معرفی و دانلود کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ

عکس جلد کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ
قیمت:
6500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ

کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ نوشته‌ی الن دورنت درباره‌ی پیرزنی است که استخوان سگش گم می‌شود و او فکر می‌کند یک نفر آن را دزدیده است و به دنبال دزد می‌گردد و دائماً به دیگران تهمت می‌زد.

موضوع کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ (Old Mother Hubbard's Stolen Bone) چیست؟

پیرزنی به نام هوبارد، سگ باهوش و بااستعدادی دارد که هر روز از خود هنرنمایی نشان می‌دهد و مادربزرگ هوبارد به عنوان جایزه برایش استخوان می‌گیرد. یک روز این پیرزن به قصابی می‌رود و برای سگ خود استخوانی آبدار و بزرگ می‌خرد. او مثل همیشه استخوان را داخل گنجه می‌گذارد و به حیاط می‌رود تا به کارهایش برسد. سگِ مادربزرگ مثل همیشه از خود هنرنمایی نشان می‌دهد و کارهای بامزه می‌کند. پیرزن تصمیم می‌گیرد به سگش استخوان جایزه بدهد اما خبری از استخوان نیست! از مادربزرگ هوبارد دزدی شده است! حالا او تلاش می‌کند تا دزد استخوان را پیدا کند.

کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده هستند، مناسب خواهد بود. الن دورنت (Alan Durant) تلاش می‌کند به کودکان بیاموزد که عجولانه قضاوت نکنند و بدون داشتن دلیل و مدرک به دیگران تهمت نزنند.

در بخشی از کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ می‌شنویم:

پس با تمام توانش دنبال مرد شیرینی فروش و پسربچه دویید. مادربزرگ و مرد، نصف شهر رو دنبال پسربچه دوییدن. اون به حاشیه شهر رسیده بود و کمی بعد، از محدوده‌ی شهر خارج شد و وارد جنگل انبوه بیرون شهر شد. مادربزرگ و مرد هم به دنبالش از دریای گل‌های بنفشه در حاشیه‌ی جاده عبور کردن و وارد جنگل شدن. اون‌ها به دوییدن ادامه دادن و در نهایت، پسرک رو کنار برکه‌ای پیدا کردن که خسته از دوییدن زیاد، روی سنگی نشسته بود تا نفسی تازه کنه. مرد شیرینی فروش فورا خودش رو بهش رسوند و اون روی زمین انداخت. مادربزرگ که نفس نفس زنان پشت مرد شیرینی فروش می‌اومد داد زد: آهای پسر. استخون من رو پس بده.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
استخوان دزدیده شده مادربزرگ

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهامیرحسین صداقتی، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
6500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ

مستانه موسوی
۱۳۹۹/۱۲/۲۸
پسر پنج و نیم ساله من از این داستان خیلی خوشش اومد
بارها گوش داد و هر وقت که نظری در مورد بقیه میداد که تهمت حساب میشد تا مادر بزرگ کوبارد رو به یادش می‌آوردم باعث میشد که تاملی در مورد حرفش بکنه چون ممکنه مثل کار مادربزرگ کوبارد اشتباه و. تهمت باشه
شبنم الیوند
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
عالی بود ممنون یک تلنگر برای اینکه به خودمون بگیم قضاوت ممنوع
فرانک رحیمی
۱۳۹۹/۹/۱۸
عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی بود مرسی
اراد اموده
۱۴۰۰/۸/۱۱
دوستش داشتم یاد گرفتم اگر چیزی گم کردی شاید خودت گم کرده باشی دیگران دزد نیستن
سمیرا افتخاری
۱۴۰۱/۹/۱۰
بامزه بود. و خیلی آموزنده.
زهره جهانگیری
۱۴۰۰/۴/۲۱
برای کودکان زیر ۶ سال مناسبه
مشاهده همه نظرات 6

راهنمای مطالعه کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ

برای دریافت کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.