرفی و دانلود کتاب اعلام می‌کنم

عکس جلد کتاب اعلام می‌کنم
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب اعلام می‌کنم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اعلام می‌کنم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اعلام می‌کنم

اگر می‌خواهید از قدرت و انرژی کلمات آگاه شوید و پاسخ بسیاری از سؤالات‌تان را بیابید، کتاب اعلام می‌کنم منتظر شماست. جول اوستین با 31 قول معجزه‌گر به شما کمک می‌کند تا در زندگی‌تان تحول ایجاد کنید و به هر آنچه که می‌خواهید دست یابید.

درباره کتاب اعلام می‌کنم:

کلام شما از قدرت آفرینش برخوردار است. هر گاه جمله‌ای می‌گویید، چه خوب چه بد، در حقیقت به آن جان می‌دهید. افراد بسیاری عادت دارند در مورد خود، خانواده‌ و آینده‌شان از جملاتی با بار منفی استفاده کنند. به طور مثال بگویند: «من هیچ‌گاه به موفقیت نمی‌رسم... این مریضی همه چیزم را گرفت... فصل آنفلونزاست و من مطمئناً اولین نفری هستم که مبتلا می‌شوم...»

این دسته از افراد نمی‌دانند که در حال پیشگویی آینده‌شان هستند. خوب است بدانید شما دقیقاً آنچه را که می‌گویید، به دست می‌آورید. از این رو واژه‌هایی که به کار می‌برید را با دقت برگزینید و همان‌گونه حرف بزنید که می‌خواهید زندگی‌تان را آن‌گونه بگذرانید. شما نمی‌توانید پیوسته از شکست سخن بگویید و بعد در انتظار موفقیت و پیروزی بنشینید. نمی‌توانید از کمبود حرف بزنید و توقع فراوانی داشته باشید. چرا که آنچه را به زبان می‌آورید برداشت می‌کنید.

اگر دوست دارید از هم‌اکنون بدانید که پنج سال آینده کجا و در چه شرایطی به سر خواهید برد، تنها باید به آنچه که درباره خودتان می‌گویید گوش بسپارید. با سخنان‌تان قادر هستید به آینده‌تان خیر و برکت عطا کنید و یا آن را مورد نفرین قرار دهید؛ به همین دلیل هیچ‌گاه نباید بگویید «من پدر یا مادر خوبی نیستم... من جذابیت لازم را ندارم... من بی‌عرضه هستم و نمی‌توانم کاری را خوب انجام دهم...»

شاید این افکار به ذهن‌تان برسد، اما هرگز نباید درباره آن‌ها چیزی بگویید زیرا از همان ثانیه‌ای که در مورد آن‌ها سخن می‌گویید به آن‌ها اجازه می‌دهید در زندگی‌تان نفوذ کنند. ممکن است در بسیاری اوقات افکار منفی به ذهن‌تان خطور کند و بخواهید درباره آن‌ها چیزی بگویید، اما باید همان جا جلوی خودتان را بگیرید و بگویید «نه من درباره شکست‌های احتمالی حرف نمی‌زنم.»

جول اوستین (Joel Osteen) در کتاب اعلام می‌کنم (I Declare: 31 Promises to Speak Over Your Life)، 31 بیانیه مطرح کرده است تا شما بتوانید در هر سی و یک روزِ ماه خیر و برکت را وارد زندگی کنید. اگر شما روزانه تنها چند ثانیه را صرف این کار کنید آینده‌تان را لبریز از این بیانیه‌های دلگرم‌کننده، الهام‌بخش و مثبت خواهید کرد. اگر بیانیه و داستان هر روز را بخوانید، مطمئناً خودتان را در شرایط دریافت نعمات خداوند خواهید دید.

