معرفی و دانلود کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

عکس جلد کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید
قیمت:
۲۸۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید نوشته ناپلئون هیل، دربردانده‌ی راهکارهای کاربردی و مفیدی است که پس از شنیدن آن می‌توانید گام‌های رسیدن به ثروت واقعی و مطابق با روحیات خود را آسان‌تر بردارید. از این اثر بیش از 100 میلیون نسخه تاکنون فروش رفته و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌هاست.

کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید (Think and Grow Rich)، راهی سالم جهت رسیدن به ثروت را به شما نشان می‌دهد که در آن همه‌چیز کاملا با اتکا به خودتان عملی می‌شود. راهی که وضعیت اقتصادی شما بیش از هر چیزی به آن نیازمند است. در این اثر می‌توانیم به جای ثروتمند شدن هر کدام از اهداف شخصی خود را جایگزین کنیم و به آن‌ها دست یابیم، این کتاب که برخلاف کتاب‌های دیگر سعی کرده راه رسیدن به اهداف را منطبق بر حقیقت انسان دنبال کند. تنها زمانی می‌توان نام کتاب را برازنده محتوای آن دانست که بتوان مفهوم ثروت را به تمامی سرمایه‌های مادی و معنوی آن ربط داد که این کتاب به هدف خود در این باب دست یافته است.

ناپلئون هیل (Napoleon Hill) پس از بیست سال مصاحبه و تحقیق از افراد ثروتمند دنیا، راز انباشتن ثروت عظیم را طبق این نظریه آشکار کرد که اگر ما بتوانیم بیاموزیم مانند ثروتمندان بیندیشیم می‌توانیم موفقیت و ثروت را کشف کنیم. او راهکارهای ساده‌ای تهیه کرد تا به شما کمک کند که اهداف خویش را تعیین کنید، راز موفقیت حقیقی و دیرپا را کشف کنید، هر آنچه در زندگی می‌خواهید را به‌ دست بیاورید و به صف افراد فوق‌العاده موفق بپیوندید.

ثروتمند شدن و رسیدن به موفقیت‌های بزرگ و یا هر چیزی که در زندگی به دست می‌آوریم، با یک ایده‌ در ذهن شروع می‌شوند. تبدیل کردن ایده‌های ذهن به واقعیتی که به دیگران خدمت برساند و افراد حاضر باشند برای بهره‌مندی از آن پول پرداخت کنند را ثروت می‌‌گویند. می‌توان این کار را از طریق تلقین به خود، برنامه‌ریزی سازمان‌دهی شده، گروهی از افراد دارای نبوغ و ایجاد یک هماهنگی درونی میان افکار، فعالیت‌ها و دستاوردهای زندگی‌تان انجام دهید. می‌توانید هر چیزی که در طول روز به آن فکر می‌کنید را بدست بیاورید. برای اینکه کنترل زندگی‌تان را در دست بگیرید باید افکارتان را تحت کنترل خود درآورید.

ناپلئون هیل در سال 1883 در شهر وایز در ویرجینیا به دنیا آمد، او نویسنده درخشان آمریکایی در حیطه‌ی موفقیت شخصی بود، یکی از معروف‌ترین اثر او، بیندیشید و ثروتمند شوید، است که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان است. او در این اثر تلاش کرده نکات کلیدی و پرکاربرد رسیدن به موفقیت و ثروتمند شدن را جمع آوری کند تا طالبان موفقیت راه رسیدن به هدف خود را هر چه سریع‌تر و با اراده قوی‌تر پیدا و از زندگی سرشار از شادکامی و موفقیت لذت ببرند. هیل مؤسسه‌ی ناپلئون هیل را تأسیس کرد. این مؤسسه‌ی آموزشی غیرانتفاعی مأموریتش این بود که فلسفه‌ی رهبری، خودانگیختگی و موفقیت شخصی او را ترویج دهد. هیل در سال 1970، پس از دوره‌ای طولانی و موفقیت‌آمیز به‌ عنوان مشاور رهبران تجاری، سخنران و نویسنده، درگذشت.

