معرفی و دانلود کتاب صوتی ماجراهای دیوی ترسو

عکس جلد کتاب صوتی ماجراهای دیوی ترسو
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراهای دیوی ترسو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراهای دیوی ترسو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجراهای دیوی ترسو

کتاب صوتی ماجراهای دیوی ترسو نوشتهٔ میکا هاشیموتو داستان دیوی را تعریف می‌کند که حین بازی قایم باشک با دوستش «تیمی»، او را گم می‌کند و همین امر، ماجراهایی بامزه را رقم می‌زند.

موضوع کتاب صوتی ماجراهای دیوی ترسو چیست؟

دیوی که دوستش «تیمی» را به خانه‌اش دعوت کرده بود تا با هم بازی کنند، مشغول قایم باشک بودند. اول نوبت دیوی بود که قایم شود. او قایم شد و تیمی خیلی زود توانست او را پیدا کند. اما وقتی نوبت تیمی شد که قایم شود، دیوی تا ده شمرد و مدت زیادی به دنبالش گشت. ولی هیچ اثری از او نبود. یعنی کجا می‌تواند رفته باشد؟

بعد از مدت زیادی گشتن تیمی از میان انبوه برگ‌ها بیرون پرید و دیوی ترسو خیالش راحت شد که او را گم نکرده و تنها نشده است. بعد از اینکه بازی‌شان تمام شد، وقت آن رسیده بود که تیمی به خانه‌شان برگردد. شب موقع خواب دیوی هنوز بابت آن چند لحظه که فکر میکرد تیمی را گم کرده ناراحت بود که ناگهان خوابش برد و هیولای بزرگی جلویش ظاهر شد...

میکا هاشیموتو (Meika Hashimoto) در کتاب دیوی ترسو (Scaredy Monster) چند داستان کوتاه از «دیوی» را تعریف می‌کند و در غالب این داستان‌های سرگرم‌کننده و جذاب به کودکان می‌آموزد که بی‌دلیل از چیزی نترسند و همیشه شجاعت داشته باشند.

کتاب صوتی ماجراهای دیوی ترسو مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 8 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی ماجراهای دیوی ترسو می‌شنویم:

دیوی ترسو عاشق شهر بازی دیوها بود، اما خیلی زود وقتش رسید که به خونه برگرده. داخل هواپیما بازی‌های رایانه‌ای پشت هر صندلی وجود داشت که دیوی از اون‌ها خوشش اومده بود و مهماندار هواپیما خوراکی‌های خوشمزه‌ای براش آورد. دوباره اون سر و صدا و لرزش رو احساس کرد و داشت می‌ترسید. چند نفس عمیق کشید و دید دیو کوچولویی که رو صندلی کناریش نشسته، مثل خودش ترسیده. یک فکری به ذهنش رسید. دستاش رو بالا برد و از مامانش و دیو کوچولو خواست که همین کار رو بکنن؛ مثل وقتی که ترن‌هوایی سوار شدن. خیلی هیجان‌انگیز بود! مادرش لبخند زد و ازش خواست که از پنجره هواپیما، بیرون رو تماشا کنه. دیوی هیچ‌وقت زمین رو از اون ارتفاع ندید. وااای! چقدر از اون بالا همه چی قشنگ بود!
بعد از اون سفر دیوی ترسو دیگه هیچ وقت از پرواز با هواپیما نترسید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۹ دقیقه
ماجراهای دیوی ترسو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ماجراهای دیوی ترسو
نویسنده
مترجمفاطمه خانلری
گویندهشهربانو حسینی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ماجراهای دیوی ترسو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ماجراهای دیوی ترسو

برای دریافت کتاب صوتی ماجراهای دیوی ترسو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.