دانلود کتاب صوتی رویاهایتان را به یاد داشته باشید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رویاهایتان را به یاد داشته باشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رویاهایتان را به یاد داشته باشید

جول اوستین در کتاب صوتی رویاهایتان را به یاد داشته باشید، مشکلات و سختی‌های زندگی را بیان می‌کند که آن‌ها پله‌هایی هستند تا خداوند ما را به آن‌جا که باید باشیم برساند.

جول اوستین در این کتاب می‌گوید:

آن زمان که خداوند از روح خود در وجود شما دمید، هر آن‌چه لازم بود را در وجودتان قرار داد تا به سرنوشت‌تان برسید. مردم، شکست‌ها و کمبودها نمی‌توانند شما را متوقف کنند خداوند بلند مرتبه طرف شما است و روح خداوند در وجود شما است، همین حالا در وجودتان دانه‌های شکوه و بزرگی قرار دارد، رویاهایی چنان بزرگ که هرگز خودتان تنهایی نمی‌توانید به آن‌ها دست یابید.

رویاهایتان شما را با خالق‌تان در ارتباط نگه می‌دارد، باور به اینکه سرنوشتی بزرگ در انتظارتان است و خداوند قدم‌های شما را هدایت می‌کند و اگر خدا با شما باشد چه کسی جرأت دارد علیه شما باشد.

ایمان ما است که اراده خداوند را به حرکت وا می‌دارد، اگر رویای خود را به این شکل به یاد داشته باشید، خداوند به شما کمک می‌کند تا با موفقیت به آن چیزی برسید که پیش از این خودتان نتوانسته بودید به دست آورید...

جول اوستین (Joel Osteen) واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی و نویسنده و کشیش ارشد بزرگ‌ترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکاست. او تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

فهرست مطالب

۳ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم
۸ دقیقه
بخش چهارم
۷ دقیقه
بخش پنجم
۳ دقیقه
بخش ششم
 ۲۸ دقیقه، ۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۵۶۰۰ ت (۳۰%) - 2.09€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی رویاهایتان را به یاد داشته باشید

برای دانلود کتاب صوتی رویاهایتان را به یاد داشته باشید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی رویاهایتان را به یاد داشته باشید
Akbar Taheri
۱۳۹۷/۲/۱۴
وقتی ویدئو های جول اوستین به صورت رایگان روی اینترنت قرار دارند با زیر نویس و صدای جذاب خودش هشت هزار تومن پول بدم واسه صدا این یارو؟؟؟ :-[
Mona Monayi
۱۳۹۷/۶/۳۰
جول اوستسن سخنران قهاری است بدون شک اما فکر میکنم پرداخت ۸ هزارتومان واسه ۲۵ دقیقه زیاد انصاف نباشد..
Fatemeh Ezati
۱۳۹۷/۶/۲۹
عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)