در قسمتی از کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید می‌شنویم:

«توسعه کنترل و به کارگیری احساسات جنسی، عشق و هیجان به نبوغ می‌انجامد. خلاصه این روند را می‌توان این‌طور بیان کرد: حضور این احساسات را مثل افکار قوی در ذهن خود تقویت کنید و حضور همه احساسات مخرب را سست کنید. ذهن مخلوق عادت است. از افکار قوی‌ای که آن را تغذیه می‌کند، لذت می‌برد. با نیروی اراده می‌توانید حضور هر نوع حس را سست و حضور انواع دیگر را تقویت کنید. با نیروی اراده می‌توان ذهن را به آسانی کنترل کرد. سرچشمه کنترل، پشتکار و عادت است. راز کنترل در درک روند استحاله قرار دارد. هنگام بروز هر نوع احساس در ذهن می‌توانید با تغییر دادن افکارتان آن را به حسی مثبت و سازنده تبدیل کنید.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲۵ دقیقه
مقدمه
۲۵ دقیقه
فصل اول: قدرت فکر - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۳۹ دقیقه
فصل دوم: اشتیاق - بخش اول
۲۹ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۳۳ دقیقه
فصل سوم: ایمان - بخش اول
۲۳ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۲۰ دقیقه
فصل چهارم: تلقین به خود
۱۲ دقیقه
فصل پنجم: علم تخصصی - بخش اول
۳۲ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
۲۱ دقیقه
فصل ششم: تخیل - بخش اول
۲۲ دقیقه
فصل ششم - بخش دوم
۳۸ دقیقه
فصل هفتم: برنامه‌ریزی سازمان یافته - بخش اول
۳۱ دقیقه
فصل هفتم - بخش دوم
۲۱ دقیقه
فصل هفتم - بخش سوم
۱۸ دقیقه
فصل هشتم: تصمیم
۳۸ دقیقه
فصل نهم: پشتکار
۲۵ دقیقه
فصل دهم: قدرت عقل کل
۲۲ دقیقه
فصل یازدهم: تسلط بر استحاله جنسی - بخش اول
۲۱ دقیقه
فصل یازدهم - بخش دوم
۲۱ دقیقه
فصل دوازدهم: ذهن ناخودآگاه
۱۷ دقیقه
فصل سیزدهم: مغز
۲۸ دقیقه
فصل چهاردهم: حس ششم
۳۷ دقیقه
فصل پانزدهم: چگونه شش شبح ترس را گول بزنیم؟
۳۱ دقیقه
فصل شانزدهم: کارگاه شیطان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید
نویسنده
مترجممهین خالصی
گویندهآرمان سلطان زاده
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت و ۴۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۸۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

