معرفی و دانلود کتاب صوتی خوابگرد و چند داستان خیال گونه دیگر

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خوابگرد و چند داستان خیال گونه دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خوابگرد و چند داستان خیال گونه دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خوابگرد و چند داستان خیال گونه دیگر

کتاب صوتی خوابگرد و چند داستان خیال گونه دیگر پنج داستان کوتاه خیالی را دربرمی‌گیرد که جملگی در قالب ژانر «چت‌استوری» روایت شده‌اند. گروهی از گویندگان برجسته‌ی کشورمان صداپیشگی و تولید این اثر شنیدنی را بر عهده داشته‌اند.

درباره کتاب صوتی خوابگرد و چند داستان خیال گونه دیگر:

«مامان! اونجایی؟ من گم شدم...»

داستان صوتی خوابگرد چنین آغاز می‌شود؛ هراس به وضوح از صدای دخترک نمایان می‌گردد. او هیچ نمی‌‌داند که کجاست و یا چرا در تختش نیست... اضطراب او هر لحظه بیشتر و بیشتر می‌شود. به دور و اطراف خود نگاهی می‌اندازد؛ همه‌جا تاریک است و بر زمین برف نشسته. دما نزدیک است به زیر صفر درجه و دخترک لباس‌خوابی نازک به تن دارد. هراسان شماره‌ی مادرش را شماره‌گیری می‌کند. او جز درخت و تاریکی و ردپاهای خودش بر زمین، هیچ‌چیز دیگری نمی‌بیند. انتهای این خوابگردی به کجا ختم خواهد شد؟

همانطور که از نام کتابی که در دست دارید مشخص است،‌ کتاب صوتی خوابگرد و چند داستان خیال‌گونه دیگر چهار داستان خیالی به قلم گروهی از نویسندگان را دربرمی‌گیرد. گفتنی‌ست پوریا جارچی و سحر مرعشی این داستان‌ها را به فارسی برگردانده‌اند؛ عناوین این قصه‌ها چنین‌اند: «خوابگرد‌، داستان شیفت شب - جان‌دو، تاریکی و بدترین دشمن»

چت استوری چیست؟

چت استوری (Chat Story) گونه‌ی داستانی جدیدی‌ست که اساساً مبتنی بر دیالوگ‌های دو یا چندنفره است؛ به نحوی که در آن به ندرت با توصیفات مستقیم یا شخصیت‌پردازی‌های مرسوم در داستان‌های عادی مواجه خواهید شد. چت استوری‌ها اغلب حاصل خلاقیت گروهی از نویسندگان‌اند، و معمولاً در بستری خاص (یک اپلیکیشن مجزا یا چت‌رومِ پیام‌رسان‌های مختلف) تولید و عرضه می‌شوند.

مجموعه‌ی چت استوری‌های صوتی‌ای که به همت شرکت توسعه محتوای لحن دیگر تولید شده و در کتابراه موجودند، به قلم مترجمین از زبان انگلیسی به فارسی برگردانده شده‌اند؛ اگرچه در برخی از عناوین، اسامی و فضای قصه‌ها، در راستای جذابیت بیشتر برای مخاطب فارسی‌زبان، تغییر یافته‌ و به حال و هوای ما نزدیک‌تر شده‌اند.

کتاب صوتی خوابگرد و چند داستان خیال گونه دیگر مناسب چه کسانی است؟

اگر به داستان‌های خیالی علاقه‌مند هستید، از این اثر لذت خواهید برد.

در بخشی از کتاب صوتی خوابگرد و چند داستان خیال گونه دیگر می‌شنویم:

- مامان! فکر کنم خون‌ریزی دارم.
- چی؟! چه اتفاقی افتاده؟
- نمیدونم...
- زخمی شدی؟
- احتمالاً از جایی افتادم. چیزی یادم نیست؛ جاییم درد نمی‌کنه!
- فقط به راه رفتن ادامه بده.
- باشه. مطمئن باشم تو و بابا از دست من عصبانی نیستید؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
5 دقیقه
داستان شیفت شب - جان‌دو
5 دقیقه
خوابگرد
7 دقیقه
تاریکی
7 دقیقه
بدترین دشمن

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خوابگرد و چند داستان خیال گونه دیگر
نویسنده
مترجمپوریا جارچی، سحر مرعشی
گویندهرویا حاجی علیخانی، ریحانه حاجی علیخانی، نگار اسماعیلی، مهرداد باقری، لیلا سلطانی، افسانه غلافگر
ناشر صوتی شرکت توسعه محتوای لحن دیگر
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
15000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خوابگرد و چند داستان خیال گونه دیگر

برای دریافت کتاب صوتی خوابگرد و چند داستان خیال گونه دیگر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.