شاید هم‌اکنون در موقعیت سختی باشید، اما اجازه بدهید شما را به چالش بکشانیم: از واژ‌ه‌ها برای توصیف موقعیت‌تان بهره نگیرید، بلکه از آن‌ها برای تغییر دادن شرایط‌تان استفاده کنید. کتاب حاضر را به عنوان راهنمایی برای خود در نظر بگیرید و هر روز موفقیت‌تان را با صدای بلند فریاد بزنید. سلامتی، توجه و برکت خدا در زندگی و فراوانی را بیان کنید.

شما با آن چیزی که مطرح می‌کنید به زندگی‌تان شکل و شمایل می‌دهید، از این رو بکوشید در تمام طول روز جملات و کلمات مثبت و انرژی‌بخش را به کار بگیرید. با این کار برکت به زندگی‌تان وارد می‌شود و به سود آینده‌تان حرف می‌زنید.

بهتر است صحبت‌هایتان را به گونه‌ای انتخاب کنید تا همان آینده‌ای را برایتان خلق کند که دوست دارید. ممکن است ناامید باشید، شاید زندگی مشترک‌تان اوضاع خوبی ندارد. شاید ترفیع رتبه‌ای که مدت‌ها به دنبالش بودید، دریافت نکردید. به جای شکایت کردن و جملات منفی گفتن، خدا را شکر کنید و جملات مثبت به زبان آورید.

کتاب اعلام می‌کنم به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید در زندگی‌تان تغییر و تحول ایجاد کنید و دیدگاه و نگرش مثبتی داشته باشید این کتاب را از دست ندهید.

با جول اوستین بیشتر آشنا شویم:

نویسنده، سخنران و کشیش خندانی که خطبه‌های تلویزیونی‌اش در ایالات متحده حدود 70 میلیون بیننده در هفته دارد و بیش از 200 میلیون نفر دیگر در بیش از 100 کشور جهان به سخنرانی‌هایش گوش می‌دهند، کسی جز جول اوستین نیست.

هفت کتابی که تاکنون نوشته در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار دارند و بعضی از آثارش بیش از 200 هفته در صدر جدول قرار داشتند. همچنین در سال 2006 در لیست ده انسان تأثیرگذار جهان معرفی شد.

اوستین کشیش ارشد کلیسای لیکوود، بزرگ‌ترین کلیسای پروتستان‌هاست؛ عنوان و مسیری که درواقع از پدرش سرچشمه می‌گیرد. او در زمان جوانی فکرش را هم نمی‌کرد که روزی این کار را انتخاب کند اما سرانجام پس از مرگ پدرش در سال 1999 جانشین او شد و از آن زمان تاکنون ظرفیت کلیسای لیکوود از 5000 نفر به 56000 نفر افزایش یافته است.

سبک موعظه و فن بیان این کشیش خندان آمریکایی منحصر به فرد است. او می‌گوید که ترجیح می‌دهد بیش از اینکه به موضوع گناه انسان‌ها بپردازد، بر خوبی‌ها و مهربانی خداوند و داشتن زندگی شاد و با ایمان تمرکز کند. اوستین سعی دارد اصول کتاب مقدس را به روش ساده و با تأکید بر قدرت عشق و نگرش مثبت بیاموزد.

جملات برگزیده کتاب اعلام می‌کنم:

- به تغییرات زندگی‌تان نگاه منفی نداشته باشید.
- وقتی ناامید می‌شوید... در آن فصل از زندگی‌تان متوقف نشوید.
- ما با سخنانمان می‌توانیم نعمت‌ها را به زندگی دیگران وارد کنیم.
- اینکه هیچ اتفاقی نمی‌افتد به معنی این نیست که خدا کاری نمی‌کند.
- هر شکست به معنای این است که شما قدمی به رؤیای خود نزدیک‌تر شده‌اید.
- شما هنوز هم می‌توانید همان چیزی شوید که خدا شما را برای آن آفریده است.
- وقتی با بزرگ‌ترین موانع روبه‌رو می‌شوید، از همیشه به پیروزی نزدیک‌تر هستید.
- چالش شما این است که به گونه‌ای زندگی کنید که باعث پیروزی دیگران نیز بشود.
- هنگامی که در راه خدا قدم می‌زنید، نعمت‌های او شما را تعقیب و احاطه می‌کنند.
- باید هر روز طوری زندگی کنید که انگار این روز می‌تواند آخرین روز شما در زندگی‌تان باشد.