peyman pezeshki
۱۳۹۸/۷/۲
5 ستاره دادم به دلیل گوینده خوب و به خاطر خود کتاب و به خاطر این سایت خوب ولی اگه برای ترجمه نظرم را بخواهید ۱ ستاره هم نمیدم به دلیل این که کتاب دستکاری شده. ناپلئون هیل سر گذشته افرادی را داخل کتاب کتاب مثال میزنه که در کنار اونجا آموزش دیده و تجربه کسب کرده ولی متاسفانه مترجم افکار خودش را داخل کتاب اضافه کرده و مثال‌های اصلی را حذف کرده این یک بی‌احترامی به صاحب کتاب است از نظر من و این را خوب میدانم اگه مترجم راز کتاب را می‌فهمید هیچ وقت تغییرش نمی‌داد.
این کتاب خود به اندازه کافی راز آلود است و به گفته وی رازی داخل این کتاب نهفته است حال مترجم با دستکاری این کتاب وضعیت درک این راز را مشکل ساز کرده است
شاید کسانی که یک بار به این کتاب گوش کنند با خود چنان گویند بله راز را پیدا کردم.
در جواب باید بگویم نه این گونه نیست من این کتاب را چند سال پیش خوانده بودم و بعد از چند سال دوباره خواندم بعد از سال‌ها پی به راز این کتاب بردم که در زمان درست و در مکان درست برایم آشکار شد
دوستان عزیزی که دنبال فطه اوج قلعه‌های عظیم در زندگی هستید پیشنهاد میکنم ترجمه درست این کتاب را پیدا کنیید و خوب مطالعه کنید راز در کلمه و در زمان آشکار خواهد شد
Amir Hedayat
۱۳۹۸/۵/۱۵
صدا و لحن راوی بسیار مناسب بوده و بالا وپائین کردن صدا باعنایت به محتوای کتاب بدرستی و بجا صورت پذیرفته.
متن کتاب نیز شامل مثالهایی از افراد موفق هست که مفهوم موفقیت را برای شنونده ملموس و دست یافتنی میکند.
در مجموع شنیدن این اثر ارزشمند را توصیه و سبب لذت برای شنونده خواهد شد.
Hadis Afarinesh
۱۳۹۸/۵/۱۳
کتابها همه عالین کلی تقریبا حرفها یکی هست چون قوانین موفقیت مشخصن. لازم نیست آدم هزار تا کتاب بخونه تا موفق شه
Javad Moosavi
۱۳۹۸/۱۱/۸
این کتاب بی‌نظیره اگه بتونه دیدتون رو عوض کنه سمینار کوین ترودو رو حتمن گوش کنید تا قدرت تفکر رو بهتر درک کنید که هیچ محدودیتی وجود ندارد من یک سال پیش با خواندن کتاب‌های اثر مرکب و ثروتمندترین مرد بابل درآمدم از ۵میلیون به ۳۰ میلیون تومن در ماه رسید همین جا به همه قول میدم بعد از اجرای قوانین این کتاب و سمیناری که گفتم تا یک سال دیگه درآمد من ماهیانه بیشتر از ۳۰۰ میلیون بشه هرچند میدونم برای خیلی‌ها این پولی نیست ولی من تازه اول راهم
نرجس خبازیان
۱۳۹۸/۶/۲۴
به نظرم زندگی به این شیوه‌ای که در این کتاب توصیف کرده حتی اگر آدم ثروتمندم نشه به رضایت و شادی درونی میرسه و با بهترین ورژن خودش زندگی میکنه و به نظرم این عااااالیه 👌👌👌👌. من به هر شخصی پیشنهاد میکنم این کتاب رو بخونه
Nima Hasheminia
۱۳۹۸/۶/۲۳
ترجمه این کتاب واقعا احمقانست. خانوم مهین خالصی فکر کردن خودشون ناپلئون هیلن و داستان‌های مسخره خودشون راجب بیل گیتس و استیون اسپیلبرگ رو تو کتاب جا دادن که فکر نمی‌کنم این دو نفر حتی موقع نوشته شدن کتاب یعنی سال ۱۹۳۷ حتی به دنیا امده بوده باشن. واقعا متاسفم. من اگر می‌خواستم زندگی اونهارو بدونم ۸۰ کتاب سال پیش رو انتخاب نمی‌کردم! خیلی مشتاق بودم که رودر رو به خود ایشون راجب مترجمی توضیح میدادم. ایشون باعث شدن من به بقیه ترجمه شده کتاب هم توسط ایشون اعتمادی نداشته باشم. بازم برای ایشون متاسفم.
ریحانه حسینی
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
هنوز کتابو نخوندم، همه از متن کتاب و صدای گوینده تعریف کردن، یعنی کسی نبود واقعا بگه من به همه این کتاب عمل کردم و الان ثروتمند شدم؟ وقتی اسم کتاب ثروت هست ما به نیت پولدار شدن این کتابو میخریم نه این که روحمون به درجات بالا برسه چون از این کتابها زیاد خوندیم و دیگه کافیه، یعنی نویسنده با این اسم فقط میخاسته فروش کتابشو بالا ببره؟ ممنون میشم اونایی که کتابو تا اخر خوندن، چند بار، جوابمو بدن. سپاسگزارم
محمد نظری
۱۳۹۸/۱۲/۳
این کتاب یکی از برترین کتاب‌هایی بود که تا کنون مطالعه کرده ام. شیوه‌ی بیان داستانی این کتاب باعث اثر گذاری بیشترش بر ذهن و فهم مخاطب شده است. همچنین صدای مناسب گوینده و لحن متناسب آن با موضوعات و وارد کردن هیجان در صدا، بسیار تأثیر گذار بود. مطالعه‌ی این کتاب را به هر کسی پیشنهاد میکنم. قطعاً میتوانید زندگی خود را با اصول این کتاب دگرگون کنید و به خودشناسی عمیق تری دسترسی پیدا کنید.
مشاهده همه نظرات ۴۶۰

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

برای دریافت کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.