معرفی و دانلود کتاب صوتی مدیریت استرس: راه حل‌های کارشناسانه برای چالش‌های روزمره

عکس جلد کتاب صوتی مدیریت استرس: راه حل‌های کارشناسانه برای چالش‌های روزمره
قیمت:
30000 تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیریت استرس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیریت استرس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مدیریت استرس: راه حل‌های کارشناسانه برای چالش‌های روزمره

کتاب صوتی مدیریت استرس اثری آموزشی درباره‌ی راهکارهای کنترل استرس و هیجانات آنی در زندگی روزمره است. این کتاب که از سوی مدرسه بازرگانی هاروارد تألیف گشته و به انتشار رسیده است، این ویژگی ممتاز را دارد که مطالبش تماماً از جنبه‌‌ای کاربردی برخوردار هستند.

درباره کتاب صوتی مدیریت استرس:

هیچ انسانی را نمی‌توان یافت که در طول زندگی خود، دست‌کم برای چندین بار دچار حملات شدید استرس و فشار روانی نشده باشد. تجربه‌ی چنین تنش‌هایی تا حدودی طبیعی‌ست و گاه از آنها هیچ گریزی نیست. با این حال، استرس برای برخی نه حالتی گهگاهی که وضعیتی دائمی‌ست. چنین افرادی در مواجهه با کوچک‌ترین چالش‌ها در زندگی، خود را می‌بازند و تسلیم عواطفی منقلب‌کننده می‌گردند. آنها در برابر استرس و فشار روانی مقاومت خود را همراه با کنترلشان بر شرایط پیرامون، از کف می‌دهند. چنین استرسی را دیگر نمی‌توان طبیعی دانست. در کتاب صوتی مدیریت استرس (Managing Stress)، درباره‌ی راهکارهای مقابله با استرس غیرطبیعی بیشتر خواهید شنید.

مولفین این کتاب با بهره‌گیری از شواهد تجربی و همچنین، با استفاده از آخرین یافته‌های علمی، راه‌حل‌هایی سودمند را در جهتِ کنترل فشار روانی و تخلیه‌ی آن به شما پیشنهاد می‌کنند؛ به نحوی که به ندرت دچار حمله‌های شدید استرس شوید.

در این کتاب همچنین، به طور دقیق درباره‌ی تفاوت‌های میان استرس مفید و استرس مضر بحث شده است. چه بسا بسیاری از شما مخاطبین گرامی، در توجه به برخی از نگرانی‌های معمول خود اغراق می‌کنید و آنها را به اشتباه نشانه‌ی استرس می‌دانید؛ حال آنکه ممکن است چنین نباشد. در این صورت، کتاب مدیریت استرس به شما می‌آموزد که هرگز بی‌دلیل به خود برچسب استرسی بودن نزنید، و درباره‌ی شخصیت و روان خود به طور دقیق‌تر قضاوت کنید.

کتاب صوتی مدیریت استرس مناسب چه کسانی است؟

این کتاب بیش از همه به کار آن دسته از مخاطبینی می‌آید که استرس زندگی عادی‌شان را با اختلال مواجه کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی مدیریت استرس می‌شنویم:

همیشه لحظات و بخش‌هایی از زندگی هستند که شما قادر به تغییر آنها نیستید: که هستید، کجا هستید، و کجا بوده‌اید. برای وقایعی که وجود دارند (هست‌ها)، یعنی وضعیت غیرقابل تغییر، سالم‌ترین مسیر پذیرش است. اما برای آن بخش‌هایی از زندگی که قادر به تغییر آنها هستید، مسئولیت‌پذیری و کنترل به وسیله‌ی القای این مطلب به خود که توان تغییر را دارید، دیدگاه جالبی است.

اگر میزان استرس شما بسیار زیاد است، اگر نسبت به نگرانی وسواس دارید، اگر درباره مسائل کوچک مضطرب هستید، یک نفس عمیق بکشید و سپس، مسئولیت‌پذیری و کنترل را آغاز کنید. در بخش‌های بعدی استراتژی‌های اصلی برای مسئولیت‌پذیری و کنترل استرس معرفی می‌شود.

به تیم یا رئیس خود کمک کنید تا عناصر غیرقابل تغییر محیط کسب و کار را بپذیرند و درباره آنچه می‌توانند تغییر دهند یا بهبود بخشند، مسئولیت‌پذیر باشند...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
5 دقیقه
ضرورت مدیریت استرس
9 دقیقه
مدیریت استرس: اصول و مبانی - نگرانی بیش از حد و مضر: درآمدی بر نگرانی
4 دقیقه
استرس مثبت و نگرانی سازنده: قدرت پویای نگرانی
12 دقیقه
ارزیابی میزان استرس خود: آیا مشکلی دارید؟
7 دقیقه
مسئولیت‌پذیری و کنترل استرس: پذیرش یا واکنش؟
16 دقیقه
تبدیل نگرانی به اقدام: استراتژی سه مرحله‌ای
17 دقیقه
برقراری ارتباط با دیگران: ایجاد ارتباط
10 دقیقه
برقراری ارتباط با خود: استفاده از تلقین
12 دقیقه
برای رفع استرس از بدن خود کمک بگیرید: شناخت تأثیر استرس بر بدن
9 دقیقه
تمرین عادت‌های خوب استرس

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مدیریت استرس: راه حل‌های کارشناسانه برای چالش‌های روزمره
نویسنده
مترجمامید مهدیه
گویندهفرزاد فره وشی
ناشر چاپیانتشارات دفتر پژوهش‌‌های فرهنگی
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۴۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
30000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مدیریت استرس

لیلا رضایی
۱۴۰۱/۶/۲۹
کتاب خوبی در زمینه کاهش و کنترل استرس هست ولی بیشتر در زمینه استرس شغلی صحبت شده‌ای کاش راجع استرسهای خانوادگی و بیماری و غیره هم بحث می‌شد استرس همانند عصبانیت و اعتیاد نیاز به کنترل در زمان دارد و برای افراد با استرس بالا احتیاج به مدیریت و کنترل دارد راهکارهای خوبی در کتاب ارائه شده تشکر از کتابراه
KAKO_MMD
۱۴۰۱/۷/۱۷
کتاب عالی نبود ولی بدم نبود خیلی چیز‌ها که فکر نمیکردم یاد میداد
علیرضا نوروزی
۱۴۰۱/۷/۱۸
نمیتونم بگم کتاب بدی هست ولی به من زیاد کمک نشد
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مدیریت استرس

برای دریافت کتاب صوتی مدیریت استرس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.