در بخشی از کتاب اعلام می‌کنم می‌خوانیم:

روزی خانم جوانی به من گفت که مدت‌هاست برای پایدار ماندن زندگی مشترکش تلاش می‌کند. او تمام کارهایی که تصور می‌کرد می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا باز با هم زندگی خوبی داشته باشند، انجام داده بود، اما به نتیجه‌ای نرسیده بود. او به من گفت: «خب، دست‌کم هنوز با هم هستیم.» او از اینکه هنوز هم با هم زندگی می‌کردند خوشحال بود، اما من با دیدن او دریافتم که شرایط او را به‌شدت ناامید کرده است. او دختر زیبایی بود، اما آتش اشتیاق در درونش خاموش شده بود و دیگر در چشمانش جرقۀ شوق دیده نمی‌شد.

من همان چیزی را به او گفتم که به شما می‌گویم: شما در ظاهر موفق شده‌اید، اما فقط ذهنیت بقا را در خود نگه داشته‌اید. خداوند فصل‌های جدیدی از زندگی را در پیش روی شما قرار داده است. او می‌خواهد در آینده درهای جدیدی را به‌ روی شما باز کند. او می‌خواهد قسمت بعدی زندگی شما بهتر از قسمت اولش باشد.

ذهنیت بقا شما را از دریافت بهترین‌های خدا باز می‌دارد. آن را از خود دور کنید و بگویید: «خدا به من قول داده است از آنچه به ضرر من است، به نفع من بهره‌برداری کند. ممکن است در آتش قرار گیرم، وارد قحطی شوم، دچار سیل شوم، اما می‌دانم که در هر زمان لطف خدا شامل حال من است. در هر زمان قادرم خوبی‌های خدا را در زندگی‌ام ببینم.»

ایمان خود را حفظ کنید. می‌خواهم از خداوند انتظار داشته باشید که هر روز نعمت‌های خود را در مسیر زندگی‌تان هرچه بیشتر افزایش دهد. از خدا انتظار داشته باشید که امسال، بهترین سالی باشد که تاکنون داشته‌اید!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اعلام می‌کنم
نویسنده
مترجمفریبا جعفری نمینی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۵۲
زبانفارسی
شابک978-622-220154-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اعلام می‌کنم

ترانه کرمی
۱۴۰۰/۸/۲۵
کتاب خیلی جالبی هست که با خوندنش درجه ایمان انسان بالاتر میره در کل اکثر کتابهای جول اوستین واقعا عالی و پر از فیض خداست و ادم رو ب خدا نزدیکتر میکنه
حسین شاه جانی
۱۴۰۰/۱۰/۲۲
کتاب خوبیه نسخه نمونه را خوندم دلم خواست تا آخرش برم و خریدم
برای ما که یه عمر غر زدیم و شادی نکردیم
خواندن این جملات در هر روز لازمه
تکتم رضایی
۱۴۰۱/۳/۵
کتاب انگیزشی و بسیار مفیدی است. خواندن این کتاب برای هر فرد و در هر موقعیتی می‌تونه الهام بخش باشه
Maryam Qarah
۱۴۰۰/۱۰/۱۸
عالی هست واقعا درزندگی میتوان هرروز ازش استفاده کرد سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم
بهاره فحول
۱۴۰۰/۷/۲۲
عالی بود به هم پیشنهاد میدم
مریم شفیقی فر
۱۴۰۰/۶/۷
مثل همیشه عالی و امیدبخش.
فائزه بوجارزاده
۱۴۰۰/۳/۸
خیلی خوب روحیه میده
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب اعلام می‌کنم

برای دریافت کتاب اعلام می‌کنم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.